Arama sonuçlarınız

1. X

evet ne var

evet ne var
  2. X

1.5.2 server exe aranır

https://forum.gamer.com.tr/threads/1-5-2-hamachi-server-jar-ve-server-exe.121775/#post-629201
  3. X

Yardım 1.5.2 Hamachi server jar ve server.exe

Saol bunu arıyordum
  4. X

Yardım 1.5.2 Hamachi server jar ve server.exe

Lütfen Birisi 1.5.2 Hamachi server jar ve server.exe verebilirmi ihtiyacım var ama hiç biyerde yok
  5. X

Mincraft Gülünç Anılarınız

ben oyuna ilk başladığımda geçen sene kasımda yada aralıkda başladım creative i survival gibi oynuyordum hemde ilk açtığım dünyada köy bulmuştum sonra çok uzaklara gittim köyü kaybedince çok üzüldüm işte ama o köy bi farklıydı gerçekten :D
  6. X

Minecraft pe : map yükleme [ ios ] - [ sade anlatım ] - [ dev rehber ] - [ no jailbreak ]

arkadaşım şu sorunun cevabını öğrenebilsem kullanırım apple app store dan falan cihazımıza ban atmıyo demi jailbreak gibi tehlikeli bir şey değilse indiricem tehlikeliyse indirmem cihazım boşa gider
  7. X

MCSG 1.6.1 Lag sorunu

evet öyle oldu
  8. X

MCSG 1.6.1 Lag sorunu

arkadaşlar mcsg(minecraft survival games) de 1.6.1 geldiğinden beri her şey güzel sadece sprint (hızlı koşma) da sorun var sprint yapıyorum geç hızlı koşmaya başlıyor o yüzden daha kötü oynuyorum aynı sorun sizdede varmı
  9. X

Ateistler Bunada Açıklamanız Vardır Herhalde.

forumdakilere böyle laf atamassın ve bunu bilmiyorsan
  10. X

Minecraft Hiç Bilmediğiniz Easter Egg'ler !

Bunlar gerçekmi
  11. X

Arkadaşlar Survival Games hakkında bilgisi olan bakabilirmi

mcsg de ve hivemc de oynuyorum mcsg gibi derken mcsg ve benzeri öyle demek istedim
  12. X

Premium E-postası Gelmedi

bana çoktan geldi yazmayı unuttum konu kilit
  13. X

Arkadaşlar Survival Games hakkında bilgisi olan bakabilirmi

Arkadaşlar Ben survival games serverlarında oynuyorum çoğunlukla MCSG Gibi ama onda oynarken ne zaman başladıktan 15 dk falan sonra adam görsem beni öldürüyor oysaki üstümüzdeki itemler eşit sg den anlayan buraya bana birkaç ipucu verebilir deatmatch e kaldığımdada hemen öldürüyorlar yardım...
  14. X

Başkasının Sizin Hesabınızla crackli serverlere girmesi

mcsgde bile mi adam senin premium şifreni mi biliyo
  15. X

Başkasının Sizin Hesabınızla crackli serverlere girmesi

Arkadaşlar premiumunuz varsa beni anlarsınız benim arkadaşlarımdan tek ben oyunu satın aldım o yüzden arkadaşlarımla oynamak için crackli serverlara girmek zorunda kalıyorum ama bazı crackli serverlara girerken birisi benim hesabımla giriş yapmış olduğunu görüyorum ve çok kızıyorum hani siz...
  16. X

Yeni Socraft Spawnı!

Müthiş Olmuş +1
  17. X

müzemsi saray :D(BİTTİ)

çok güzel yapmışsın
  18. X

Yardım!!!Minecraft çöktü!!

java yada ekran kartıyla alakası yok Çalıştır a gir şunu yaz %appdata% sonra .minecraft dosyasında mapin falan varsa yedekle sonra .minecraft dosyasını sil
  19. X

Optifine hd D3 ultrayla en yüksek ayarlarda aldığınız fps

ben az önce 270 fps aldım lan :D O NEYDİ ÖYLE hemde bi evin içinde kocaman bi evin
  20. X

Optifine hd D3 ultrayla en yüksek ayarlarda aldığınız fps

ben en fazla 139 fps aldım siz?
  21. X

Minecraft Kullanıcı Kafaları Albümü

GorkemX12 Premium eklermisin
  22. X

Beğendiğim minecraft şarkıları

Revenge: The Minecraft Song(Bruno Mars Lazy Song Fallen Kingdom: Hepsi çok güzel şarkılar yorumlarınızı bekliyorum
  23. X

Kasmayan Shaderpack

optifine yükledim
  24. X

Tüm Pixel Art Larım

oha abi efektleri müthiş yapmışsın parlaklık açısından açık mavi yün ve diamond block süper pixelart ve efekt yapıyorsun helal olsun bende kendi skinimin heykelini yapıyorum :D