Arama sonuçlarınız

1. E

Minecraft Film Bölüm 1 İyi seyirler

Merhaba arkadaşlar film tarzı bir şey yaptım iyi seyirler beğenirseniz sevinirim.
  2. E

2. animation'um geldi Creeper vs

merhaba 2. uğraşım yeni intro ayarladım filan öle eksiklerim var düzelcektir en kısa zamanda abone olup önerirseniz sevinirim. - Eksiklerimi neler olması gerektiklerini yazarsanız sevinirim. https://youtu.be/7L9vkeCX8Bw
  3. E

Animation yaptım yeni sizlerle paylaşmak istedim

dün bi konu açtım gece animationumu paylaştım ama youtube bişeyler söledi o yüzden kaldırdı bende onları düzeltip şimdi paylaştım abone olursanız sevinirim eksiklerim var çok yeniyim -ilk defa yapıyorum -beğenmeyen arkadaş vardı sen çok iyi biliyosan sen yapda görelim ilk defa yapıyoruz diyorum...
  4. E

Minecraft animation yaptım kızlı filan

merhaba ilk defa animation yaptım youtube kanalımda paylaştım beğenen beğenir ne diyim ben beğendim ilk denememe rağmen daha güzelleri gelecektir kanalımı takip edebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=pR69S7-4HzA
  5. E

Acil içeri hiç bi mod acamıyorum acil acil

modu mods klosörünü atıyorum hiç bi mod olmuyo önceden böle deyildi format attıkdan sonra oldu pc ye modlu oynayamıyom oyunu açmıyo bütün modları denedim tek tek napcam yardım acil
  6. E

Modlara update geldiğini filan nereden anlıcaz ?

modların update gelmiş ama nereden bakıcam bilmiyorum baya modm var tek tek bakamam ? nasıl yapıcam
  7. E

Battle Gear modunu yüklüyom acil yardım içeri

modu yüklüyom 1.6.2 dünyaya girince oyun kapanıyo girmiyo zemin yükleniyo filan diyo sonra kapanıyo oyun napıcam acil
  8. E

Too many items itemlerin nasıl yapıldıgına nasıl bakarım içeri acil

beyler too many items yükledim ama nasıl itemler nasıl yapılır ona nasıl bakıcam acil ?
  9. E

Minecraft Preminum Alınca Skinden Baska Seyler Geliyomu

preminum alınca nolacak skin den baska ?
  10. E

Arkadaşlar Minecraft Gift Code En Kolay Nereden Kazanırım Yada Satan Varmı Site Filan

arkadaşlar para yerine bedava en kolay nereden bulabilirm yada site varmı satan gift code ama pahalı olmayan not: bedava olursa iyi olur
  11. E

1.5.2 Güzel Mod Paketi Verecek

mod paketi arıyorum güzel sorunsuz 1.5.2 olan
  12. E

Arkadaşlar Serverimda Wg Olmayan Yerlerde Bile Hiçbi Mob Yaratık Dogmuyo Neden

napıcam server ayarlarına baktım mob spawn true ama dogmuyo kendim denedim yumurtayla gine olmuyo napıcam
  13. E

Hayran Haritaları Bölüm:2

Bilseydim tek parca yapardım ama bilmiyodm :D abone olup begenmeyi unutmayın
  14. E

Hayran Haritaları Bölüm:1

İzleyip begenip abone olursanız sevinirm :)
  15. E

Youtube Sayfama Abone Olup Arkadaslarınıza Önerirmisiniz Lütfen :(

arkadaşlar hiç abonem yok abone olup arkadaşlarınıza önerirmisinz http://www.youtube.com/channel/UCGV1opIEJWHIWq4_3658tLQ
  16. E

Su Anda Bi Bug Oldu Youtube Tıklanma Artıyo

arkadaşlar sayfamı her yeniledigimde sayı artıyo neden
  17. E

Yeni Minecraft Serilerim Geliyor Hemde Rehberli Abone Olun

abone olup facebook sayfamızı begenirseniz seriler cok seri gelicek güzel videolar cekicez arkadasımlada cekicez bakalım :D buyrun bu link izleyin abone olun sevnirim :)
  18. E

Minecraft Videolarına Hangi Video Programıyla Ceksem Içeri !

arkadaşlar böle 15 20 dk lık video cekicem sürekli ama 15 20 gb olmasına istemiyom yani 5 10 mb olsa cok iyi olur böyle bir şey yapabilirmiyim ?
  19. E

Bana Bu Modların Paketini Yapabilecek Varmı Mctl Verecem 35 Tl

-Oyun sürümü 1.5.1 dir. -Texture pack: Default MODLAR -Atum Mod -Backpacks Mod -CraftGuide Mod -Dungeon Pack Mod -Dynamic Mazes Mod -Elemental Creepers Mod -ExtrabiomesXL Mod -Goblins Mod -Instant Structures Mod -Mob Amputation Mod -MoCreatures Mod V2 -Mutant Creatures Mod -Reis Minimap Mod...
  20. E

Bana Eglenceli Modlar Lazım Varsa Link Verirmisiniz

eglenceli modlar lazım
  21. E

Modern Ev Yarısması Düzenliyorum Katılmak Isteyenler Içeri ...

Merhaba arkadaşlar modern ev yarısı düzenlicem katılmak isteyenler bana altan yorum atsınlar.Katılmak isteyenler birde Evlerinin linklerini yorumlarıyla birlikte koyarlarsa vede texture pack istiyolarsa onlarıda koyarlarsa bir video cekicem. 1. kişiye öldülüm: Bu siteden para site parası MCTL...
  22. E

Modern Ev Yarısması Düzenliyorum Katılmak Isteyenler Içeri ...

Merhaba arkadaşlar modern ev yarısı düzenlicem katılmak isteyenler bana altan yorum atsınlar.Katılmak isteyenler birde Evlerinin linklerini yorumlarıyla birlikte koyarlarsa vede texture pack istiyolarsa onlarıda koyarlarsa bir video cekicem. 1. kişiye öldülüm: Bu siteden para site parası MCTL...
  23. E

Minecraft Isıklı Sensör Yapımı :)

Böle sensörler yapılır izle gör abone ol daha fazlasını ögren :D
  24. E

Yeni Kanalım Begenirseniz Abone Olup Videolar Cekiyorum Arkadaslar Survival Macera

sayfama abone olup begenirseniz daha yeni basladım su anda bi kac video daha geliyo arkadaşlar izlerseniz