Arama sonuçlarınız

1. Delimafya

Minecraft Season (Mevsim) Modu Açılmama Sorunu

Arkadaşlar merhaba benim sorum şu olacak aranızda yapmış olanlar varsa yoruma bekliyorum. Minecraft Season modunu kurmak için burada () yapılanların aynısını yapıyorum ama PML ve PMLCORE dosyalarını atıp java argümanlarını girince oyunu açıyorum hiçbir şey olmuyor. Java argümanlarını silsem oyun...
  2. Delimafya

OyunOyun Sıcak Sıcak Yaz Survival Paketi V3 (Final) (1.7.10)

Hm çalışmalara başlıyorum önerilerin için teşekkürler :D Tekrardan mod paketi yapmalı mıyım?
  3. Delimafya

OyunOyun Soğuk Soğuk Kış Realistic Survival Mod Paketi V1.0

tekstür paketi atıyorum aynen :D bakanlar yada indirenler görüşlerini yazabilir mi?
  4. Delimafya

Versiyon 1.7.10 Teşekkürler beğenip beğenmediğinizi yazmanız önemli ona göre kendimi geliştireyim Olabildiğince gerçekçi yaptım aksiyonda bir nebze olsun
  5. Delimafya

Yeni kışa özel mod paketimle karşınızdayım. Yeni modlar eklendi Server Modları özel olarak hazırlandı.Crash riski en aza indirildi. Detaylar Klasörün içinde. Versiyon:1.7.10 Shaders Pack: Ziipzaaps Shaders V2 (Chocapic13 Shaders edit) Sildurs Vibrant Shaders v1.13 Extreme Chocapic13 V5 Extreme...
  6. Delimafya

1.7.10 Modlu server Kurulumu

bende bu direk kapanıp açılıyor eula'yı yapsam bile http://hizliresim.com/5MjP4j
  7. Delimafya

Mod Paket Önerisi

https://forum.gamer.com.tr/konu/oyunoyun-sicak-sicak-yaz-survival-paketi-v3-final-1-7-10.284458/, +100 indirme
  8. Delimafya

Yeni Mod Paketi Yapmak Veya Yapmamak

1448 modlar için en iyi forge'dur genellikle çoğu modu çalıştırır bende en güncel forge sürümünü kurunca shaders crash veriyor sadece shaders 1.7.10 seçersen skydazdan gene oyuna kurar forge ile çalıştırır bir sıkıntı olmaz 1.7.10 a gir ve bak hangisinde tam yıldız var...
  9. Delimafya

bakıcaz işte 1.9 hoşuma gitti ama bakalım :D
  10. Delimafya

skydaz başka açıyorsa direk 1.7.10 seç o bu modun hangi forge versiyonuyla tam uyuşacağını göstermiş sanırım yada bilmiyorum 1448 1.7.10 için en uygunu korkuyorumki 1.8 gibi olmasından 1.9'unda arkadaş 1.8 mod pack yapcaz savaş modları yok istediğim yok en azından comes alive türkçe çıkartmamış...
  11. Delimafya

Kızıltaş Mühendisleri Bölüm #1

???????????
  12. Delimafya

Crash oranı en aza indirilmiş modlar. Bütün serverlarda çalışan modlar. Serverı bozmuyacak modlar. Yarı Türkçe modlar.
  13. Delimafya

Arkadaşlar 1.9 malum yaklaşıyor ondan önce 1.7.10 bir mod paketi daha çıkarayımmı? Yoksa 1.9'mı çıkarayım? 1.9 bekler tabi.1.7.10 çıkarırsam https://forum.gamer.com.tr/konu/oyunoyun-sicak-sicak-yaz-survival-paketi-v3-final-1-7-10.284458/ bundan daha iyi olur. -Crash oranı en aza indirilmiş...
  14. Delimafya

Kızıltaş Mühendisleri Bölüm #1

Bu videoda otmatik alevli ok atan makinayı gösteriyorum. Adı Atek :D
  15. Delimafya

Far Cry 4 Bölüm 5 Oyundan Kaynaklanan Hatalar

Far Cry 4 Oyununun bugları :D
  16. Delimafya

Far Cry 4 Bölüm 4 File Binme

Oyunun sonunda anlatıyorum ama tam değil.gerekli skill'i aktif ettiğinizde file E tuşuna bastıktan sonra binebilirsiniz
  17. Delimafya

Far Cry 4 Bölüm 3 Co-op Takılmaca

Far Cry 4'de Etrafı dağıtıyoruz
  18. Delimafya

Far Cry 4 Bölüm 2 Rehber Avlanma

Far Cry 4 Avlanma hakkında bilgiler
  19. Delimafya

Far Cry 4 Bölüm 1 Genel

Far Cry 4 ilk zamanlar
  20. Delimafya

Minecraft Medieval Ev Yapımı #1

İlk çektiğim videolardan birisidir
  21. Delimafya

Vanilla (forge) Server Sorunu

Nitradodan server alabilirsin modlu server kurulumunu anlatıyolar ben genellikle öle oynuyorum.
  22. Delimafya

Şehrin sokakları et pazarına dönmüşken gözlerini iman, haya ve takva ile koruyan genç adam! Sen...

Şehrin sokakları et pazarına dönmüşken gözlerini iman, haya ve takva ile koruyan genç adam! Sen gerçek bir mücahitsin.-Nureddin Yıldız
  23. Delimafya

Şehrin sokakları et pazarına dönmüşken gözlerini iman, haya ve takva ile koruyan genç adam! Sen...

Şehrin sokakları et pazarına dönmüşken gözlerini iman, haya ve takva ile koruyan genç adam! Sen gerçek bir mücahitsin.
  24. Delimafya

OyunOyun Sıcak Sıcak Yaz Survival Paketi V3 (Final) (1.7.10)

NotEnougItems kullanmayı bilmeyenler var. CodeChickenCore karıştırdım MemoryCleaner'A katılıyorum Teşekkürler V2 daha güzel olucak