Arama sonuçlarınız

1. xXDavcerXx

Çocuğunuz Eşcinsel Olduğunu Söylese Tepkiniz Ne Olurdu?

Kendimi tutamayıp 20'den fazla forum kuralını ihlal etmemek için bir noktadan sonra konuya yazılanları okumamaya karar verdim... Tek bir şey söylemek istiyorum. Hani İslam hoşgörü diniydi? Hani İslam saygı diniydi? Hani birbirimize saygı, sevgi, birlik ve beraberlikle yaklaşıyorduk? Hani...
  2. xXDavcerXx

İstek Bedwars,eggwars gibi minigamesler için final kill efekti , bed kırma efekti gibi şeyler yapmak için bir plugin veya skript varmı?

Tekrardan merhaba. Güncel olarak eklenti isteklerini yapmıyorum. Fakat forumda ilgili bölümden yapan arkadaşlara erişebilirsiniz. - İyi forumlar.
  3. xXDavcerXx

Yardım Citizens Plugini Skin ve İsim Hakkında yardım

NPC'yi baştan o adla yaratmayı denediniz mi? - İyi forumlar.
  4. xXDavcerXx

Yardım nametagedit tag sıralama

NTE sorunu üstte çözülmüş. Grup adı sorununun çözümü kullandığınız yetki eklentisine göre değişir. Her eklentinin kendine göre default yetki ataması vardır. Group Manager'da bu groups.yml dosyasındaki default: true değeri ile belirlenir. LuckPerms'de yanlış hatırlamıyorsam direk default...
  5. xXDavcerXx

Yardım Multiverse-Core Onaylamadan Işınlanmak

Alınan uyarı nedir? - İyi forumlar.
  6. xXDavcerXx

Yardım luck perms çift yetki yapma

Merhaba! Galiba aradığınız komut: /lp user <oyuncu> parent add <grup>. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Grup ve format ayarlarınızı doğru yaptığınızdan emin olun. - İyi forumlar.
  7. xXDavcerXx

İstek Bedwars,eggwars gibi minigamesler için final kill efekti , bed kırma efekti gibi şeyler yapmak için bir plugin veya skript varmı?

Bildiğim kadarıyla açık olarak yok. Fakat eklentiyi veya Skripti yazacak birini bulursanız, sadece minigame'in asıl sunucusuna atılmak üzere permissionlar ile ayarlanabilir olarak yazmak mümkün. Tabii bahsettiğiniz bazı özellikler için kullandığınız bedwars eklentisinin API'ı olması gerekiyor...
  8. xXDavcerXx

Topluluk Ürünü En Kaliteli Discord Bot Kütüphanesi

Güzele benziyor. JDA benim için malum sebeplerden tarih olmasaydı kullanabilirdim :) Geliştirmelerinizin devamı dileğiyle. - İyi forumlar.
  9. xXDavcerXx

Yardım Bir Oyuncuya Birden Azla Grup Ekleme örnek(Rehber-Vip)

Merhaba! Yetki eklentisi olarak LuckPerms kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam /lp user <oyuncu adı> parent add <grup adı> gibi bir komutu vardı. Tabi LP'e geçecekseniz daha ayrıntılı bir yetki ayarlaması yapmanız gerekiyor. Bunun için internette tonla kaynak var. İşe yararsa diye resmi...
  10. xXDavcerXx

CraftRise Launcher da oyunu çalıştırıyorum biraz süre bekletip kapanıyor

Launcher ayarlarından verdiğiniz RAM'i bir miktar kısmayı deneyin. İyi forumlar.
  11. xXDavcerXx

LifeTR Pluginer Builder Arıyoruz

Discord aracılığıyla iletişime geçmeye çalıştım. Fakat Discord ID yanlış. - İyi forumlar.
  12. xXDavcerXx

Dizi Aşk 101 Dizisi

Az önce bitirdiğim dizidir. Türk yapımlarından -netflix yapımı dahi olsa- az bir beklenti içerisindeydim. İtiraf edeyim beklentimin bir tık üstünde çıktı. Yalnız dizi hakkında gelişen son LGBT olaylarında dizinin bu sessizliğine de az kurulmuş değildim. Sonuç olarak izlenir mi evet, beğenilir...
  13. xXDavcerXx

Crash eklentımı denemek ıcın sunucu acıyorum ama başlat.bat hata verıyor

%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe konumunda belirtilen dosyayı bulamadığını söylüyor. Çalıştır programını açın ve %ProgramFiles%\Java\jre7\bin yazın. Eğer bir klasör açılıyorsa orada Java.exe adında bir dosya olup olmadığına bakın. (Kusura bakmayın mac kullandığım için hatırlamıyorum Java...
  14. xXDavcerXx

Yardım Permissionex Veri aktarma

Galiba aradığınız şey bu: /lp group <grup adı> clone <klon adı>. Detaylı bilgiyi bu sayfadan edinebilirsiniz. - İyi forumlar.
  15. xXDavcerXx

Yardım NPC sorun

Kusura bakmayın pek anlayamadım. Zaten oraya istediğiniz skin'e sahip bir oyuncu adı girince, o oyuncunun skini geliyor. - İyi forumlar.
  16. xXDavcerXx

Yardım serverde bir kişi op olursa oyuncular AdminShop u kullanamıyor

Eğer kullandığınız eklenti "Chest Shop" ise buradan bakabilirsiniz. Siz op iken arkadaşınızın olduğu yetki grubuna ilgili permissionları verdiğinizden emin olun. Ayrıca başka bir eklenti kullanıyorsanız, eklentinin ilgili sayfasından kontrol edebilirsiniz. - İyi forumlar.
  17. xXDavcerXx

Varsayılan gruba adminshop kullanma yetkisi verdiniz mi? Ayrıca dünyanın başlangıç noktasında bu sorun yaşanıyorsa, başlangıç noktasındaki korumayı spigot.yml'den devre dışı bıraktınız mı? - İyi forumlar.
  18. xXDavcerXx

Yardım timings

KIRMIZI: Bentobox ekstradan kurmadıysanız yanlış hatırlamıyorsam BSkyBlock'un kullandığı bir libdi. Güncel sürümünü kullandığınızdan ve Skyblock dünyası yaratılırken düzgün yaratıldığından emin olun. SARI: Entitylerle çokça yerde probleminiz var. Entity silme sıklığınızı ilgili eklentinin...
  19. xXDavcerXx

Portal DEV REHBER - Minecraft İçin Eklenti Nasıl Yazılır? - Geliştirme Programları Nelerdir? - Artık Siz de Kolayca Eklenti Yazmaya Başlayabilirsiniz.

Chi emeğine sağlık. Çok iyi bir niyetle çıkmışsın yola ama umuyorum ki bu konu insanları tam anlamıyla Java'yı kavramadan eklenti yazmaya yönlendirmez. Çünkü öyle olunca çok üzülüyorum halimize :üzgün:
  20. xXDavcerXx

Yardım Shop Gui + Stone Brick Ekleyemiyorum (Taş Tuğla) acil yardım !

Merhaba. STONE_BRICKS dener misiniz? - İyi forumlar.
  21. xXDavcerXx

Sunucuda oyunculara yetki vermek için kullandığınız eklenti nedir? - İyi forumlar.
  22. xXDavcerXx

Yardım Permissionex Veri aktarma

Merhaba. Sorununuzu biraz daha açar mısınız? Veri aktarmadan kastınız nedir? - İyi forumlar.
  23. xXDavcerXx

Yardım Acil Bakarmınız Lütfen

Merhaba. MyCommand ve/veya BungeeCord içerisine IP adresi ve portu doğru girdiğinize ve bağlantıları doğru yaptığınıza emin olun. Eğer eminseniz lobi sunucusunun açık olduğuna emin olun. Bu iki problemden birini yaşamaktasınız. - İyi forumlar.
  24. xXDavcerXx

Yardım PermissionsEx Süreli VIP

Merhaba. PEX mantığı ile bu sorunu çözmeniz çok zor. Çünkü mesela bir oyuncuya VIP vermek istediğiniz zaman evet VIP grubu eklersiniz lakin bu oyuncu hala bir oyuncudur. O nedenle PEX sizden default gruba (bu durumda oyuncu) temel permissionları dizmenizi ister. Eklediğiniz gruba da eklendiği...