Arama sonuçlarınız

1. SisOrBro

Youtube Kanalına Üye

Merhaba Video Kanalı Kurdum Abonesi Yok Videosuda Yok İsteklerim/Şartlar= İsimSoyisim: Kaç Yıldır Mc Oynuyor: Kaç Yaşında: Skype: Youtube Bilgisi: GündeKaçSaatAçıksın: Bunun Dışında İletişim Skypem=xuable17
  2. SisOrBro

Skypeli Minecraft Oynayacak +12

Minecraft Oynayacak +12 Yaş -18 Yaş Arası Arkadas Arıyorum Yaşım 14 Minecraftı 3Yıldır Oynuyorum Çoğu Bilgiye Sahibim Skype=xuable17 Gelipte Ben Oynayacam Nasıl İndircem Mc Yada Sorun Var Bende Demeyin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hexxit Oynarız Düz Sv Oynarız Bukkit Oynarız Tekkit Öğretirse Oynarız
  3. SisOrBro

Survival,Hg,sky.. Sıkılıyorsan İçeri +13

Merhaba Arkadaslar Benimde Sizler Gibi Canım Sıkılıyor Buyüzden Minecraft Arkadaşı Arıyorum Annesi Babası Cırtlak Sesle Kalkkkk Yaaaat Yemek Yeee Demicek Mici Muhtesem Olacak Minecraftı İyi Bilecek Birlikte Koparız Küfür Etmem Sizde Etmezseniz İyi Olur Kurallar= Mic Olcak Küfür Etmicek...
  4. SisOrBro

TexturePack Arıyorum Bilen İçeri

Ben Başlıktada Belirttigim gibi texture pack (dokupaketleri) arıyorum Ve bilen skype eklerse sevinirim yapamadım çünkü :) Skype Adresi=Xuable17
  5. SisOrBro

Minecraft Config Dosyam Yok

Merhaba Arkadaşlar Minecraft Köylü Modu İndireceğim %appdata%/Roaming/.minecraft'ta Config dosyam yok?
  6. SisOrBro

Minecraft Config Dosyası Yok

Merhaba Arkadaslar Ben Minecraft Köylü Modu İndirecektim Comes Aliveden Fakat Config Dosyam Yok Neyapmalıyım?
  7. SisOrBro

Yeni Bir Gaming Ve Arkadaş Alımı

Merhaba Arkadaşlar Minecraftta Heralde Gaming Oluyor Yeni Bir Grup Kuracağım Videolar Falan 13-17 Yaş arası Arkadaş Arıyorum Katılmak İsteyen Skype=xuable17 YusufTahaAlğan
  8. SisOrBro

Minecraft Server Açamayanlar İçeri :)

Arkadaslar ÖNCELİKLE Önceden Server Açtıysanız Yeni Açmanıza Gerek Yok Yenileyin Yani Genelde world Dosyası Kullanılır Onu Silin Minecraft_Server Dosyasını Açın O Size Yükler Yada Baska Özel Bir Dosya İse Tekrar Oraya Atın Bazen Açamayanlar masaüstüne Atsın Minecraft_Server Tekrar Yükleyip...
  9. SisOrBro

Minecrafta Video Çekebilecek Veya Acemi Olmayan 3arkadas Arıyorum

Merhaba Arkadaslar Yeni Bir Server Açacağım Ve 2Arkadas Arıyorum Tek Basıma Canım Sıkılıyor Skype=xuable17