Arama sonuçlarınız

1. Mustafa1453

Android depolama alanı sorunu.

Merhabalar. Android tabletim bozulduğunda bir bilgisayarcıya götürdüm. Tablete format da atmış. Yani ilk görünüşü gibi değildi. Bende biraz kullandıktan sonra yeterli depolama alanı yok diye uyarı geldi ve iki üç uygulama indirmiştim. Ayarlar bölümünden depolamaya baktım ve 32GB bir anda 504MB'a...
  2. Mustafa1453

NVIDIA GeForce GT620M GTA V'i çalışrır mı?

Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi benim ekran kartım NVIDIA GeForce GT620M GTA 5'in ise 680M. Sizce benim bilgisayarım kaldırır mı?
  3. Mustafa1453

Oyunları bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum...

Arkadaşlar bir an önce oyunları bırakıp derslere odaklanmam gerekiyor. Birkaç kez denedim ama canım sıkıldığında gene yükledim. Bu da derslerimin düşmesine, gece uyumama, ailemle ve arkadaşlarımla konuşamaz hale geldim. Sizden öneri bekliyorum :).
  4. Mustafa1453

XBOX360'da oyun klavye ve mouse ile oynanabilir mi? (Soru)

Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi XBOX'a oyun aldım ama mouse ve klavyeyle daha rahat kontrol edilebiliyor. XBOX'un kumandasına hiç alışamadım. Nişan falan alamıyorum. Cihazları almadan önce sormak istedim. Boşuna alimiyim dedim sormadan. Bilen varsa cevap yazabilir mi? (Kumandayla kontrol...
  5. Mustafa1453

Minecraftım Building Terrain'de kalıyor.

Arkadaşlar mceditle dünya oluşturup schematic dosyaları yerleştirdim. Ama normal minecraftı açtığımda ilk önce converting world yazdı 2 3 saniye sonra building terrainde kaldı. Minecraftı da zar zor kapattım. Nedeni ne olabilir?
  6. Mustafa1453

Oyuna ilk başladığınızda ilk girdiğiniz sunucu hangisiydi?

Oyuna ilk başladığınızda ilk girdiğiniz sunucu hangisiydi?
  7. Mustafa1453

Hub sunucuya birden çok map.

Benim hub sunucum var. Biz arkadaşlar arasında oynuyoruz. Ama herkes başka bir şey istyor. Biri creative biri skyblock gibi. Hub pluginini yükledim her şey tamam. Ama bir tek mesela hubdan creative e geçiş olacak. (Ne deniyo ona bilemiyorum anlayan anlar :D). Bunu nasıl yapabilirim. (Sunucudan...
  8. Mustafa1453

Sunucumda mobların sesi çıkmasın.

Sunucumda yukarıda bunun çıkması için Ender Dragon oluşturdum: Ama dragonun sesi çıktığı için herkes bundan rahatsız oluyor ve herkes bunu öldür diyorlar. Ama ben öldürmek istemiyorum. Bu enderdragonun sesinin çıkmaması için ne yapmam gerekiyor?
  9. Mustafa1453

Kendi Yaptığım Artist Steve Skin

Burnunun yanında küçük bir hata olmuş. Onu düzelttim. Açılımı:
  10. Mustafa1453

Kendi Yaptığım Üşkağatçı Creeper Skin

Açılımı:
  11. Mustafa1453

Kendi Yaptığım Komando Steve Skin

Açılımı:
  12. Mustafa1453

Kendi Yaptığım Futbolcu Creeper Skin

Açılımı:
  13. Mustafa1453

Kendi yaptığım Spiker Steve Skin

Açılımı:
  14. Mustafa1453

Kendi yaptığım EnderBoss Skin

Kendi yaptığım EnderBoss Skinim: Bu da açılımı:
  15. Mustafa1453

Minecraft Kasma Sorunu.

Başlıkta belirttiğim gibi minecraftı açıyorum bazı modlarla ama biraz sonra yavaşlıyor ve kasmaya başlıyor. Modsuz oynadığımda hiç kasmıyor. Bilgisayarım hiç kötü değil başka oyunları açabiliyor. Sorun neden kaynaklanabilir?
  16. Mustafa1453

Videom 301+ 'da kaldı.

Youtube'da bi video yükledim ama videom 301+ 'da kaldı. Bu neden olabilir? İşte videom: youtube.com/watch?v=V9iin5wOJsI
  17. Mustafa1453

Sunucumun hep açık kalmasını istiyorum.

Merhaba, kendime sunucu açmayı düşünüyorum ama bilgisayarı kapatınca mecbur sunucum da kapanıyor. Bunu engellemek için ne yapmalıyım?
  18. Mustafa1453

"server-icon.png" Dosyasını nereye koyuyuoruz?

Merhaba, yeni çıkan 1.7.2 sürümünde "server-icon.png" dosyası eklenmiş. Bende kendi sunucuma bunu yapmak istiyorum. Bu dosya nereye konuyor?
  19. Mustafa1453

Bu pluginin adı ne?

Bir sunucuda böyle portallar gördüm. Bu hangi plugin?
  20. Mustafa1453

Oyun oynuyorum sürekli "sew olalımmı?" yazıyorlar.

Başlıktaki gibi ben bu sewi anlamadım. Sürekli aynı şey. %50 bana denk geliyo bu sözler :D .Bu sewi bilen varsa bana söyleyebilir mi? (Acaba server mi?)
  21. Mustafa1453

Kendi yaptığım yapılar.

Merhabalar, sunucuda yaptığım bazı yapıları size de göstermek istiyorum: Burada benim heykelim var. Yandakiler benim değil --------------- --------------- --------------- Yorumlarınızı bekliyorum.
  22. Mustafa1453

Benimle survival ve hilesiz oynayacak 5-10 kişi aranır...

Benimle survival ve hilesiz oynayacak 5 - 10 kişi arıyorum. IP bazen değişebiliyor. O yüzden "Oynayacağım" yazdığınızda size IP'yi özel mesaj atacağım.
  23. Mustafa1453

Windows 7 Starter hariç 32 Bit .iso dosyasını verebilir misiniz?

*sansürlenmiştir*
  24. Mustafa1453

Bilgisayarımda WI-FI da bir sorun var.

Selamünaleyküm knklar. Qualcomm Atheros AR5BWB222 Wireless Network Adapter kullanıyorum. Bilgisayarım acer OS Windows 8. Sorunum ise şu, internette gezinirken birkaç dk sonra internet kopuyor. Ama sadece bu benim bilgisayarda oluyor. Başka bilgisayarda olmuyor. Sonra bağlantıyı kes diyorum. %50...