Arama sonuçlarınız

1. kursat1616

Faction Server Kurcam 2 Builder 1 Pluginer Ariyorum

Faction Server için Bana 3 Eleman Lazim 1.15 Yaş Üstü Lütfen 2.Buildi Veya Plugin Deneyimi Olan Bi ARkadaş Gelsin 3.Pluginer Lütfen BUglari Kapata Bilcek Kapesitesi Olsun Skype:Kursat.kaya3 www.facebook.com/raptor1616 FAce Adresim
  2. kursat1616

BozkurtMC Efsane Survival KöylüTicareti/SpawnerAlma/KafaDüşürme/GörevSistemi/Timber 1.7.2

İP:BozkurtMC.nitrado.net YedekİP: Play.BozkurtMC.de[Yakinda] Köylü Ticaret Bölgesi Örnek Oduncu Claim Nasil Atilir İle 10 x 10 Alana Sağ Tikliyarak Atarsiniz Her Hafta Düzenli Chest Eventi Oluyor...
  3. kursat1616

KaptanCraft 5 Günde +400 User Cekti Adam Akilli Pluginer Bug Kapata Bilcek Alim Yapoyruz

Alttaki Forumu Doldurun Skype: Yaş: Bilgi: Kac Yildir Gorevi Yapiyor Güvenirlilik: Eyer Çakallik Yapmaya Calilsip sw 0 Layip Giden Olursa İp Adresi Bulunup Gerkeni Yapcagiz !! Serverİp:kaptancraft.nitrado.net Servere Gelipte Alim Varmiş Ben Olcam Ben Olcam Diyen Direk Ban Atcagim Skypden...
  4. kursat1616

Bu Hafta Serverim Açilyor Hamhaciden Yapmaya Başladim Yetkili Aranir !!!

Yetkili alicam Builder: Builder Pluginer: Reklam: Rehber: Boşta Olan Yetkili listesi Alim İcin Skype:kursat.kaya3 facebook:www.facebook.com/raptor1616 Lütfen +15 Olmaya Dikkat edilsin ve bilmiyenler Yetki ugruna gelmesin
  5. kursat1616

FolderCraft 1.7.2 Server Alim/Faction/OzelKale/NoLag/NoBug Server

:odun:FolderCraft 1.7.2 Server İp:78.135.94.185 Yedekİp:Play.Foldercraft.Net...
  6. kursat1616

Builder Ariyorum VE Pluginer

Beyler Bügün Sw yapcam Hamhaciden Yarin veya Obursu gun para ile accam kendine güvenenler www.facebook.com/raptor1616 veya kursat.kaya3 sK ype adresinden ulaşssin
  7. kursat1616

Frame Project Eşya Çerçevesi Artik Kirilmiycak İçeri bakin

Bu Plugin Sayesinde Artik Serverinizdeki Eşya Tablosundan İtem Veya Kaybolma Olmiycak Ornek Lag Clear Stop Lag Gibi Pluginlerde Kayboliyor Ozel Edit Sayesinde Boyle bir şey Kalmiycak Link Buyrun:http://*****/Hp2zTf
  8. kursat1616

Faction Server İçin Hazir Market Uraşmaya Gerek Kalmadin Güzel Bir Market Edinin

:odun:Evet Arkadaşlar Market Yapiminda Kisa ve Öz Cözüm 1 Kodla Market Hazirdir :yaprak:Faciton Server İçindir :cam:Fiyatlari Herşeyi Hazir Ve Temizdir Buda Resimleri :cam: Buda Kuş Bakişi Yapi Malzemeleri.Kizil Taş Malzemeleri,Set Malzmeleri,Renkli Cam Ve Yünler. :odun: Ve Daha...
  9. kursat1616

FolderCraft Event/Boss/Pvp/VipCekilişi/Alimlar/Warplar/VeDahaFazlasi

Serverimiz 1.7.2 Dir :yaprak:http://hizliresim.com/vYz3ORİP:FolderCraft.nitrado.net :domuz: :ecehver:Ram 3 Gbdir Plugin İLe Lag Olmaz Swde Bilginze :yaprak: :odun:Serverden Birkaç Görüntü:zombi: Gelelim Bosslara :iskelet::örümcek::zombi: Elit Büyücü :VV: OrkReisi :VV...