Arama sonuçlarınız

1. S

you are not permitted to interact with hatası

Lütfen yardım edin oyuncular yerleri falan her tarafı kıramıyor ve bu hata alıyorlar:: you are not permitted to interact with hatası
  2. S

Online Olunca para alma Plugini ?

Merhaba Arkadaşlar belki bilirsiniz, bağzı serverlar da online olunca para alıyorsunuz yani şöyle açıklayayım, ben diyelim bir serverdayım, 5 dk geçince fazladan para alıyorum. Şöyle diyiyor: fazladan online olduğunuz için 50 money verildi diyor o plugini bilen var mıdır ?
  3. S

Skyblock Plugini Ve Mapı Bilen Var Mı?

Skyblock Plugini Ve Mapı bilen var mı? Ben skyblocku çok seviyorum, sevmeme rağmen bir türlü skyblock pluginini ve mapını bulamıyorum bana yardım eder misiniz? bukkit li kurcam portlu kuracam
  4. S

Sykblock Plugini Lazım, Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar ben skyblock ku çok seviyorum ama bende server lar gibi ./is yazınca adaya gidiyor /is leave yazınca çıkıyor bunun gibi plugin paketi istiyorum lütfen yardım edin. ayriyeten spawn ve birçok plugin paketi lazım lütfen yardım edin
  5. S

Bana Skyblock Türkçe Plugini Lazım 1.5.2 Bulana Yada Yapana 10tl

Merhaba beyler; Ben skyblock çok seviyorum. Beyler ben portlu skyblock paketi arıyorum bulmama yardım edin. 8gb ram var bende 50 kişilik aççcam portlu tabii :D ama ben skyblock açcam lütfen bana yardım edin, yada Teamwimer ile yapabilirmisiniz ? +map da olcak karşılığında hemen 5 tl avea...
  6. S

Minecrafttım Çok Kasıyor Win8 64bit 8gb Ram 2gb Ekran Kartı I5

Minecrafttım Çok Kasıyor Win8 64bit 8Gb ram 2gb ekran kartı i5 işlemci lütfen yardım edin çok kasıyor
  7. S

Minecrafta Ram Vercem 8gb Ama Nasıl Verilio Win8 64bit

Minecrafta Ram vercem 8gb Ama nasıl verilio win8 64bit Yardımlarınızı bekliyorum
  8. S

Beyler Ram Verme X86 32 Bit 4 Gb Ram Verme Kodu Nedir

Beyler ram verme x86 32 bit 4 gb ram verme kodu nedir benim javam program dosyaları(x86) da ve javam 32 bit. Lütfen bana başlat.bat kodu verin, 4 gb ram vermek istiyorum vermessem lag oluyor 2 de bir.. Lütfen yardım, şu çaresiz kula yardım edin, :( İyi Günler...
  9. S

Başlat.bat Kodu Hatası, Programfiles(x86) 64 Bit Ödüllü.

Başlat.bat kodu hatası, Programfiles(x86) 64 bit ödüllü. Lütfen yardım edin sistem 64 biti bulamıyor dio lütfen ram veremiyorum ama ödül vercem.... teamviwer ile yapan var mı ? ödüllü
  10. S

Birlikte MineCraft oynayalımmı ? +14 Veya +17

Birlikte MineCraft oynayalımmı ? skypeli beyler ? ? skype: sencerbey07 bekliyorum, ama online bir sw de oynucaz :D
  11. S

Birlikte MineCraft oynayalımmı ? skypeli +14

Birlikte MineCraft oynayalımmı ? skypeli beyler ? ? skype: sencerbey07 bekliyorum, ama online bir sw de oynucaz :D
  12. S

minecraft başlat.bat kodu win7 64 bit java 7 KODU lazım :(

beyler benim ki : minecraft başlat.bat kodu win7 64 bit java 7 kodunu bulamıyorum yardımcı olurmusunz ? 4gb
  13. S

PLUGİN PAKETİ(TR) BULANA YADA YAPANA 20 TL banka, kontör.

Beyler öncellikler Selamun Aleyküm, Beyler bana Türkçe plugin paketi lazım, bana yapana yada bulana 20 tl hafta içi perşembe yada çarşamba günü Yemin ederim, And içerim ki paranızı vereceğim. Pluginler de eksiksiz ve güncel olanı lazım. bide npc plugini de olsa iyi olur. :) Pluginlerin...