Arama sonuçlarınız

1. Prisonbreak

MCEDİT: Change Mob Properties ekrana sığmıyor yardım!

Beyler acil yardım. Adventure map yapıyorum ve mobun ismini canını filan ayarlamak istiyorum. Fakat change mob properties filtresini seçince en alttaki yazılar gözükmüyor ekrana sığmıyor nasıl düzelticem bilen var mı [/url][/IMG] http://hizliresim.com/zQr3GY]
  2. Prisonbreak

Lehamam - ÇOK KRAL ! - Minecraft Parodi

Youtube'deki Lehamam kanalı bilen çok kişi vardır. Onların hazırlamış olduğu Minecraft Parodisi "Like A Boss" şarkısının türkçe parodisi sunulmuş. İyi seyirler. Not : Reklam amaçlı değildir. Ben lehamam'dan değilim :D
  3. Prisonbreak

Minecraft Server Sorunu

Arkadaşlar, ben server kurmak istiyorum. Minecraft Server 1.5.2 indirdim. İnternette ki kaynaklara göre serveri başarıyla kurdum. Sunucu ekledim. Ancak giremiyorum. No connection hatası veriyor. Communication error diyor. Bu sorunu çözebilecek arkadaşlar lütfen cevap yazabilir misiniz ?
  4. Prisonbreak

Hitman Absolution Donuyor Yardım Edin !

Arkadaşlar 6 gündür oyunu indirmeye çalışıyorum. İndiremedim mediamark'a gittim Hitman Absolution orjinal aldım. Kurdum oyunu. steam kurmamı istedi onuda kurdum hesap açtım. steamla oyuna giriyorum. Çok rahat hiç kasmadan oynayabiliyorum oyunu ama 2 dakika sonra oyun donuyor ctrl+alt+del...
  5. Prisonbreak

Minecraft Kale ve Köy - Pişman olmayacaksınız

Yeni bir haritayla karşınızdayım. Tam 4 gün süren kale ve köy yaptım. Gizli Geçitler : Haritada gizli geçitler bulunmakta. 2. kata çıkıp sağa dönün oradaki su çeşmesinin yakınında kuru kafa resmi var. O resmin içine yürüyünce kralın taht odasına geçiyorsunuz. Kuru kafanın sağındaki pasta...
  6. Prisonbreak

The War Of Illuminati - Adventure Map - 1.5.2

MERHABALAR YENİ BİR HARİTAYLA KARŞINIZDAYIM! *By Prisonbreak Bu haritada Illuminati'nin tek bir dünya düzeni oluşturmasına engel olmalısınız ! Bunu gerçekleştirebilmek gerçekten zor. Blok kırmayın ve hile yapmayın. Bu harita 2 kişiliktir. Ancak tek kişide oynanabilir. Cesaretin ve sonsuz...
  7. Prisonbreak

Dağ Evİ - Bataklik Evİ - Ağaç Ev - By Prisonbreak

Evet arkadaşlar uzun süre uğraştım ve böyle bir ev yaptım. Dağ evi diye. Biraz gezinin farklı evler bulucaksınız onlarıda ben yaptım. Eğer burda oynamak isterseniz diye haritayi burdan dowload edebilirsiniz Link : http://www.mediafire.com/?co3cq6z0ssgna3s texture pack indirme linki ...
  8. Prisonbreak

Hilesiz Survival Modunda 3 Katlı Bina

Survival oynarken evim daha büyük olsun istedim ve 3 katlı bina yaptım. 267 tane ağaç kestim :D Buda resimler ( Texture packim soartex fanver )
  9. Prisonbreak

Minecraft'taki Saçmalık

Arkadaşlar katman kayası hiçbir şekilde kırılamaz ve lav dökülsede yanmaz ancak gamemodede kırılır. Burda ise katman kayasını gamemode ile aldıktan sonra lava attım ve yandı kül oldu ?
  10. Prisonbreak

Ölüm Anı :d

Örümceğe binmiş iskelet tarafından görülme anı :D Sağlık seviyeme ve açlık barına bak :D
  11. Prisonbreak

3-4 Spawner Bir Arada + Full Demir Madeni

Arkadaşlar o kadar güzel bir seed'e düştüm ki ama survivalda olduğum için resim çekemedim ölüyorum hep :sırıtmak: Ama seedi verebilirim 2 tane buldum şuana kadar ama daha varmış buyrun seed kodu : 1404939471306289650 Madenin hemen yanında doğuyorssunuz sağınızda. Biraz ilerleyin aşağı doğru iner...
  12. Prisonbreak

Foruma Lav Döküldü Yardim Edİn !

ARKADAŞLAR BİRİSİ FORUMA LAV DÖKMÜŞ LAV KOVASINI DÜŞÜRMÜŞSÜNÜZ ! AMBA SAKARSINIZ YAKACANIZ ORTALIĞI ! :D :D
  13. Prisonbreak

Craftingtable Fikirlerim

Arkadaşlar minecraft'a eklenmesi gerektiğini düşündüğüm bazı craftlar var. Bende elimden geldiği kadar paintten düzenlemeye çalıştım. Kendi fikirlerim :
  14. Prisonbreak

Bunu Paylaştım Diye Ban Yemem Inşallah :d Tnt Tapinak Ve Çöp Adam

Sıkıntıdan yaptığım bir harita :D Haritanın ismi devre dünyası ama .rar'da TNT Tapınak olarak geçiyor karıştırmayın yani. Buda resimler patlatmak isterseniz indirme linki : http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.mediafire.com%2F%3Fd8md8eglbky02h7&h=UAQFa2WMP
  15. Prisonbreak

Running Dog Map Güncellendi! İçerii... - By Prisonbreak

Arkadaşlar yaptığım haritada bazı sorunlar ortaya çıktı. Onları düzeltip tekrar upload ettim. Buyrun link : http://www.mediafire.com/?w1gua7is86x30gx Eski konuda resimler var ona bakın.
  16. Prisonbreak

Running Dog Map - Hazırlayan Prisonbreak - Profesyonel Redstondevreleri Türkçe

Merhaba arkadaşlar 4 gün uğraştığım zor ama eğlenceli bir o kadarda profesyonel redstone devrelerine sahip. Çalıştır'dan %appdata% yazıp .minecraft dosyasındaki saves klasörüne atın ve oyuna girin. Sorularınız veya geçemediğiniz yerler olursa bana sorabilirsiniz. Buraya yazın veya mesaj atın...
  17. Prisonbreak

Köylülere Item Verme

Arkadaşlar ben bir harita indirip oynadım. Haritadaki köylülere altın nugget verince onlarda size şeker veriyordu. Bazıları sadece kitap isteyip elmas verebiliyordu. Bunu ben araştırdım. Haritayı yapan mühendis köylüleri programlamış mı ne yapmış istediği köylüye bazı başka item karşılığında...
  18. Prisonbreak

Fİzİk Kanunu Bunu Açiklasin

Evet, neden ortaya lav dökülmüyor ? Fizik kanunu nerde :D
  19. Prisonbreak

Çiş Yapan Köylü :d :d

Bunu başı boş buldum düzlük mapta :D
  20. Prisonbreak

Blok Kırılmıyor hiçbir Şekilde Yardım !

Arkadaşlar ben creative modda tuzak yapıyordum. Yanlışlıkla kendime patlayıcı yavaşlatma iksiri attım. Attıktan sonra blok kıramamaya başladım. Basılı tutuyorum olmuyor. İksirin süresi bitti ancak hala devam etti. Nette çözüm aradım dediler, spawn olduğun yeri kazamassın. Uzaklara gittim hala...
  21. Prisonbreak

HEROBRINE ASIL HİKAYESİ

Şimdi minecraft oyununda siz Steve adında bir karaktersiniz ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bu olaylar şöyle gelişti. Şimdi Steve, Steve'nin kız arkadaşı ve Steve'nin kardeşi Brine. Bu 3 kişide insan. Brine de insan. Bu 3 kişi bir uçak yolculuğunda, uçak kaza yapar ve ıssız, kimsenin...
  22. Prisonbreak

Gerçek Hayattaki gibi texture pack

Aza's Arid Pack gerçekten hoşuma gitti. Bende sizinle paylaşayım dedim. Link : http://www.minecrafttexturepacks.com/azas-arid-pack/
  23. Prisonbreak

İlginç bir olay.

Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum. Ve 2 gün önce survival modunda yağmur ormanlarında dolaşıyordum. Yosunlu taşlardan yapılmış kaleye benzer bir yapı gördüm. Kapısı yoktu sadece pencere vardı ama camı yoktu. Bende kazmayla kırıp girdim. İçerisi oldukça genişti ve aşağıya doğru inen...