Arama sonuçlarınız

1. MrSmith

MCSG Ban Yedim Eğer Yeni Hesap alırsam oynayabilir miyim ?

O zaman To Do List; Change IP. Reset windows settings to default. :( eu.mcgamer.net
  2. MrSmith

fps -antivirüs programı

Sistemi çökertecek virüsü Kaspersky yakaladı, MalwareBytes farketmedi bile. Aktif olarak 2 adet kullanıyorum. MalwareBytes + Kaspersky. Tavsiyem yanına bir adet daha kur. Bir kerede Kaspersky farketmedi MalwareBytes buldu.
  3. MrSmith

fps -antivirüs programı

O virüs programı değil! Sakın ona güvenme. Sadece Malware'lerden koruyor.
  4. MrSmith

Ban sebebi olduğunu bilmiyordum. Okumadım kuralları. :D
  5. MrSmith

Bilgisayarımın Özellikleri İyi mi ?

Forumda çok konu yok. Az giren var. Mesaj kasmaya konu yok diyorum. :D (şakaydı tabi) Forumda kurallara uyan yok. Bende uymuyorum. Demek istediğim o. 20 Günlük horttan da bir şey olmaz.
  6. MrSmith

Evet bu gün MCSG'de DAMAGE INDICATIORS Kullanmaktan ban yedim. Para verip yeni hesap alırsam oynayabilir miyim ? IP'im modemi açıp kapattıkça değişiyor. Fakat PC'Ye dosya falan atıyor mu ?
  7. MrSmith

Zaten forum ölü gibi. :(
  8. MrSmith

Microsoft dahi desteği kesti !
  9. MrSmith

Windows 8.1 kurar insan ya! Tarihi eser 7 kullanmayın.
  10. MrSmith

Bilgisayarım ne kadar kötü ?

I love my GTX 970. :) 1080P ile oyunların çoğunu Ultra ayarlarda açıyorum. Bazı oyunları da DSR ile 4K Ultra açıyorum. i7 4790K Msi Z97 Gaming 7 GTX 970 Samsung 840 EVO 240GB SSD Seagate 2TB HDD Zalman Z11 Plus Zalman GLX-600Watt Asus 239HV Monitör :) Birde Msi laptopum var. (Tahtalı köyde...
  11. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Yok o anlamda demedim sanki kimsede yokmus gibi yazdi. Ac4 ile bf4 veya skyrim takas yapcak varmi? Bf4u key olarak vericek? Ben steamden gondercem acyi
  12. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Var TC ki.yarin sunlarla gitcem; Tc kimlik Turkcell hat
  13. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Yas siniri var.. Up:Ac4 vericem biri bana bf4 key hediye edebilirmi? bu arada bu nasi okunuyo? İn-in-al diyemi yoksa baskami?
  14. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Hmm :) Guncel:Ben assassins creed 4 vericem birj bana BF4 Key verebilcekmi? Cunku steamde bf4 yok
  15. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Yani o kadar harcayinca iptal oluyor? Bu arada bf4u ac4le takas yapcak varmi steam Bende ac 4 var
  16. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Yarin aliyim o zaman ☺ Babamin karti kullaniyodum kredi karti 400tllik oyun alinca ####### gitti ☺
  17. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Ha tutma limiti yani o islem limiti degil 2000tl harcayinca iptal olmuyor.
  18. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Tessekurler,bi de su 2000tl olayi var onu anlamadim 2000tl kullaninca kart iptal mi oluyor? Mesela 100tl yatirdim ve 100tllik alisveris yaptim 1800 sonra kart iptal mi olur?
  19. MrSmith

İNİNAL CARD Hk.

Cevaplar alindi konu kilit.
  20. MrSmith

Ac ROGUE Hakkinda dusunceleriniz?

Altairi oynaman sart.
  21. MrSmith

Adam tank gibi mubarek 3 saatte 2100 fransiz askeri gebertmisdi videosu vardi. Oynamadan ezio ve altair ibn la ahad anlanmaz :( Ezioyu gorcen sen bide o tankida gecmis. Altair apple of edenle tum sehri bi kerede kesiyo zaten.
  22. MrSmith

Ac3 de desmond ölüyor ve Juno serbest kaliyor. :( Lucy desen hain geberdi gitti soktu bicagi desmond (junonun zoruyla) Altairi oynamadan veya ezio yu neden 3e basladin ve DLC ve revelations Revelations super İstanbul'da geciyor ve yenicerileri falan dovuyosun.
  23. MrSmith

Belli bi olaydan sonra templar oluyor ve hayatinin sonuna kadar assassin oldurucegine yemin ediyor. Burdan sonra bidaha bende acyi crack oynayacagima yemin ediyorum ☺ingilizcen varsa az videolari gezin. Nerede assassins creed 2 nerede kari kiz pesinden gezen Ezio. Zaten desmond öldü,Juno serbest...
  24. MrSmith

Masaustunde gtx 780 ti var laptopda gtx 760m ins kaldirir. ☺ Ama templar olarak assassin oldurmesi pekte zevkli olmaz. Ac3 haytham'i Connor olduruyor. Acaba roguede Shay'i biri oldurcek mi ? :( Oyunu medium - high acmasi lazim en azindan keyifli olmasi icin. Bu sistem gereksinimleri guvenilir...
  25. MrSmith

İntel HD Graphics 4000 Güncelleme sorunu.

Windowsu fabrika ayarlrina sifirla