Arama sonuçlarınız

1. forta86

Lanet olası Java'yı sildim şimdi yüklenmiyor. Sonuç = Elde var açılmayan bir minecraft !

Merhabalar ben 2 haftadır minecraft önce rahatça minecraft oynayabiliyordum ama birden ne olduysa artık minecraft açılmamaya başladı en son K.A.S.A Efsun kurmuştum ve minecraft pert. Belki javadandır dedim tüm uzantılarını sildim. Silmez olaydım şimdi yüklenmiyor. Neyse indiridim java 7 yi 8 i...
  2. forta86

forta86 100 Mod Pack

Merhaba arkadaşlar bugün sizler için hazırladığım pakatte 100 adet mod bulunmakta ve bilgisayarınızın gücünü emebilecek kabiliyette. Neyse kurulu modları göstereyim. Merak etmeyin modpack tamamen yasal içinde bin dosyası yok sadece config,coremods ve mods klasörü var ayriyeten Beni Oku.txt ve...
  3. forta86

Minecraft ComputerCraft [LUA] Komutları

Merhaba arkadaşlar umarım bu konu uzun bir süre devam eder diye düşünüyürum sizinde yardımlarınız olursa computercraft birkaç komut yazıp paylaşıcam ve LabyOS 1.4 işletim sistemini paylaışcam bulamayanlar ve yükleyemyenler için. 1-192 blok uzunlukta köprü yapan turtle: http://******/eCpln...
  4. forta86

Smart Moving Balıklama Nasıl Atlanır ?

Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi nasıl balıklama atlanacağını hiçççç bir yerde bulamadım bulduysamda anlamadım biri bana yardım edebilirmi acaba bir türlü yapamadım koşarken zıplamatuşu+çömelmetuşu gibi bir kombinasyon yapılıyor damlar tek seferde yapıyolar ben 2 gündür uğraşıyorum...
  5. forta86

Creative Craft 1.7.2 Hamachi Bukkit Server (Kapalıysa Skype:forta86)

Merhaba arkadaşlar pluginli server zevki yaşamak isteyenlere bir fırsat. Eğer bizimle oynamak istiyorsanız hamachi adreslerinden yalnızca birine girerek serverımıza katılın. Hamachi Ağları: ID: CreativeCraft-01 Şifre: 1234 ID: CreativeCraft-02 Şifre: 1234 ID: CreativeCraft-03 Şifre: 1234...
  6. forta86

MİNECRAFT KASMA SORUNU

Merhaba arkadaşlar bende minecraft kasıyor 2 tane bilgisayarım var biri masaüstü diğeri laptop masaüstü özellikler: 2000 model windows xp professional 32-bit intel pentium4 3.07 GHz tek çekirdek işlemci 1 GB DDR2 RAM DDR1 olabilir 64 MB Ekran kartı markası belirsiz 40 GB SATA harddisk laptop...
  7. forta86

Minecraft 1.5.2 Server Mod exe-jar Lazım :(

Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi ben minecraft'ı arkadaşlarımla modlu oynamak istiyorum ama serverın jar dosyasına forge kuruyorum META-INF dosyasını silmiyorum mods klasörüne forge mod loader destekleyen modları atıyorum bendede aynı forge ve modlar var ne eksik ne fazla ama...