Arama sonuçlarınız

1. Prisonbreak

MCEDİT: Change Mob Properties ekrana sığmıyor yardım!

Beyler acil yardım. Adventure map yapıyorum ve mobun ismini canını filan ayarlamak istiyorum. Fakat change mob properties filtresini seçince en alttaki yazılar gözükmüyor ekrana sığmıyor nasıl düzelticem bilen var mı [/url][/IMG] http://hizliresim.com/zQr3GY]
  2. Prisonbreak

HEROBRINE ASIL HİKAYESİ

Bu konu hakkında bir sürü kesinleşmemiş hikayeler var. Allah rahmet eylesin diyelim Notch'un ölmüş kardeşine.
  3. Prisonbreak

Blok Kırılmıyor hiçbir Şekilde Yardım !

Düzeldi sorun konuyu kilitleyin lütfen
  4. Prisonbreak

Lehamam - ÇOK KRAL ! - Minecraft Parodi

Youtube'deki Lehamam kanalı bilen çok kişi vardır. Onların hazırlamış olduğu Minecraft Parodisi "Like A Boss" şarkısının türkçe parodisi sunulmuş. İyi seyirler. Not : Reklam amaçlı değildir. Ben lehamam'dan değilim :D
  5. Prisonbreak

HEROBRINE ASIL HİKAYESİ

Çok Teşekkürler ama bahsettiğin anne baba olayı hiç tartışılmadı. Notch yüzünden :D
  6. Prisonbreak

Minecraft Server Sorunu

Arkadaşlar, ben server kurmak istiyorum. Minecraft Server 1.5.2 indirdim. İnternette ki kaynaklara göre serveri başarıyla kurdum. Sunucu ekledim. Ancak giremiyorum. No connection hatası veriyor. Communication error diyor. Bu sorunu çözebilecek arkadaşlar lütfen cevap yazabilir misiniz ?
  7. Prisonbreak

Minecraft Kale ve Köy - Pişman olmayacaksınız

Teşekkürler Hemen düzelttiyorum http://www.mcedit.net/windows.html 64 bit ise alttakine 32 bit javan varsa üstteki klasöe tıkla ve indir
  8. Prisonbreak

John Nerde ? Adv Map Çıktı !

hayır arkadaşım adam kendisi yapmış evleri yoksa biliyorum onlar NPC Village :D Sesin çok boğuk çıkmış kiraz yemeden konuşaydın iyiydi :)
  9. Prisonbreak

Hitman Absolution Donuyor Yardım Edin !

Arkadaşlar 6 gündür oyunu indirmeye çalışıyorum. İndiremedim mediamark'a gittim Hitman Absolution orjinal aldım. Kurdum oyunu. steam kurmamı istedi onuda kurdum hesap açtım. steamla oyuna giriyorum. Çok rahat hiç kasmadan oynayabiliyorum oyunu ama 2 dakika sonra oyun donuyor ctrl+alt+del...
  10. Prisonbreak

Mcedit Ile Yaptıklarım.

Zombiye nasıl isim verdiğini açıklarmısın ?Acil
  11. Prisonbreak

Survival. Ev yapmayla maden aramakla uğraşma diye Teşekkürler :) Nesi zor anlamadım ? :D
  12. Prisonbreak

Uçan inek

Şu forge & loader mantığını açıklayacak biri varmı farkı ne bunların ?
  13. Prisonbreak

Gerçek Videolarda Gördüğünüz Solar Survival Map İçeri Girr.

Hileleri nasıl aktiv edicez bi fikrin varmı ? Ben yeniden oluştura bastım ama başka bi yerde oluyon.
  14. Prisonbreak

Yeni bir haritayla karşınızdayım. Tam 4 gün süren kale ve köy yaptım. Gizli Geçitler : Haritada gizli geçitler bulunmakta. 2. kata çıkıp sağa dönün oradaki su çeşmesinin yakınında kuru kafa resmi var. O resmin içine yürüyünce kralın taht odasına geçiyorsunuz. Kuru kafanın sağındaki pasta...
  15. Prisonbreak

Gerçek Hayattaki gibi texture pack

Konularda kendi konusunu paylaşmak yasak diye biliyorum. Emin değilim tam ama sen bence bunu konu olarak aç. :)
  16. Prisonbreak

Harita Yapanlar, McEdit Öğrenmek İsteyenler! (Tam 11 Başlık)

Elime sağlık ama bir şey sorucam kaydet (save) butonu nerde ?Tamam yaptım çok teşekkürler şuana kadar bulduğum en ayrıntılı rehberde ellerine sağlık :D
  17. Prisonbreak

Ölüm Anı :d

Pardon o zaman :D
  18. Prisonbreak

Explosive [1.5.2] Advanture + Puzzle Türkiye'nin Önde Gelenlerinden

Bende yeni bir harita üstünde çalışıyorum mcediti nerden indireyim ?tamam indirdim teşekkürler
  19. Prisonbreak

ben senin haritanı oynadım çok hoşuma gitti ama ilk başladığımız yerden çıkınca yanımda creeper patladı tüm map mahvoldu :D Bu renkli yazılı komutları nasıl yaptın ? Köylülere sadece nuget verip item almalayı bilmek istiyorum bende öyle bir harita yapıcamda
  20. Prisonbreak

Kıskançlık yapmayın benim 2 hafta özenle uğraştığım haritaya bile kimse bakmadı link veriyim isterseniz.
  21. Prisonbreak

Ilk Defa Minecraft Oynarken Bu Kadar Çok Cevher Gördüm..

Ben 3 tane 64lük demir 64 tane altın 48 tane elmas bulmuştum tabi 3 gün boyunca madende kaldım (21 saat madende araştırma yaptım)
  22. Prisonbreak

Ölüm Anı :d

Sen saçmalamaya devam et :D
  23. Prisonbreak

Foruma Lav Döküldü Yardim Edİn !

Sende beyin delete :) Bu sadece hayal gücü.