Arama sonuçlarınız

1. A

Sw kalıcı ve bilgili Rehber arayanlar baksın[konu açık] +güncel

gel bakalım atakanapan bi konusalım
  2. A

(Konu factionsa taşınsın) UnityCraft factions Server (Alımlar ve vip çekilişi var)

Arkadaslar ben atakanapan bu hesaptan yazıyorum ilk hesabım yani server yenıden Hizmetinizde ALIMLAR GUNCEL
  3. A

Dream and Real BETA Olarak Açıldı (Alımlar Var)

yeni spawn yeni warplar hepnizi bekliyoruzvip cekilisi gerceklesicek katılımlarınızı bekliyoruzevent zamanıkonu guncellendiAZ ONCE BUYUK MADEN EVENTI ILE RAIN EVENTI YAPTIK YARIN AYNI SAATTE BEKLERIZ30 olunca vip cekili var +konu guncel
  4. A

Dream and Real BETA Olarak Açıldı (Alımlar Var)

SUNUCU İP:213.238.173.69 Alımlar İçin Skype:atakanapan Merhaba arkadaşlar şu an beta sürecinde açıldık.BETA sürecimizde gelen oyuncularımıza bizden ek hediyeler sık eventler olacak.Bunun yanı sıra serverımız açıldığında çekiliş ile 5 ouncumuza vip vereceğiz..Şu anlık alımlar aşağıdaki listede...
  5. A

[Yetkili Alımı] Enfeksiyon Geri Dönüyor

İsim:Atakan Yaş:15 Yaptığınız mimarinin 1 adet resmi:skypedan atarım su altı evi yarısmasında en buyuk ve ev guzel evi yaptım 2. oldum Online olabileceginiz sure:6 saat civarı not:74 serverda bluderlık yaptım 2.5 yıldır minecraft oynuyorum avatrcraft (2 yıl onceki en cok girilen avatar...
  6. A

Server İçin Pluginci Arıyorum

Geçici yada kalıcı pluginci arıyorum factions plugininden anlayan skype sart skype : atakanapan
  7. A

USTA WG BİLEN BIRI GELSIN

alımlar doldu
  8. A

Uzman Bulider arayanlar sw ip atsınlar

Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz:betadan beri (2009) Yaşınız:17 Word Edit (WE):uzman WG:normal Kaç sw de buliderlik yaptın:86 birkaç tanesinin ismi: hypercube craft , burakcraft2013,avatar sw modern evler,luxs oteller,redstone,robot yapımı,heykeller,minecrafttan dunya ve daha bircok yapıtlarım...