Arama sonuçlarınız

1. Boom_Boom_86

Doğru Düzgün Arkadaş/Kanka Aranıyor

Evet arkadaşlar başlıkda da belirttiğim gibi arkadaş/kanka arıyorum böyle konu 2-3 kez açmışdım fakat yine ölmüştü.Yani işte kanka falan olamadık kavga çıktı anan kaşar falan dedi :D Şimdi ama gerçekten alttaki kriterlere uyan kanka arıyorum 1-En az bir gün 10-12 saat açık olan [müsait değilse...
  2. Boom_Boom_86

Bilene 40MCTL

Evet arkadaşlar önceki oyunda 0 - 100 arası rakam arasındaki aklımdaki sayıyı bulmaya çalışmıştınız ama şimdi 40 MCTL ve 0 - 1000 arası ama bunda az az ipucumuz var..... İpucular; Benim 2 hesabım var biri Jackie_5oo biride bu İstanbul'da oturuyorum ama K.Maraşlıyım Hitman Absolution oyununu...
  3. Boom_Boom_86

Hayvan alırsam ne alayım [saçmalama serbest]

Evet arkadaşlar başlıktada olduğu gibi hayvan alırsam ne alayım siz bilirsiniz saçmalamak serbest goril yılan vb. diyerek eğleneceğiz hatta böyle oyun olur neyse.... SAÇMALAMA MOD ON :)Aslında bir yılan alasım var okula götüreceğim ve bana kimse kabadayılık taslayamaz hatta sınava bile girmem :D
  4. Boom_Boom_86

Bilene 20 MCTL

Arkadaşlar benim aklımdaki sayıyı bulana 20 MCTL vereceğim ama bu kolay değil 0 - 100 arası bir sayı ya da rakam hadi bakalım tahminleri görelim.....Bu arada eski hesabım Jackie_5oo
  5. Boom_Boom_86

Bir başkaaaa oyun :D

Bu oyunda kendi proflimin resmini ve nickime [rumuz] bakarak aklınıza gelen ilk cümle/kelimeyi söyleyinBence resmimi değiştirmeliyim salak gibi duruyorum :D
  6. Boom_Boom_86

Yerden Selamlar [komik Videolar]

Evet arkadaşlar burda size bir kaç komik video gösterip açıklamalar yapacağım. Bilgisayara aniden çıkan şeylerden korkan insanlar.... Bu onları aşmış geçmiş bilgisayar kontağı patladı işallah garantisi vardır.... Oynadıkları oyun Maze.... Önceden bilinen komik video "Süper Markette...
  7. Boom_Boom_86

Bir Minecraft Mapi

Ben ilk önce bir minecraft mapi yapmak istiyorum ama bunu siz belirleyeceksiniz... Türü kaç kişiyle yapayım server mapimi vb. yorumlarınızı bekliyorum
  8. Boom_Boom_86

Forumdaki Güzel Kafalı Fotoğraflar

O forumdaki güzel kafa falan oluyor... herkes bunu yapmak istiyor işte cevap faceyourmanga Google "faceyourmanga" yazarsanız bir site gelicek oraya girip crate yapın ardından kopyala yapıştır falan ayarlayın. Bir yorumu az görmeyin
  9. Boom_Boom_86

Naber ?

Nasılsın iyimisin ? :D