Arama sonuçlarınız

1. MrSahin_

HeroTurk Torpilinde Bu kadarı !

REZALET ! Arkadaşlar kimse sakın bu servere emek vermesin adminin kankasını kestim bana ban attı.Buyrun bakın Adminin bahanesi oyuna yeni başlamışım hemen güçlü olmuşum falan.Bu admin arkadaşına itemde veriyor zaten.Adam normal vip ama seti kralvip seti. SAKINNN GİRMEYİNNNNNN BANLANIRSINIZ...
  2. MrSahin_

LipsosCraftın Gerçek Yüzü..

Arkadaşlar bu svye sakın girmeyin emeklerinize yazık yani.svde haksızlık var saman altından item yürütüyolar.Oyunda Xlider diye biriyle kanka oldum ve bakın bana neler dedi: 2.si Uyarı Puanı diye bir şey var bi oyuncunun hilesi tespit edildğinde ilk uyarı puanı verilir hileyi kapatması söylenir...
  3. MrSahin_

[ SonOsmanlıMC ] Rezilliği.Birkaç zevkli video izlemeye nedersiniz ? >>

Evet arkdaşlar.2 videomuz var. 1.si yusuf1903 diye bir gm0 oyuncusunun itemlerini gösteriyor.Edit itemler(koruma 53 koruma 60 keskinlik 31) adam katman kayasından oda yapmış içine edit item depolamış.Admin yardımını aldığı kesin. Bu videodan sonra adminin forumdaki cevabı şu odu: "Arkadaşlar...
  4. MrSahin_

LÜTFN BAKIN 1 DK NIZI BİLE ALMAZ MUTLAKA BAKINNN

Turkacraft a girmeyin beyler Bakın server güzel ama adminler adminlik yapmayı bilmiyor Azerly(Admin) survival oynmak istiyor item almam diyor keserseniz sorun degil diyor. 5 saat uğraştım p3 set yaptım kestm aazerly i bana inat yukardan ateş topları falan attı patlattı beni itemler...
  5. MrSahin_

[İSTEK]YAA PLUGİNSİZ %100 SADE SURVİVAL 1.5.2 SV AÇAN YOKMUUU

BİRİ ACSIN SU SERVERİ COK ZEVKLİ OLUYO 1.5.2
  6. MrSahin_

[İSTEK]YAA PLUGİNSİZ %100 SADE SURVİVAL 1.5.2 SV AÇAN YOKMUUU

LUTFEN BIRI ACSIN 1.5.2