Arama sonuçlarınız

1. ByClause

Melek Hoca Cad. Karagümrük stadının karşısında eski sinema varya düğün salonu oldu şimdi ordan...

Melek Hoca Cad. Karagümrük stadının karşısında eski sinema varya düğün salonu oldu şimdi ordan geç dümdüz ilerle kamer gıda marketin orası.
  2. ByClause

Hahahaha Çakma @Koala öylemi kardeşim boş yapma azımı açtırma Katılım: 21 Nisan 2013 yazıyo...

Hahahaha Çakma @Koala öylemi kardeşim boş yapma azımı açtırma Katılım: 21 Nisan 2013 yazıyo görüyosun dimi o zamandan beri bu fotoğraf var o abi ise 13 yaşındaki o abi ise 27 Mayıs 2015 de katılmış yani şimdi kim çakma ? Burda boş boş konuşup azımı açtırma defol başımdan !
  3. ByClause

Saçma Ama Olmak İstediğiniz Meslekleri Alalım :(

Hmm Bilim Adamı zor iş ben ileride Radyo Televizyon okuyup kamera arkasında yada önünde olmak istiyorum ve film editlemek kendimce amatör şeyler yaparak büyümek istiyorum henüz yaşım 16 ama şu an benle aynı hayali olan bir kuzenim var ve 22 yaşında grafik tasarım okuyor umarım bende 18 19...
  4. ByClause

PC Degil PS3 Oyun Arkadası Aranıyor. :)

Pc de GTA5 oyun arkadası arıyorum varmı gelicek ?
  5. ByClause

PC Degil PS3 Oyun Arkadası Aranıyor. :)

şu an gece 12 den sonra vs. oynuyormusun Gta V ?
  6. ByClause

Dota 2

Oynarsak gene cagiririm senide okul acildi pek oynayamiyorum bende :)
  7. ByClause

Dota 2

Artik 4 level degilim ve rankedda Clinkz oynayacagimi kim soyledi ? Rankedda Shadow Fiend oynarim yada karsi takima bagli olarak karakterimi secerim.
  8. ByClause

Dota 2

Evet farkındayım ne olmuş ?
  9. ByClause

Dota 2

Jugger ı sadece 3-4 kere kestim onu diğleri kesti :D Buda Clinkz Favori Karakterim Sabaha kadar sıkılmadan oynarım diyenler varmı ? Support olması önemli değil !! Skype: canasc00
  10. ByClause

Dota 2

Ben ne iyi ne kötü oynuyorum ama 19/1 gitmişligim var yanımda support arkadaş vardı :) Ben DragonKnight dım :) Steam: mcan12 ekleyin.
  11. ByClause

Dota 2

Dota 2 Oynıyıcak birileri aranır en fazla 2 kişi gelirse iyi olur ama 1 kişide olur Support kullanan varsa yani healer can veren filan varsa tercihimdir geç saatlere kadar oturan hattta sabahlayan varsa ve 14+ olanlar skype: canasc00 ekleyin .!!!
  12. ByClause

PS4'ün Olsaydı Sahip Olmak İstediğin Oyunlar.

Bende ps4 var ve ayriyetten GTA V,Fifa 15,Minecraft,Don't Starve var
  13. ByClause

Modlu Minecraft Oynamak Isteyen !!!

Adınız: Can Skype: stylapro3 Yaşınız: 15 Bende gece açık olan oynayacak birilerini arıyodum iyi oldu seni bulduğum :) O Skype da sorun var giremiyorum bunu eklerseniz sevinirim. canasc00
  14. ByClause

DayZCraft / Open World / Hayatta Kalmak Bir Sanat Oldu / Kapalı Beta / Sunucumuz Kapandı !!

Alex102 Fotodaki kızın ismi ne ? :D
  15. ByClause

"Ne Çağrıştırıyor?" Oyunu

Konu başka yerlerer saptı :DTekrar başlatıyorum... Roket
  16. ByClause

Mexico
  17. ByClause

İğne
  18. ByClause

Paris
  19. ByClause

Battlefield4
  20. ByClause

-=:[2015]:=- SIMDIDEN YENI YILINIZ KUTLU OLSUN...

Arsive alinirsa tekrar acariz reklamsiz :)
  21. ByClause

Ben 5 gun once baslattim o espiriyi :)
  22. ByClause

Muratabigf <3 Gavat ya :D
  23. ByClause

Yeni yılınız şimdiden kutlu olsun.. :) İYİ BİR SENE GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE.. ================================================= =================================================