Arama sonuçlarınız

1. GuiDing

GLSL Yardım 1.7.2

Arkadaşlar Ben GLSL Shaderini 1.7.2 ye Yüklemek İstiyorum Ancak Nasıl Yükleyeceğim Hakkında Pek Bilgi Bulamadım Yardım Edermisiniz
  2. GuiDing

Call Of Duty 2 Ripleyecek varmı acil !!

Call Of Duty 2 Ripleyecek varmı acil !!
  3. GuiDing

Yardım minecraft multiplayerde şifre nasıl değişir !!!!

:zombikatili: minecraft vds serverde /login şifre sistemiyle girilen bi swde şifremi nasıl değiştirebilirim
  4. GuiDing

Video Çekçeğim

merhaba arkadaşlar ben serhat başlıktada gördügünüz gibi video cekcem ama bir arkadaşa ihtiyacim var tasarimdan cok iyi anliyan youtube profili icin oyunlar hakkında bilgili hemen anlayan yaşi +13 olan küfür etmiyen biri.. Skype:minecraft5353
  5. GuiDing

Video Çekçeğim +13 Adam Aranir

arkadaşlar konudakı sözlere dayanarak anlamışsınızdır zaten ben video çekçeğim tabi biri lazım tek başıma cekip napabilirimki şimdi o kişinin bunları olması Gerekiyor -Web Cam -Cızırtısız Cok iyi bir mic skype:minecraft5353
  6. GuiDing

Youtubeye geliyore siz :)

arkadaşlar bizim bir youtube kanalımız var ve 2 kişiyiz kanalda yaş önemli değil yeterki gelin mevlanaya sardı neyse devam edelim geveze birine ihtiyacımız var bi bakıma hoş espirili çocuk sesli olmuycak hadi 1 kişi kaldı
  7. GuiDing

Destek Çıkarsanız Sevinirim

arkadaşlar benim bir face sayfam var kral caps adlı ve çok hoş bir sayfa oldu sizide bu ailede görmketen mutluluk duyarız https://www.facebook.com/KralCaps34
  8. GuiDing

1gb ram 256mb ekran kartı

arkadaşlar bana oyun önerin acil!!!
  9. GuiDing

Avatarımı Değiştiremiyorum Yardım

arkadaşlar ben dün 1 avatar yaptım Yakala Prgramıyla sadece Avatarın olduğu alanı seçtim olmuyo koyduğunuz foto geçersizdir diyor
  10. GuiDing

Crazy Bmw Car Mod Yardım !!!

bana crazy bmw car mod linki vericek olan varmı 1.5.2 sürüm ben bulamadımda
  11. GuiDing

15 Dakikada Bu Kadar Oldu

bizim swde oynarken ölesine bi ev yapayim dedim güzel oldu bu evi sizinle paylaşayımfoto eklemeyi unttum foto geliyore 87.98.160.106 oyundaki adım: GassyOverlord
  12. GuiDing

Video Çekicek Eleman Aranıyore Maaşta Anlaşırız

arkadaşlar biz 2 kişiyiz ve kannalımza bir kişi daha arıyoreyiz bir takım kurallar var -herşeyden önce kardeş gibi olucak -SKYPE ŞART yazıcak deiliz herhalde :D -roboko olmuycka yani espirili -küfür edebilir ama aşırı deil -büyüklük taslamıyıcak yani bir bakıma onu ben bilirim ben yaparm yok...
  13. GuiDing

Fikrinize Danışmak Isterim !!!!

http://www.youtube.com/channel/UCct6xL-217stUsOWHmVfT5w bu benim youtube kanalım ve biz şu an 2 kişiyiz 3 üncüyü arıyoruz bulunca bi minecrafta yeni başlayanlar için minecraft adlı video cekceiz sonra ne tür videolar çekmemizsi öğrenirsiniz ayrıyetten bize bir video çekme programı bir splitter...
  14. GuiDing

En Sevdiğiniz Forum Sitesi

Arkadaşlar benim içten bağlandığım tek forum sitesi MİNECRAFTürk peki ya sizin
  15. GuiDing

Kardeş Aranıyoree !!!

arkaddaşlar ben knkdan çok bir kardeş arıyorum benle her swye gelcek yani knk değil kardeş olcak bi bakıma ben minecraftta orta düzey bir builderim benim bir knkya ihtiyacım var tek başıma sıkılıyorum bana knk olcak varsa yazsın yorum NOT: yaşı 13-14 arası kişiler gelsin 15de olabilir
  16. GuiDing

Vds Serverden Map Kopyalamayı Bilen Içeri !!! Acill

arkadaşlar ben vds serverde kendime bir ev yaptım ama server nerdeyse öldü kimse konusmuyor cok az insan giriyor eyer bu mapı kopyalyınce tek kisliğe sizden birde server ipi isticem yapabilen varsa tw ve skype vercembilen yokmu ??
  17. GuiDing

Adonis Craft Kapandımı!!!!!

arkadaşlar benim oynadığım adonis craft 87.98.160.106 ipli swye giremiyorum bu swde oynuyan varsa yardım etsin
  18. GuiDing

Ekran Kartı Güncellememi Bulamıyorum Yardim!!!!

http://s1305.hizliresim.com/19/m/n77pl.png arkadaşlar ekran kartı güncellemmei arıyorum arıyorum yok eskiden nvidia fx550 bölyle bişeydi format atınca bu ekran kartına geçiş yaptı bilgisi olan yardım etsin lütfen