Arama sonuçlarınız

1. Legend99

SK İSTEK ZOR

Selamın Aleyküm arkadaş benim isteğim bir oyuncu veya bir mob eşya çerçevesine ok attığında creeper eşya çerçevesinin yanında patladığında eşya çerçevesinin kırılmamasını istiyorum yardım edebilicek varmı .?
  2. Legend99

{Sk} Yardım

Merhaba arkadaşlar bugün bi skript konusunda yardım istiycektim @CeapLinCess Arkadaşımızın kodlamış olduğu scripti alıp kenndi sunucumca editledim fakat. mob spawner verme konusunu çözemedim acaba yardımcı olurmusunuz Kod: command /spawnergorev: trigger: open chest with 1 rows named...
  3. Legend99

[SK] İstek

arkadaşlar mesela baktığımız bir hayvanı /durdur komutu ile yerinde kimsenin oynatamayacagı ve kendininde hareket edemiyceği şekilde durduran bir SK istiyorum zamanınız varsa yazabilirmisiniz
  4. Legend99

Sk İstek !

Arkadaşlar Rica Etsem Elinde Kiralık (PAZAR) Arsa Skripti olan verebilirmi veya kodlayabilirmi ? skype : power.noesty
  5. Legend99

Script Yardım Öğrenme

Arkadaşlar Script derslerine ihtiyacım var yardım edebilecek veya video serilerine başlabilicek birileri varmı acba ?
  6. Legend99

Survival Plugin Paketi Buyrun Bi Göz Atın

Survival Paket İçeriği Hile,reklam,spam engelleyici - Hatasız bugsuz - Türkçe GriefPreveniton eklentisi (Altın Kürek) - Ayarlı vip özellikleri - Türkçe CombatLog - 19 Adet ayarlı plugin - Ayarlı GroupManager - Tüm taglar düzenli ve göze batmayacak şekilde. - Komut açıklarının %90''ı kapatıldı...
  7. Legend99

Sunucu Mapları İçeri GİR

Canyo
  8. Legend99

Faction Serverimize Alım Vardır Acil Son 30 Dk

Sunucumuzun İsmi ; SnakeGaminG Sunucu Sitemiz ; snakegaming.com [Yapım Aşaması] Alım İçin Gelenlere Duyrulur 1 -) +15 Yaş Gerektirir 2 -) Min.7Saat Max.24 Saat Açık Kalınması Gerekiyor... 3 -) Küfür Vs. Etmemesi Ve Türkçesinin Sağlam Olması Gerekiyor... 4 -) TS3 ŞarT .! Alım Formumuz Adınız ...
  9. Legend99

Sunucu Sahibi Olmak İsteyen İçeri

Merhaba Arkaşlar Oncelikle Kendimi Tanıtayım Ben 'in Sahibi : 1 GB Ram Amd X2 Cpu 2.2 ghz 100 GB Sas 100MB Hat Uzak Masaustu Web Panel Server Oto Kurulucaktır ! serveradı.mc Domain: + 1 ozel ip 10 TL 3 GB Ram Amd X2 Cpu 2.2 ghz 100 GB Sas 100MB Hat Uzak Masaustu Web Panel...
  10. Legend99

SKYLAND CRAFT FACTİON SERVER PREMİUM ÇEKİLİŞİ HERKESİ BEKLERİZ

İP: 37.187.90.223:1000 Premiummm Cekilişini Kaçırmaa Sw 20 Kişi Olunca Başlıyorr 11.12.2013