Arama sonuçlarınız

1. B

Java Runtime environment hatası

Minecraftı açarken bu hata geliyor sanırım java programı bilgisayarımda olmadığı için ama internetim olmadığından dolayı indiremiyorum tek şansım mobilden indirmek java programını rar içinde indirebileceğim bir yer varmı ?
  2. B

Java ve Minecraft yardım

Merhaba arkadaşlar öncelikle şu an mobilden giriyorum evimde internetim yok internet paketim var telefonumda sizden ricam telefonum rar harici dosyaları indirmiyor bu yüzden sizden minecraftın son sürümü ve java programını rar içinde internetten bulamadım rica etsem benim için yukleyebilirmisiniz...
  3. B

Minecraft Server

Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim demekki premiumlar için server.
  4. B

Minecraft Server

Merhaba arkadaşlar size bir şey sorum olacak Benim Minecraft 1.6.2 ama orjinal değil hide and seek serverinde oynamak istiyorum ama servere girince bad login felan diyor orjinal olmadan giremez miyim o servere ? Serverin Adresi hivemc.eu
  5. B

Minecraft 1.5.2

Arkadaslar oyun 1.5.2 ye geçmiştir.
  6. B

Minecrafta yeni başladığınızda yaptığın şeyler

Domuz kesip donmus göllerin üstünde kayıyordum
  7. B

1.6 Güncellemesinde Neler Gelse Güzel Olur

modsuz mc gelse güzel olurdu ama evlenmek istiyorsan bu modu indirebilirsin http://********************/minecraft-comes-alive-1-4-7/
  8. B

Oyun Önerin :)

Far Cry3,Tomb Raider,SniperGhost Wariror 2,Mario :P
  9. B

Mİnecraft Kitsiz Hungergames Bilenler

hg.mooshroom.net
  10. B

komut bloğu

Senin önceden yazdıgını görmedim :D
  11. B

Minecraft - YouTube'un En İyileri!

Fare düşmanı BF chicken gamers Le Hamam Oyun Log
  12. B

komut bloğu

Too many items diye bir mod var onu yükle E ye bas sol üstte creative mod var onu aç creative moda gecersin
  13. B

komut bloğu

Hile modunu kapalı yaptıgın icindir /op (Oyundaki Adını) yazıp denermisin
  14. B

Minecraft 1.4.6 Yardım

Arkadaşlar Minecraft 1.4.6 nın multiplayer server dosyaları varmı sizde arkadasımla 1.4.6 modlu minecraft oynucaz ama multiplayer dosyalarını bulamadım 1.4.6 nın sizde var ise lütfen yardımcı olurmusunuz.
  15. B

Çoklu pack Her zaman güncel modlar [1.5.1]

nasıl çözerim sorunu
  16. B

Çoklu pack Her zaman güncel modlar [1.5.1]

Beyler bu modda bazı madenler gözükmüyor onun için ne yapılmalı