Arama sonuçlarınız

1. S

Arkadaşlar Acilen Yardım Lazım Hamachisiz Sw'den Anlayanlar

Merhaba Arkadaşlar Ben Resul Forumdan Şimşekkral Ben Bir Hamachisiz Sw Açdım Ancak Plugin Dosyası Falan Yokdu Nasıl Plugin Ekleyebilirim İşde Hamachisiz Sw'nin Fotoları Anlarsınız Umarım
  2. S

Lüften Acil Yardım .

Merhaba Ben Resul Forumdan Şimşekkral Ben TP-Lİnk İçin Port Açmayı ve VDS Server Kurmayı İstiyorum Ancak Çok Karışık Geliyo Bana Doğru Düzgün Bir Şekilde AnlataBilecek Birisi Varmı Acaba ARkadaşlar ACilen .
  3. S

Minecraft Ilk Villa Çalışmam :)

Merhaba Arkadaşlar Ben Resul Forumdan Şimşekkral Minecraft'a Başladığımdan Beri Villa Yapmayı Düşünmemişdim Ancak Bugün Yapdım Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar en fazla 5 Resim Yüklene Bildiği İçin 5 Tane Çekebildim Daha Mutfak vs Vardı :)
  4. S

Revenge Of Herobrine (herobrine'nin Intikamı)

Bir Kış Günüydü Hava Soğukdu Steve Yemek Aramak İçin Dışarı Çıkmışdı . Karşısına Bir Adam Çıkmışdı . Onu Öldürmüştü Yoksa Öldüğünümü Sanıyordu Bence Sadece Yara Aldı . Steve Adamı Öldürdüğünü Sandı Yoluna Devam Etti Ancak O Ölmemişti.Bu Adamın Adı Herobrine'di Herobrine Notch'un Ölü Kardeşi...
  5. S

Yeni Başlayanlar Için Mod Yükleme :)

Merhaba Arkadaşlar Ben Resul Forumdan Şimşekkral Yeni Başlayanların Mod Yükleme Sıkıntısı Var Bu Sadece Yeni Başlayanlar İçin Değil Alınan Hatalardan Bazıları Crash Reports vs vs :) Ben Bugün Sizleri O İşkenceden Kurtarmak İçin Bir Şey Yapdım :) Umarım Yardımcı Olur Buyrun Bu Sitede Otomatik...
  6. S

Lütfen Acil Cevap Verirmisiniz.

Merhaba Arkadaşlar Ben Resul Forumda Şimşekkral olarak Bilinirim Benim Bir Sorum olacak Bu Yeni Çıkan MCTL'ler ne işe yarıyor pek anlamış değilim yardım ederseniz sevinirim
  7. S

Mc'de Hamburger

Merhaba Arkadaşlar Ben Resul Forumda Şimşekkral Öncelikle Yeni Bir Hikaye Yazma Gereği Duydum Neden Bilmiyorum Ancak Kısa ve Tek Bölümlük Bir Hikaye Olacak. MC'de Hamburger Steve Bir Gün Yolda Yürüyormuş Karşısına Bir Villager Çıkmış Villager Steve'ye Bir Kaç Elmas Karşılığında Hamburger Verme...
  8. S

Pixel Art Vol :3

Merhaba Ben Şimşekkral Acemi Olduğum Pixel Art'ta Çalışmalarıma Devam Ediyorum.
  9. S

Pixel Art Vol : 2

10. S

Ilk Pixel Art Çalışmam

11. S

Ev Yapmaya Çalıştım Ama Sizce Nasıl ?

Merhaba Ben Forumdan Şimşekkral MC'de Can Sıkıntısından Bir Ev Yapdım Sizce Nasıl Olmuş
  12. S

Herobrine Hikayesi +18 Korku

Bir Kış Günüydü . Steve Evinde Çalışma Masasında BirŞeyler Yapıyordu . Steve Olacaklardan Haberdar Değildi . Geç Olmuştu Steve Uyumuştu . Rüyasında Beyaz Gözlü , Kendisine Benzeyen Bir Adam Görmüşdü . Gördüğü Şey Şuymuş Herobrine ! Rüyasında Köylüleri Esir Tutuyor Onları Yakarak Öldürüyor ve...
  13. S

Lütfen Acil Yardım Edin :(

Merhaba Arkadaşlar Ben Resul Forumda Şimşekkral olarak tanınırım uzatmadan sorunumu söyleyeceğim serverim var ancak warp'i op'lar dışında kimse kullanamıyo acilen yardım ederseniz sevinirim