Arama sonuçlarınız

1. Wollark

Minecraft GIFT CODE Çekilişi

..........
  2. Wollark

Shader Mod Java'sız Launcher'e Yüklenir mi?

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere artık Minecraft'a Java'sız Launcher geldi. Shader Mod'u Javasız Launcher'e yüklemek mümkün müdür, mümkünse nasıl? Teşekkürler.
  3. Wollark

Minecraft 1.9 - Yorum ve Düşünceleriniz

Merhaba arkadaşlar, sizlere bir konu hakkında ki düşüncelerimi söylemek ve biraz sohbet etmek istiyorum. Bildiğiniz üzere Minecraft PC Edition'un en güncel sürümü 1.8, gelecek güncellemeleri ara sıra yakından takip ediyorum, bugün gözüme bir şey takıldı. Minecraft Gamepedia'yı dolaşırken...
  4. Wollark

Sethbling'in Armor Stand İle Yaptığı Harikulade Şeyler!

Mükemmel, kesinlikle izleyin.
  5. Wollark

1.8 Optifine

Acaba çıktıysa link verebilir misiniz?
  6. Wollark

Optifine Kullanıyor musunuz?

Bu bir rehberdir. Sadece merak ettiğimden soruyorum, ankete oy verdikten sonra yorum atmayı unutmayın ki konu güncel kalsın, başkaları da görsün.
  7. Wollark

Minecraft 1.8: Banner Generator [Sancak Yaratıcı]

http://algoin.de/bngn/ İşinize yarayabileceğini düşünerek paylaşmak istedim. Linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  8. Wollark

Video Çekimi Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Küçük çaplı bir Gaming kurmaya karar verdim ancak 1 günlük araştırmamın sonucunda kaliteli bir oyun çekim programı bulamadım, öneri almak istiyorum. Birde Youtube'a bir kaç kez video yüklemek istemiştim ancak çok uzuuuuun bir zaman alıyor, bu normal midir ve normalse bu süreyi kısaltmak için...
  9. Wollark

[S] Herobrine's Born

Açıklama: Merhaba, arkadaşlar. Ben Wollark. Bugün itibari ile Medieval ve Fantastic tarzı bir hikaye yazıp sizlerin önüne sunacağım. Hepimizin bildiği üzere ülkemizde böyle tarz şeylere pek önem verilmiyor. Ancak şunu bilin ki bu hikayeyi benim ve en önemlisi sizlerin keyifli zamanlar...
  10. Wollark

Minecraft - Joke Features [Yapımcıların Oyuncuları Trollemek İçin Eklediği ve Duyurduğu Ö.]

Sosisli Sandviçler Notch bir Tweet'inde 1.6 sürümünde Sosisli Sandviç ekleyeceklerini duyurarak oyuncuları trolledi. https://twitter.com/notch/status/62498529108697090 Herobrine Minecraft'ın her güncelleme notunda, en son satırda 'Removed Herobrine.' yani 'Herobrine kaldırıldı.' yazısı...
  11. Wollark

Minecraft - Uniplemented Features [Oyuna Eklenmesi Planlanıp Eklenmemiş veya Eklenip Kaldırılmış Ö.]

Tuğla Piramitleri Oyuna Infdev versiyonlarından önce eklenmiş, Infdev'in son sürümlerinde kaldırılmış bir piramit türü. Yerini bugün kü Desert Temples [Çöl Tapınakları] almıştır. Obsidyen Duvarları Oyuna Infdev versiyonlarında eklenmiş ve yine Infdev'in sonlarına doğru kaldırılmış bir...
  12. Wollark

Titan Kılıcım acil ihtiyaçtan satılıktır, ucuza bırakıcam :D

Bu konu üzerinden tekliflerinizi yapın, Zümrüt veya Elmas ile takas gerçekleşecektir. Özellikleri: + Canınıza +50 KALP yani +100 sağlık ekler. + 100k çakış hasarı vardır. Tek atamayacağınız adam veya yaratık yoktur. (Wollark's Titan Armor giyenler dışında. :D) + Hızınızı 0.5 yükseltir ki bu...
  13. Wollark

Realm'imize bizimle savaşacak 3 kişi aranıyor!

Dün realm açtık ve canımız sıkıldı. Bizim karşımızda takım olup savaşacak 4 kişi arıyoruz. Her takım ilk başta ayrı yerlere dağılıp Survival oynayacak ve birbirimizle savaşacağız. Eğer hayatta kalma becerinize güveniyorsanız aşağıda ki formu doldurun ve bize katılın. A Takımı: (Biz) @Wollark...
  14. Wollark

Forge Installers [ Forge Yükleme Derdine Son... ]

Merhaba arkadaşlar, Çoğu kişi Forge yüklemeyi bilmiyor. Forge'nin yapımcıları sizleri düşündü ve Forge Installer'leri ortaya çıkardı. (Çıkaralı baya uzun bir zaman oldu ancak, hala bilmeyenler olduğu için böyle bir konu açma gereksinimi duydum.) Aşağıda Minecraft sürümlerinin bazılarının Forge...
  15. Wollark

Wollark Twitter Adresi

https://twitter.com/Wollark_MCPE Güncel PE paylaşımları ve 0.8.0 resimleri için takip edebilirsiniz !
  16. Wollark

Minecraft Pocket Edition Bir Beta Tester Açıklaması

Arkadaşlar Beta Tester oldum. Şu anda 0.8.0 oynayabiliyorum ancak 1000'den fazla bug var ve biz Beta Tester'ler bugları JB ve TC'ye bildirmek ile görevliyiz. Güncelleme 2 haftadan önce çıkmaz bence. Hadi kolay gelsin. Saygılar. Wollark
  17. Wollark

PocketMine-MP Sunucunuz İçin Türkçe Plugin Listesi [ Wollark Farkı İle... ]

Şayet bir PocketMine-MP sunucunuz var ise, bu konuya bakmanızı ve okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Zira, pluginsiz bir PocketMine-MP Sunucusu düşünülemez ! Size keyifli okumalar. Not : Hep güncel kalacaktır. ___ AdminTools 1.4 PocketMine-MP sunucunuza daha fazla ve daha değişik komutlar...
  18. Wollark

0.8.0 ile İlgili Tüm Resimler ! ( Sabırsızlar Bakmasın ! )

Yatay Yatırılmış Odunlar : Tahtalar ve Sünger : Bal Kabakları : Yeni Ekinler : Havuç ve Patates Kırık Taş Duvarları : Smooth Lighting ve Far Render Distance İle İlgili Resimler : Demir Parmaklıklar, Halılar ve Yaratıcılık Modunda Çakmaktaşı : Saat, Pusula ve Saman...
  19. Wollark

Medieval Barn build by Wollark [ No Resource Packs + No Shaders ]

Medieval bir mekan yapmaya karar verdim arkadaşlar. Birinci adımım yani Medieval Barn'ım bitti. İçini göstermedim, isterseniz gösterebilirim. Yapmak 35 dakikamı aldı. Eleştirilerinizi bekliyorum. Saygılar ve sevgiler. Wollark
  20. Wollark

Bomba ! Beets Geliyor !

Henüz bilgisayar sürümünü de yeni gelmiş beet yani pancar, PE'ye de geliyor ! Hem çorba hem boya olarak kullanılabiliyor !
  21. Wollark

Anlamlı :)

Anlamlı. :jambon::kbiftek:
  22. Wollark

Dünya'nın En Sessiz Odası

Bu odada 45 dakikadan fazla kimse kalamadı. Dünyanın en sessiz yeri Steven Orfield tarafından oluşturulan bu oda "SESSİZLİK ODASI". Burada ses düzeyi -9 desibeldir. Bu odada kimse 45 dakikadan fazla kalamadı. Belli bir süre sonra kalp atışınızı damarlarınızdaki kanın akışını bağırsaklarınızın...
  23. Wollark

Gördüğünüz Sakıncalı ve Gereksiz Konu - Mesajları İhbar Edin !

Lütfen gördüğünüz sakıncalı konu ve mesajları ihbar yani rapor edin. Üye mesajının altında ki ' Rapor Et ' kutucuğuna basınız. En kısa süre zarfında tarafımdan gereken işlem yapılacaktır. Saygılar. Wollark
  24. Wollark

Gördüğünüz Sakıncalı ve Gereksiz Konu - Mesajları İhbar Edin !

Lütfen gördüğünüz sakıncalı konu ve mesajları ihbar yani rapor edin. Üye mesajının altında ki ' Rapor Et ' kutucuğuna basınız. En kısa süre zarfında tarafımdan gereken işlem yapılacaktır. Saygılar. Wollark
  25. Wollark

Çekiliş | Minecraft Türk Forum Üyelerine Özel Mount&Blade : Collection Çekilişi !

:notch: Mount&Blade : Collection Çekilişi ! :notch: Çekilişi Bu Adresten Takip Edebilirsiniz : http://www.cekilisyap.com/mountblade-collection-cekilisi-72#.UqDUANLxqc1 | Katılımlar Sona Ermiştir. | :zombi: Çekiliş Sebebi :zombi: Bölüm Yetkilisi olarak kabul edilmemin şerefine, böyle bir...