Arama sonuçlarınız

1. minecraft hayattır

5 yıl sonra tekrar sunucu açacağım, Türkçe vs İngilizce ?

Sunucuyu İngilizce açmaya karar verdim. Öncelikle Survival ve Creative olucak belki KitPvP de koyabilirim, daha sonra biraz oyuncu kitlesi oluşunca minigameler koyucam (şu an aklımda 9 tane var) belki Skyblock da koyabilirim. Ama hangi sürümde yapsam bilemedim ? 1.14 te lag sorunları yaşandığına...
  2. minecraft hayattır

Açıkcası benim serverımda da lapis ve warp maden vardı çünkü oyuncular bunu istiyordu bende öyle yapmak zorunda kalmıştım :/ faction, faction değil ki Türkiyede. Serverlarda arsa sistemi bile vardı bir ara ,normalde creative sunucularda olur arsalar ama işte kitle hem ayranım dökülmesin hem...
  3. minecraft hayattır

diyelim ki sunucuyu kurdum, vip/bağışçı rank satışını nasıl yapacağım ? malum paypal yok nasıl yurt dşından ödeme alabilirim ?
  4. minecraft hayattır

ingilizce bir nevi internetin dili :D avrupalılarında büyük bir kısmı birazda olsa ingilizce biliyor :) ilerde sunucuda ingilizce dışında en popüler olan anadili bilen yetikili alabilirim :D şimdilik bunu düşünmek için biraz erken gibi
  5. minecraft hayattır

birkaç sunucuda gördüm : sunucuyu server liste sitelerine ekleyip plugin yardımıyla bu sitelerde sunucuya oy verenlere oyun içi item, para, özel oy crateleri veriyor. örn: Important - MineSuperior Voting Links bu şekilde ve küçük-orta boyutlu youtube kanallarına sunucuda video çektirerek...
  6. minecraft hayattır

RPG piyasası bitti derken Türkiyede mi bitti yoksa globalde mi ? "Ve 5 yıl sonra neler neler çıktı bir bilsen zorlanacağını düşünüyorum forumda konu açarak yardım alabilirsin." İşte bu yüzden dediğim gibi mmorpg işine girmeden önce daha soft bir sunucuyla işin teknik kısmıyla ilgili tecrübe...
  7. minecraft hayattır

öncelikle yazdıkların için teşekkürler. OP açarsam Türkiyede açmam çünkü Türk OP sunucuları çok hoşuma gitmedi yabancıların OP sunucuları daha güzel ama demekki bu tutuyor piyasada. O zaman tek seçeneğim İngilizce sunucu açmak. İngilizce hiç sıkıntı değil.
  8. minecraft hayattır

olabilir, aslında kafamda bir mmorpg sunucu fikri var ama önce işin teknik kısmıyla ilgili tecrübe edinmek istiyorum, sonuçta sunucumu kapatalı 5 yıl oldu ve sunucumla ilgili hatırladım tek şey ne kadar güzel zaman geçirdiğim :D
  9. minecraft hayattır

Birkaç gün önce PUBG aldım ve her maça girdiğimde yükleme ekranı çok uzun sürünce sinirlendim kapattım oyunu. Ne oynasam diye düşünürken yıllardır masaüstünde duran ama oynamadığım Minecraft'ı açayım dedim. Yeni açılmış/yapım aşamasında birkaç yabancı survival sunucusuna girdim ve bir anda...
  10. minecraft hayattır

FTB launcher ı indirdim hata veriyor

sitesinden exe olarak indirdim kurulucağı klasörü seçtim böyle bir hata veriyor: https://hizliresim.com/b2qoNm yardımcı olur musunuz Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. minecraft hayattır

Starter Kit Plugini Itemlar Kayboluyor

hocam yanlış yazmışım aceleyle yazdım
  12. minecraft hayattır

Mod Paketi Önerir misiniz?

indirdim kurulucağı klasörü seçtim böyle bir hata veriyor: https://hizliresim.com/b2qoNm ??
  13. minecraft hayattır

Mod Paketi Önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar tekkit(nedense gereksiz yere çok kasıyor) ve hexxit dışında çok aşırı komplike olmayan teknik mod paketi önerir misiniz bu arada çok bi bilgim yok teknik modlar hakkında ama ingilizcem var bu yüzden öğrenebilirim önerilerinizi bekliyorum , şimdiden teşekkürler! (minecraftım...
  14. minecraft hayattır

Starter Kit Plugini Itemlar Kayboluyor

Merhaba arkadaşlar pvp sunucuma Starter kit pluginini yükledim , envanteri kaydettim komut bloğuna sk load @p yazdım basınç plakası koydum , basınç plakasına basınca itemlar geldi buraya kadar her şey güzel ama itemlara sağ tıkladığımda yada itemla adama sol tıkladığımda itemlar yok oluyor bunun...
  15. minecraft hayattır

-={KafanaGore}=- 1.7.2 Faction Server /LapisS-BosS-Arsalarda Fly\/Repair Tabelası\

Evet arkadaşlar bu serverdan şunu anlıyoruz ki mapi yapan arkadaşalar WorldEdit de uzmanlar Aydan ayfon tarafından Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  16. minecraft hayattır

İsimsiz Deneme

Peki mapi 1.8 de mi yaptınız? Aydan ayfon tarafından Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  17. minecraft hayattır

İsimsiz Deneme

Lavları nasıl öyle havada tutturdun ? Aydan ayfon tarafından Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  18. minecraft hayattır

Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

Ben de pre yim ama seninle aynı fikirdeyim herkesin parası yok Aydan ayfon tarafından Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  19. minecraft hayattır

[İSTEK]Flash ve Zeus Abilty

Hocam bu kodu nereye yazıcaz Aydan ayfon tarafından Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  20. minecraft hayattır

Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

Bu proje ne zaman hayata geçicek (eğer cidden yapılırsa bırakır hypixel i gelirim s.o. ya :) Aydan ayfon tarafından Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  21. minecraft hayattır

Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

Hocam lütfen konu burda kapansın konuyu kirletmiyelim iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  22. minecraft hayattır

Hocam 20-25 ocak ayından beri kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım :) iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  23. minecraft hayattır

MCSG Oynarken Notch!

Hangi sunucuları ? iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  24. minecraft hayattır

Hayır 60 tl fazla hemde baya ama. Bende o sıralarda premium sunuculara girmek istiyordum ama 60 tl fazla olduğu için etrafta daha ucuza bulma yolundaydım çünkü severek oynuyordum ve azda olsa bütçemce hakkını vermeliydim oyunun ve satın aldım 5 tl ye hem nie 5 tl ye almak varken 60 tl ye aliyim...
  25. minecraft hayattır

Minecraft.net ten deil tabi facebook da birisinden almıştım iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi