Arama sonuçlarınız

1. ruhemicix

Eski OrtaOnline&Yeni RebornCraft! Eski çağ tabanlı rpg! Başvurular açık! Sunucu online!

İskandinav kültürü olduğunu bende anladım. Fakat bu konunun düzenlenmesi gerektiğini değiştirmiyor forumda keza aynı. Önce kitabın kapağına bakar insanlar. İyi bir reklam yapmazsan oyuncuda bulamazsın. Hikayede yetersiz.
  2. ruhemicix

Eski OrtaOnline&Yeni RebornCraft! Eski çağ tabanlı rpg! Başvurular açık! Sunucu online!

Forumdaki ve buradaki konuları düzenlemeniz lazım sonra şu anime hayranı tarafınızı bir kenara bırakmanız lazım hikayeyi daha sıradanlaştırmanız da cabası. Onun dışında forumda daha ayrıntılı bilgi vermeniz lazım.
  3. ruhemicix

ZcK2: Karanlık Aydınlanma / Türk Yapımı Aksiyon RPG Sunucusu /2017 /Türkiye'nin En İyi RPG sunucusu

İki kardeşin arasına girmesen emeğin kadar, karşılığını gösteren bir kaç oyuncu daha görecektin fakat öyle olmadı. Daha önce söylediğim gibi cebimden kendime bile üç kuruş param çıkmaz ama her zaman yardım için yanındaydık. Seninle sabahladığım birlikte hasar,oran orantı testleri yaptığımız ya...
  4. ruhemicix

Bir minecraft filmi: The Nether bölüm 1

Minecraft filmimizi siz değerli üyelerle paylaşmak istedik
  5. ruhemicix

Platin v1 Role Play

En son Frrp de oynamıştım ve gördüğüm şey 2013 kitlesinin artık ilgi duymamasıydı sunucu bir kaç gün sonra dayanamayıp kapandı... yeni nesillerde oyunlardaki güce odaklanıyor... hayatta kalmak için değil güçlü olup adam öldürmek için oynuyorlar yemek yerken rolde ahhğ karnım kazınmış şu dünden...
  6. ruhemicix

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Server adı vermiyeyim ama mc rpg ile çok iyi bir yakınlığım var sunucuya güzel bir uyum sağlıyacağımı düşünüyorum
  7. ruhemicix

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Sunucu bakımdan çıktımı bana bir ulaşın
  8. ruhemicix

Mythcraft RPG - Infernus Role Play

3 gün sonra açılacak normalde olsa bir ay beklerdik başka serverlar tabi :3
  9. ruhemicix

Vander RPG - Yeni Bir Sayfa

Hala açıkmı server
  10. ruhemicix

Ben eski adımla madara :D benden pek hoşlanmadığını biliyorum sadece birde fr rp forum bozuk

Ben eski adımla madara :D benden pek hoşlanmadığını biliyorum sadece birde fr rp forum bozuk
  11. ruhemicix

Orta çağ zırhları ve silahları olan TP aranır yardım

Arkadaşlar acemi bir rpg serveri açmak istiyorum ve orta çağ zırhları ve silahları olan bir texture pack arıyorum yabancı sitelerde genelde silinmiş linkler var olanlardada ya zırh yok yada normal tp nin biraz daha değişik halleriyle sunulmuş ORTA ÇAĞ TPSİ bilen varsa verebilirmi lütfen
  12. ruhemicix

Komutları bulduk ayarladık http://jeryrp.com/index.php site burda üye olablirsin sw ye

Komutları bulduk ayarladık http://jeryrp.com/index.php site burda üye olablirsin sw ye
  13. ruhemicix

Servermize Rpg chat yapıcak bilgili insanları nerden bulabilirim

Rpg chat işte ./me ./do ./kf ./ba ./f Uykusuzluk susuzluk sistemi olucak klas sistemi
  14. ruhemicix

Servermize Rpg chat yapıcak bilgili insanları nerden bulabilirim

Herkese merhabalar arkadaşalar Uzun bir aradan sonra mc rp yi canlandırma arzusu uyandı Fakat chat sorununu bir türlü yapamadık yardım edicek plugin satıcak yapıcak ekibimize katılıcak bilgili abilerimiz varsa yardım etsin yada öğreticek olan varsa.. lütfen arda.tetik1 yada mr.player666 ya ulaşsın
  15. ruhemicix

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Haftasonuu ne güzel kabul etsenizde ağız tadıyla oynasak
  16. ruhemicix

Role Play Game Server Projeleri Seçim Sizin.

Kardeşş Lise hayatı olsun ama melekler şeytanlar olmasın işin şeyi çıkarr bak ben sana söliyeyim sade lise HAYATII İYİ BENCEE FARKLI olur
  17. ruhemicix

[Açık] Highschool Role Play

Server şu an şu dakka şu saniye açkmı birisi sölesin nolur :/
  18. ruhemicix

Konuyu Silermisiniz.

Arkadaş ben servere gelmek istiyom okadar başvuru yazdım 2 tane hala takmıyonuz
  19. ruhemicix

BukkitTürk RPG l Minecraft Fantastik Role Play Sunucusu [1.7.9]

ben rpgyi bukkitden sonra tanıdığım için ilk serverinizde yoktum bu beni üzmüştü şimdi bende güzel bir serverde oynayabiliceğim valla nediyim 3 gün sonra mutluluğa ercem
  20. ruhemicix

UnderNight [RolePlay] "Gerçek roleplay"

benim başcurum reddeildi bida dolduramam abi çok uzun iş hikayeyi yazmak vede kontrol edilmiyo zar zor ediliyo
  21. ruhemicix

UnderNight [RolePlay] "Gerçek roleplay"

yeter be bi kayıt formumu kabul etceniz şimdi millet serverde oynuyo ben hala arkadaşları dinliyom ne olup bittini
  22. ruhemicix

Bladeheart RPG - www.bladeheart-rpg.tk

Abi ben Miles abi biz yaptımız baskında itemleri ben bırakıyodum sonra birisi alıyodu chest ekranını kapatım arkamı döndüm tam ben koyuyorum birisi alıyo dicem direk sadece bana ban attın
  23. ruhemicix

CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

sölediğim gibi soruları düzgünce doğru şekilde doldurdum ama gecenlerde sen git faction oyna denilince birazcık gururum okşandı yoksa rpg yapmak sadece bilgisi olmak deyil birazda hayal gücü olmalıdır
  24. ruhemicix

CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

beni tanıyosun nede olsa zindevden basrehberdim yada senin o acıcagın rpgdenin en iyi takipçisi bence benimde oynamaya hakkım var