Arama sonuçlarınız

1. IErimI

Play.DiamondTR.net // Abartılı Vaatlerden Uzak Sadece Faction ;) #RÜTBE PLUGİNİ EKLENDİ

(Huzini v3.2.1) Serverın Ne Kadar Güzel Olduğuyla İlgili Bir Görsel Tanıtımda Ne İşi Var Bu Resmin Kurucu SONDAN İKİNCİ RESİM
  2. IErimI

RedTigerGame Official Hardcore Faction Serveri

RedTigerGame Official Hardcore Faction Serveri miş miş Hardcore lapis what the .... ????
  3. IErimI

Provanas >[1.7/1.8]< Faction Server - Raid, Minigames ve dahası.>[Provanasfc.nitrado.net]<

İstenilen Hedefe Ulaşılamaması Yapılan Saldırılar Oyuncu Azlığı Oyuncu Kitlesinin Kalitesiz yada Yaş Sınırının Altında Olması :S
  4. IErimI

Provanas >[1.7/1.8]< Faction Server - Raid, Minigames ve dahası.>[Provanasfc.nitrado.net]<

Harika bir serverın çöküşü ve yüksek ihtimalle kapanışı, 3 hafta gibi bir süre ayakta kalıp güzel hedefleri olan büyük vizyonları bulunan bir server umarım @Kritex fikrini değiştirde yeniden açarsın. İlk biz tekrar orada olacağız. Fikrinin Değişmesi Umuduyla Starks Houses...
  5. IErimI

[]Ruthlesscraft.nitrado.net[]Editsiz[]Para Kazanması Zor[]Faction[] 1.7.2 []

Bende anlamadım sırf zor dedi diye girdim :D Artık Bu Adamların Anlaması Lazım -Raid -AntiLapis -AntiXray -AntiKillAuro Gibi Şeyler Olmalı
  6. IErimI

Pronavas Serverından Starks Houses' ın Gelişimi, Raidleri ve Server Hakkında Bilgiler :)
  7. IErimI

Server Güzel Kapancağınıda Sanmam Kurdukları Diğer Survival 1 Yıldır Takır Takır Çalışıyor :) Emek Factions Diyebiliriz birçok Açıdan. Bekleriz...
  8. IErimI

Yakın Zamandan Daha İyi Bir Şekilde Editlenmiş Yeni Videolar Yapmayı Düşünüyoruz Ancak Şu Saat 7' den Sonrası Yapılan Süikast Sonucu Starks Factions Biraz Sıkıntı Çekiyor... Sw Açıldığından Beri Ara Ara Uğraştığım Kale Tehlike Altında Ne Yapacağız Bilmiyoruz :)
  9. IErimI

Harika Server Herkese Tavsiye Edilir... Oyuncumuzda artık arttı sayılır ve güzel şekilde raidlermiz kale savaşlarımı yapılmaktadır Starks - Winter is Coming -----> Raid Power - Fare Girdiği Deliği İyi Bilir Videro Sadece Size Bir Bilgi Verebilmek İçin Yapılmıştır hiçbir Edit İşi İle Uğraşmadım :)
  10. IErimI

harika server 1 yıldır oynuyorum sizinle bir yıl boyuncu çok güzel geçindik şimdide faction burada sizinle devam :) hadi bakalım
  11. IErimI

SonHükümdar Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

Serverde birçok hata fark ettim örnk: lapis' de pvp açık bunları benim kanatimce düzeltin factionda 5 kişi vardı :) oyuncu kaybediyorsunuz bu yüzden çok güzel sunucunuz var gerek map gerek görsel olarak sevdim ama biraz eksikler var bunları düzeltmenizi rica ediyorum
  12. IErimI

SonHükümdar Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

Server Güzel Görünüyor Birazdan Bakarım İyi Çalışmlar Son Oyuncu' yu Anımsattı Sevindim Böyle Serverların Olmasına Umarım SO Kadar Gelişirsiniz... Edit: O Yukarı daki @Barisoncu ve @CeapLinCess la sizin derdiniz ne iki liseli yaş kavgasına giriyor :) bu yazıları okurken güldüm valla allah da...
  13. IErimI

Ordamısın

Ordamısın
  14. IErimI

(YARDIM) Ölünce İtem Gitmeme

Şöyle Yapabilirsin Söylenenlerde Güzel Ancak Biraz Karıştırıyor Gibi Geldi... Ölünce İtemler Gitsin Diril Dediğinde Zaten Spawnda Dirilecek Oraya Bir Komut Bloğu ve Basınç Plakası İle Sorun Hallolur Gibi Geldi Komut Bloğuna Yazılacak Kod: give @p[X , Y , Z] İtemKodu Verilen Miktar Deneme Bir...
  15. IErimI

NorthCrow - Survival 1.7.2 - İP : northcrow.biz

Rica ederim ne demek ama Northcrow_' un dediği gibi biraz RAM istiyormuş güzel ama sıkıntılı ne der atalarımız sıkıntı yaşamadan güzele kavuşamazsın
  16. IErimI

Dostum bunun olayı harbi karışık olayı bilmek lazım bende tam bilmiyorum ama adı Dynmap (Dynamic Map) bir bukkit http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/dynmap/ burdan ulaşabilirsin Edit: Bazıları konu açmış belki yardımı dokunur...
  17. IErimI

Arikaix bi sunuya girermisinSw kapandı 20:59 saldırımı varServerı yazdan beri oynuyorum bi ara bırkatım şimdi gene açılmış ve başladım ancak biraz yazınki havası yok bu oyunculardan kaynaklı oyun harika ama konuklar yeterince kötü eski halini bekicez North Crow
  18. IErimI

Server müthiş yazdan beri devam tabi eski hesap gitti ama olsun yeniden :D bi iki istekğimiz var olursa şahane Allah Aşkına Sanal Chesti Koyun Zorluk fln demeyin ve +1.8 geçseniz müthiş olur Not: Viplerde varsa ben vip değilim size para verecekde değilim