Arama sonuçlarınız

1. DeepChemist

DiamonDCraFTShoW Serveri Faction-pvp [HAMACHİLİ]

Merhaba Arkadaşlar Size Yeni Bir Server Tanıtacagım , Serverimiz Hamachilidir. Serverde tüm warplar bulunur örnek : /warp market /warp arena /warp parkur /warp lapis /warp hammadde [/u Hamachi ağları : DiamonDCraFTShoW1 den 10 a kadardır hepsinin şifresi 123 dür serverde builderim adım...
  2. DeepChemist

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

Abi ya itemlerim gitmis oyunda dün klan evi yapmıstım sethome de yapmıstım evi ama spawna yolladı ve itemler kaybolmus itemlerimi isterim
  3. DeepChemist

[Just Sprint] Parkur Mapı

yalan atmıyom . gercekten mapı tntyle patlattın ve küfredip cıktın oyundan.
  4. DeepChemist

senin yüzünden map yapımı 3 -4 hafta sürcek o kadar yaptıgım mapı tntyle patlattın
  5. DeepChemist

Benimle Birlikte map yapcak ?

https://www.facebook.com/trgalapro.zaa.5 bu benim yan facem :)
  6. DeepChemist

face skype ve hamachi var :) serveri ben kurarım siz rahat olun

face skype ve hamachi var :) serveri ben kurarım siz rahat olun
  7. DeepChemist

face var skype var hamachi var serveri ben kuruyorum
  8. DeepChemist

tmm 3 kisi birlikte yapabiliriz
  9. DeepChemist

olur ,

olur ,
  10. DeepChemist

tmm olur ama buildin iyi olması lazım acık oldugunda mesaj at
  11. DeepChemist

Beyler benimle birlikte map yapacak olan varmı server kurmayı biliyorum [ hamachisi olması lazım ] map yapcak olan varsa mesaj atsın ordan konusalım Not : iyi builder olması lazım
  12. DeepChemist

By Burak Tahir V2 Parkur map

Sen beni bıraktın gittin asıl birlikte yaptıgımız mapı sen tntyle patlattın simdilik affediyom ama bidaha yaparsan affetmemBeyler v2 cok sacma oldu yeni mapcı olarak ise basladımda biraz kötü yaptım ilk 2 mapımı söz veriyorum size diger v5 e kadar olan mapları komut bloguyla falan yapcam
  13. DeepChemist

:P tntyle patlatmamak sartıyla oynayabiliriz
  14. DeepChemist

Enver hani mapımı tntyle patmatmıstın ya bide özürmü diliyon dicektim ama sans verdim bidaha yapak mı ? hani mesaj atıyodun tek minecraft oynayan arkadaşım sensin diye :PEnver neden yaptıgımız mapı tntyle patlattın
  15. DeepChemist

fotografları ekledimBeyler hatalarım var indirme linkini silyom yeni eklicem mapı düzenleyipİndirme linkini koyuyom konuyakoydum
  16. DeepChemist

Merhaba Arkadaşlar , dün mapın v1 ini cıkartmıstım ama bu v2 v1 e göre daha kısa olmus olabilir Neyse gelelim konuya v1 map ı ilk mapım oldugu icin begenilmisti bende v2 map yapayım dedim ve yaptım yapımı 2 saat sürdü [ elektrikler kesildigi icin 1 saat uzadı ] Burak Tahir MaP V3 yakında...
  17. DeepChemist

By Burak Tahir PaRKuR MaP 1.7.2

Teşekkürler MrChinggo :)
  18. DeepChemist

Fikrin icin tesekkürler Bu arada biraz parkur maplarında uzmanlasınca adventure map yapmayı düsünüyorum .sahsen bu ilk mapım :)
  19. DeepChemist

Merhaba Arkadaşlar , Bu ilk mapım oldugu icin biraz kötü olmus olabilir ama kendim ilk mapım oldugu icin biraz güzel yaptıgımı düsünüyorum ve map uzun oldugunu düsünüyorum mapın sonunda savasmak icin diamond set ve diamond kılıc verilmistir mapın sonunda enchant yeri var mapın sonu lavlı...
  20. DeepChemist

Bladeheart RPG - www.bladeheart-rpg.tk

Kardesim servere girdim sa yeniyim server de yazdım chat bölümüne ve kick attı biri You Server Kicked Gercekten as Yazıyodu oyundan attıktan sonra sonra gene servere girmeye calıstım bu sever BANNED THE BAN HAMMER HAS SPOKEN ! yazdı. banımın kaldırılmasını isterim servere girip adam gibi...
  21. DeepChemist

Minecraft Hexxit, Tekkit Nedir? Nasıl Kurulur! FML Hatası Çözüm [Videolu Anlatım]

:D ben daha oyundaki tüm kitabları buldum bi evden :D oyunu bitircem hexxiti suanda üstüm hilesiz p4 hep kılıcta ates özelligi var fire aspect yani :D fire aspect 3 bide ben hexxitte büyük bi gemiyi isgal ettim bostan mükemmel bi kılıc çıktı sag tıklayınca kılıcla birlikte 1 dakika görünmez...
  22. DeepChemist

Minecraft Hexxit, Tekkit Nedir? Nasıl Kurulur! FML Hatası Çözüm [Videolu Anlatım]

fml hatasını cözdüm saol :Dallah razı olsun oyun acıldı fml hatasını cözdüm sayende
  23. DeepChemist

Istediginiz Mod Olsun.

Battle Towers , Indusial Craft 2, Build Craft 2,TooManyItems,The Kingdoms,Mocreatus,Timber bu kadar modlar bunları ekle ama 1.5.2