Arama sonuçlarınız

1. F

İos Csr Racİng Benzin Dolmuyor Yardım

Arkadaşlar CSR Racingde Benzinim dolmuyor. Bütün benzinimi bitirdikten sonra 1 kaç saat bekledim hala 1 benzin 1 gündür benzinim dolmuyor Yardım edebilene Teşekkürler.
  2. F

Minecraft Bug'u Çok Işe Yarıyor !

Arkadaşlar bildiğiniz Gibi Pocket editionda Diamond zor Bulunuyor. Buna hilemi Denir bugmu Denir bilemem Siz düzeltin. konuya gelirsek Bunu gerçekleştirmek için 3 Tane dia Blok bizlere yeterli Olacaktır. 3 Diayı Bir yere yerleştiriyoruz Sonra oyunu kaydetmeden(Mapı Kaydetmeden) Oyundan...
  3. F

Pocket Edition Minecraft 0.6.1 Hilesi Mutlaka Bakın

Arkadaşlar Bir hile buldum Yabancı bir siteden Alıntıdır ! İzleyin deneyin ve görün ben denedim Oldu www.youtube.com/*sansürlendi*
  4. F

Minecraft Animasyonu Süper

Arkadaşlar Beğendiğim Bir Minecraft animasyonunu Sizlerle paylaşmak istedim... Not: Yabancı bir siteden Aıntıdır ! http://www.youtube.com/watch?=1&v=w5Fh-INh5tc
  5. F

Seed Jpgaming Bakın Bi !

Ya beyler jpgaming de spawnlandığınız Yerin altını kazın dediniz Kazdım diamon çıktı 8 Tane onun haricinde Bütün.mapı alt üst ettim diamond Çıkmadı. Nasıl çıkar bi yolu varmı bi yer söleyin Anlıyamadım Bu işten bir şey.
  6. F

Pe 0.6.1 İos Seed Bug

Arkadaşlar İOS de PE oynarken legit seed'ine girdim Spawnlandığım yerin hemen altını Kazdım yanında Deniz var Ve su Akmadı. fotoğraflardan Anlarsınız Not: seed legit Spawnlandığınız yerin hemen Altını kazın görürsünüz.
  7. F

Minecraft Günün En Iyi Oyunu Seçildi

Arkadaşlar Televizyonda. kanallara bakarken Bir kanalda Oyunlarla ilgili bahsediliyordu. Minecraft günün en çok satan ve En çok oynanan Oyunu seçilmiştir. 13 Milyon satarak Bir rekora imza Attı. Ve satışlar Halen devam ediyor Hızla artmakta Bu bilgiyi Sizlerle Paylaşmak İstedim.
  8. F

1 Buçuk Haftalık Survivol Hayatımdan Görüntüler

1 Buçuk haftalık survivol hayatımdan görüntüler :D
  9. F

Minecraft bukkit server kurmak plugin yüklemek

Bukkit Server kurma Plugin yükleme Not: Videolar alıntıdır Yardımcı olsun istedim :)
  10. F

Skin sitesi İstediğinizi seçin

Arkadaşlar Premium olmayanlara İsimli skin sitesi Önereceğim Seçin. kullanın http://mcskinsearch.gamer.com.tr/browse İYİ FORUMLAR...
  11. F

Steve Heykelim iPad Den yaptım

Steve Heykelim iPadden yaptım biraz zor oldu YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
  12. F

Steve Heykelim iPad den Yaptım

Arkadaşlar iPad den yaptım Biraz kötü Olabilir Yorumlarınızı Bekliyorum.
  13. F

PE'de nasıl ekran kaydı yapılıyor?

Arkadaşlar minecraft pocket edition oynarken video çekmem mümkünmü yabancı kanallarda görmüştüm ama ben bulamadım bilen varsa lütfen yardım etsin :(
  14. F

Fraps Sorunu Yardım Arkadaşlar.

Arkadaşlar Minecraft ile video çekiyorum Videoyu F11 İle başlatıyorum F12 ile bitiriyorum Video kaydediliyo ama nereye gidiyo bilmiyorum ne yapabilirim Videoyu bulamıyorum bilenler Biyardım etsin bide yüklersem sınırsız süre video çekebilecekmiyim Lütfen yardım :(
  15. F

Sunucular HAKKINDA BİRAZ BİLGİ

Merhaba arkadaşlar benim size bir sorum olacak. Axitrbilişim den server alacağım serveri aldğım zaman bana otomatik bir spawn noktası veriyormu yani Herkezin aynı yerde spawnalanacağı bir yer başka örnek /warp maden bunları kendisimi veriyor otomatik bunun hakkında bilgi almak istiyorum...
  16. F

Minecraft TEKKİT Ücretisz girme en kolay yöntem

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi Tekkit e Premium hesap gerekiyor fakat Player Nickiyle girebilirsiniz nasıl ? Tekkiti İndiriyoruz İndirme Linki... http://mediafire.com/?67xi84eopqmgjkc Classic Yapıyoruz yüklüyoruz kurulum işlemini tamamladıktan sonra- interneti Kesiyoruz ve Atma bir nick...
  17. F

Minecraft 1.5.1 TEXTURE PACK

Arkadaşlar Benim beğendiğim bir texture pack Link http://www.mediafire.com/?ef2f8t7bl4ejmd3 Yabancı Bir siteden alıntıdır.
  18. F

Skin İSİMLERİ 56 Tane

Merhaba arkadaşlar size Bazı skin adları paylaşacağım. Lazım olursa kullanın Benim Beğendiklerim Jakec Pwange_HenTgen Fake_Dead ----------------------------------------------- ManaSLp 2-Eps 3-forces 4-BertieChap 5-sosguarda 6-power 7-Israphel 8-Bora 9-TheLastminer0 10-Franklin_Roug...
  19. F

Zombiye nasıl zırh giydirilir

Arkadaşlar Zombiye nasıl zırh Giydirilir 1.5.1 Yamasıyla beraber daha kolay yöntemi varmı yardımcı olurmusunuz. Denedim denedim fakat olmuyor yardımcı olursanız teşekkürler