Arama sonuçlarınız

1. S

Minecraft Hg Server Verir Misiniz

arkadaşlar minecraft cracklı server arıyorum hg server ama 1.6.4 felan olsun yada 1.7.2 önerirseniz sevinirim
  2. S

bu resimi nerden bulabilirim

saol bakıyorum :D
  3. S

bu resimi nerden bulabilirim

arkadaşlar bu resmi nerden yapıyonuz herkes yapıyo bı ben yapamıyom ya nerden bulmussanız artık kımsede soylemıyo yardım pls D
  4. S

Minecraft 1.6.2 Güncelleyemiyorum

banada yollarmısın kardeşim
  5. S

Minecraft Bukkit Server

arkadaşlar bukkit sw açtim su yazi yazinca yazdigim yazinin rengini nerden degisebilirim dosyalardan felan birde oyun listesindeki isimlere nasil renk ekleriz söylerseniz sevinirim
  6. S

Bukkit 1.5.2 Sorunu

hmm bnde hamachi açtim belki portunda sorun vardir çünkü bnm 2 modem var 1 modemde port yapilmiyor
  7. S

Bukkitte Kit Sorunu

Arkadaslar kit alınabiliyor ama saniyeyi beklemiyor direk üst üste aliyolar o daly midir nedir onuda ayarladim olmadi yardim eder misiniz
  8. S

kardeş bana hamachiye nasil bukkit yapacagimi gösterir misin

kardeş bana hamachiye nasil bukkit yapacagimi gösterir misin
  9. S

46.105.60.177 Bir Hg Server Unutulmaz

server acayip güzel şuana kadar oynadıgım en güzel server diyebilirim günceldir ver doludur ++++
  10. S

mo creature mod ayarları

Merhaba arkadaşlar ben bu modu yükledim mod güzelde ben bi videoda adam ayarları yapmış hangi canavar ne kadar doğsun felan ne kadar yakınında doğsun bunları nasıl ayarlıyabilirim bileniniz var mı
  11. S

Minecraftta yeniyim yardım edermisiniz

evet arkadaşlar minecraftta yeniyim yardımınızı bekliyorum fazla bi sorunum yok ama şunları söylerseniz şimdi ben mo creatures modunu oynamak istiyorum bana bunun indirme linkini ve hangi sürümde çalışıyosa o sürüm mine craft linkini verir misiniz şahsen ben kendim mod yapmaya çalıştığımda mod...