Arama sonuçlarınız

1. Y

SpawnCraft.minecraft.to

Mertcan123 eski adminimiz kendisi serveri çökertme denemesinde bulunmuştur 5GB ram var edit item satışı yoktur serverde 3 adet vip vardır kesinlikle parayla almışlardır iyi günler
  2. Y

SpawnCraft.minecraft.to

Biz lapisi kaldirip survival yapma olayini düşündük fakat kurucu kabul etmedi. Serverimizin hangi yönünü sevmediniz ??? Hatalarimizi bilelim ki daha iyi olabilelim Build yönünden kötü diyorsaniz dün gece saat 6 ya kadar yeni spawn jail market yaptik yeniden bi göz atmanizi isteriz.
  3. Y

SpawnCraft.minecraft.to

< Spawncraft [Faction ] Krallığı > ||ServerIP:spawncraft.minecraft.to|| || Sürüm : 1.7.2 || ||4096 MB Ram || || Kapasite :32 SLOT|| || Kapanma Riski Yok || ||Otomatik Devlapis|| ||Otomatik Hammdde & Viphammadde|| ||20 warp ile eylenceli ve kolay oyun|| ||Günde 2 kez event|| ||warp pazar ile...
  4. Y

zBrokoliCraft.Nitrado.Net (Beta) %100 Survival / 0 Lag / Anti Lapis / Anti Hile / Yakında BOSS

bidahakine huzunideki yazi stlini değiştir :3
  5. Y

Minecraft Premium

Tamam arkadaşlar her şey için teşekkürler bugün technic platformun köşesinde 20.99 $ yazıyordu da
  6. Y

Minecraft Premium

Selam arkadaşlar ben premium şekilde The Crafting Dead oynamak istiyorum bunun için Minecraft.net ten mi almalıyım yoksa Technic Platform dan mı ???
  7. Y

Youtube Channel için gelicek 1 kişi :)

Yolladım Kabul etmeni bekliyorum
  8. Y

Youtube Channel için gelicek 1 kişi :)

Selam arkadaşlar ben arda,ben Youtubede bir channel açtım ve benimle video çekicek 1 arkadaş daha arıyorum :) channel hazır intro hazır server gibi şeyler benden :) Ama videoları gelen kişi çekicek :) çünkü bende video + server biraz kasabilir :D o yüzden videoda sorun olmasını istemiyorum :)...
  9. Y

Crafting Dead "You must be Online ... " Hatası [Yardım]

aynı sorun bendede var yardım :( :( :(
  10. Y

Rpgİtem Süper item :D

Yetersiz :/ ben bazı itemleri nasıl yapıldığına bakmak istiyorum
  11. Y

as

as
  12. Y

Hadi evinizi gösterin

biz hala 4x4 ev yapalım adamlar napmış :D Direwolf20 hakkında biraz bilgim olsa çok iyi olur beni bilgilendirin Pls .s .s .s
  13. Y

Builder Alımı

Arkadaşlar ya bi server arıyorum bukkit ama yok heryerde hammadde warp enchant lar warp netherlar... Ben normal eski minecraft gibi bir server istiyorum lapissiz sadece Spawnı olan günümü saatlarce lapis kazarak değil madende diamond arayarak geçirmek istiyorum pvpde VİP lerin gazabına uğramak...
  14. Y

Direwolf20

Merhaba arkadaşlar ben direwolf20 nin son sürümünü cracklı bir şekilde indirdim her şey tamam güzel oyunu açtım dümdüz dünya kurdum mouseyi haraket ettirdiğim anda crash yedim 2.ye açtım bir şey olmadı yaklaşık 40 saniye rahat gezdim fakat aniden kasmaya başladı ayarlarını yaptım,ekranı...
  15. Y

7/24 Online Sürüm 1.7.2 ™KingCraftTR-SurvivaL Büyük Kapışma Yarışması Kayıt'ları Başlamıştır.

Tamamen berbat bi server yani IP yi copy-past yapmanız bile zaman kaybı.Berbat admin ilgisiz plugin paketi ingilizce düzgün pluginler değil
  16. Y

AmeleCraft

No IP olduk !!!! 1= ip:Amellecraft.zapto.org 2= ip :94.122.181.226 Versiyon 1.6.4
  17. Y

ok

ok
  18. Y

Pro 5, Pro 6, Pro 7 sağlayan Plugin Varmı?

Encant all plugin i ile pro 1000 yapabiliyorsun olmaz mı ?
  19. Y

Modlu survival

tamam o zaman skype ekle shaiya.arda1
  20. Y

Modlu survival

büyükmüşsün 13 yaşındayım :D
  21. Y

Modlu survival

Arkadaşlar açık bir şekilde beraber modlarla survival oynuyacağım birini arıyorum mod bilgisi olması şart. Mod paketini beraber hazırlayacağız Hamachi yada bukkit olucak ne isterse yaniskype Shaiya.Arda1
  22. Y

Yardım edebilir misiniz ?

Randy1 Çok teşekkürler
  23. Y

Yardım edebilir misiniz ?

Arkadaşlar ben BUKKİT server kurmak istiyorum daha önce denemelerim oldu benden başkası giremedi bana teamwiverden yapabilicek varda lütfen yardımcı olsun
  24. Y

Yardım edebilir misiniz ???

derken ???