Arama sonuçlarınız

1. normender2012

Zenfone 6

Arkadaşlar Zenfone 6 nasıl tavsiye edermisiniz ? GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  2. normender2012

Yeni kanal kurdum bakarmisiniz

Arkadaşlar yeni kanal kurdum bakarsaniz sevinirim ve intro yapacak birini ariyorum https://www.youtube.com/channel/UC27rQOf-kaRmnj3qo9vqqlg GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  3. normender2012

video çekecek varmı

Arkadaşlar kanal kuracağım +16 yaş ve premiumu olan varsa buraya yazsın acilen GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. normender2012

megadeth

Megadeth aşktır dinleyen varsa gelsin :)
  5. normender2012

+16 yaş kanal kuruyorum

Merhaba arkadaşlar yeni kanal kuruyorum 16 yaş üstü ve premiumu olması gerek csgo da olsa tadından yenmez ama csgo zorunlu deil.Burdan ulaşın bana
  6. normender2012

+16 kanal kuralım

+16 yaş sınırı var skype olması gerektir video çekecez çünkü premium kesinlikle şarttır csgo ve lol de olsa süper olur :D burdan yazın bana
  7. normender2012

Biyoloji ve ben

Eveet arkadaslar bugunku biyoloji sinavimdan 18 aldim bekledigimden daha iyi lise 3 cok zor cook GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  8. normender2012

Gece sohbet odasi gelin

Hadi arkadaslar gece sabahlicaklar sohbet edelim gelinde konu baslatalim GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  9. normender2012

Arkadaslaarrrr

Arkadaslar kendimi tanitmamim zamani geldi heralde cook uzun zamabdir yoktum forumda tanimazsiniz belki neysee.... Eveet arkadaslar ben berkay yagmurlu bir nisan ayinin (1998) 21.gunu dogdum her neyse Bayagi sen sakrak biriyimdir.Boyumla kiloma gelince boyum 1.90 kilo 80 basket sagolsun...
  10. normender2012

BENİMLE PREMİUM CRAFTİNG DEAD OYNAYACAK

benimle premium crafting dead oynayacak aranıyor skype berkay.b1 ekleyin lütfenyokmu kimse
  11. normender2012

Benimle birlikte minecraft oynayacaklar gelsin

Arkadaşlar benimle minecraft survival veya modlu oynamak isteyen olursa yorum yazabilirsiniz . serverı siz kuracaksınız ama
  12. normender2012

Beni taniyan varmi acaba ??

Arkadaslar beni taniyan varsa nasil biri oldugumu soyleyebilirmi ? Birde sinir hastasiyim ve boksörum nasil sakin olabilirim lutfen tavsiye verin ?? GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  13. normender2012

Kizla buluscam

Yarin kizla buluscam ne yapim oneriniz sinemaya gidicez :) GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  14. normender2012

RPG SERVER EN GEREKLİLER

RPG server için en gerekli pluginler ???
  15. normender2012

Savaşın Sonucu RPG

[/URL][/IMG] Merhaba arkadaşlar size yeni projem olan savaşın sonucu rpg yi sunmaktan gurur duyarım.Peki neden biz.Kaliteli pluginerimiz vardır.Builderlerimiz gerçekten ustalardır.Ve her şey saygı çerçevesinde olur. Ram :2 gb Kapasite:40 kişi İnternet hızımız.300mbit le 900 mbit arasında...
  16. normender2012

Forumda linksiz fotoğraf ekleme

Arkadaşlar foruma link olmadan direk fotoğrafı nasıl koyarım cok acıl gerek
  17. normender2012

ooc ic vs.vs.

Arkadaşlar bana ooc ic me do komutları olan pluginin adını söylermisinz çok acil
  18. normender2012

GATE PLUGİNİ

ARKADAŞLAR GATE PLUGİNİNİN ADI NE TABELA YA BASINCA AÇILAN KAPILAR VAR YA ONLAR
  19. normender2012

Serverima builder arıyorum

Arkadaşlar biz rpg server kuruyoruz.Becerikli bir builder gerek. Katılım Formu: Ad: Yaş: Skype: Yaptığınız Eserler: WE biliyormusunuz ? :
  20. normender2012

Rpg Server Plugin Pack Hazırlayabilecek ?

Arkadaşlar bana plugin pack ayarlayabilecek varmı RPG olacak lütfen çok acil :)
  21. normender2012

Server açmak istiyorum

Arkadaşlar ben server açmak istiyorum rpg olsa daha iyi olur :) Premiumum ama çoğu Türk crackli o yüzden crackli açacağım bir tane admin ve ben varız yetkili kadroda O yüzden bir pluginer ve builder gerek yaşı 13+ olcak ve bilgili olcak vs.vs. skype olacak. Katılım Formu: Ad: Skype: Yaş: Yaptığı...
  22. normender2012

Server açmak istiyorum

Arkadaşlar ben server açmak istiyorum rpg olsa daha iyi olur :) Premiumum ama çoğu Türk crackli o yüzden crackli açacağım bir tane admin ve ben varız yetkili kadroda O yüzden bir pluginer ve builder gerek yaşı 13+ olcak ve bilgili olcak vs.vs. skype olacak. Katılım Formu: Ad: Skype: Yaş: Yaptığı...
  23. normender2012

GeneralGames Türkiyenin yeni ve iddialı kanalı

Merhaba arkadaşlar size bugün yeni kanalımızı tanıtacağım adı GeneralGames Çok uzatmıyorum şu an 49 abone var abone olursanız seviniriz ve yorum yapın lütfen işte link : https://www.youtube.com/channel/UCe91i-azG3_6hZXoKAQYyEQ
  24. normender2012

JAVA VİRTUAL MACHİNE ERROR ACİL!!

Arkadaşlar ben premiumum hexxite girerken java virtual machine hatası alıyorum nasıl düzelir bu acil video çekmem gerek.
  25. normender2012

Video ile ilgili !!

Arkadaşlar ben video çekerken arkadan klavye sesi geliyor laptop cihazım ne yapabilirim bu videoda olduğu gibi