Arama sonuçlarınız

1. HuNu92

Yeni yayın açmaya başladım

Arkadaşlar yeni başladım desteklemek için bir takip yeterli twitch.tv/ufearless - destek olan herkese şimdiden teşekkürler
  2. HuNu92

Arkadaşlar Twitch Yayınlarına Başladım! Destekleriniz için şimdiden teşekkürler <333

Arkadaşlar Twitch.com üzerinden yayınlara başladım destekleyen herkese şimdiden teşekkür ederim <3333 --------------- Bilgisayar Özelliklerim ------------- i5 3570k 3.9Ghz OC Asus GTX1070 Dual OC 8x2 1600Mhz Corsair Vengance DDR3 Ram 600W Thermaltake PSU 1TB Seagate 7200RPM Sata 256GB Samsung...
  3. HuNu92

Hizmete girecek olan Hosting Şirketimiz için Profesyonel Plugin Paketlerine ihtiyaç var!

Skype: koray_skywater Konuda gördüğünüz üzere iletişime oradan geçebilirsiniz benim ile.
  4. HuNu92

JustCraft Geri Döndü | Factions Wars - Zor Emek Sunucu - Yeni Enchantlar - Klan Sistemi |1.8|

Sunucunun amacı nedir, neden kurulmuştur Bu sunucu tamamen eski Factions Wars özleyen ve oynamak isteyenlerin bir ara gelebileceği bir yer olarak tasarlanmıştır. Sunucu tam anlamıyla bir "Factions Wars" sunucusudur. Yeni arkadaşlıklar kurup, arkadaşlarınızla güçlü olabileceğiniz bir sunucudur...
  5. HuNu92

2000'liler liseli oldu dedik inanmadınız

Sonra neden 2000'lilere baskı yapılıyor. Hocam baskı yapmayalımda ne yapalım bu ne şimdi bu nasıl bir nesildir hocam. Böyle çocuğum olcak balkonda beslerim yemin ediyorum Bunu paylaşmayı insanlık vazifem olarak gördüm.
  6. HuNu92

Minecraftturk.eu Hosting - Mobil Odeme Ve Uygun Fiyatlar!

MinecraftTurk.eu Hosting Paketler WOLF PAKET - 512MB RAM - 1- 12 Kullanıcı Sayısı - Intel Core i7 3.50GHZ 8 Core İşlemci - Fiyat: 19.95TL/AY SPİDER PAKET - 1024MB RAM - 1-24 Kullanıcı Sayısı - Intel Core i7 3.50GHZ 8 Core İşlemci - Fiyat: 29.95TL/AY SKELETON PAKET - 2048MB Ram - 1-48...
  7. HuNu92

Ottocraft Factions Wars [silahlar, Buzdolabları, Modlar Ve Daha Fazlası!]

* OTTOCRAFT * OttoCraft Launcher: İndirmek İçin Tıkla Sunucumuz Türkiye'ye yeni bir sistem ile gelmiş ve eğlenceyi doruklarına kadar yaşamamızı amaçlamıştır. Toplamda 1 hafta süren çalışmalar sonucu özel bir Launcher ve Sunucumuza özel Minecraft kodlanmıştır. Türkiye'de ilk olan...
  8. HuNu92

Ottocraft Fw/survival - Modlarla, Silahlarla, Tuvaletlerle Ve Daha Fazlasıyla!

* OTTOCRAFT * OttoCraft Launcher: İndirmek İçin Tıkla Sunucumuz Türkiye'ye yeni bir sistem ile gelmiş ve eğlenceyi doruklarına kadar yaşamamızı amaçlamıştır. Toplamda 1 hafta süren çalışmalar sonucu özel bir Launcher ve Sunucumuza özel Minecraft kodlanmıştır. Türkiye'de ilk olan sunucumuzda...