Arama sonuçlarınız

1. kaan1905

KAREKENT [1.7.2] / Rütbe Sistemi / Oturma / Farklı VIPlikler / Özgün Harita

konuşma balaoncugu çıkmıor kadeşim
  2. kaan1905

--->Jager Craft <--- Alımlar Başladı ! 2 Adet Moderatör ! ^^Büyük Ailemize Alım^^

Ad:kaan Soyad:ağır Yaş:15 Tecrübeniz ?: valla wg hariç her şeyden anlarım Neden Biz ?:sw nizim özelliklerini begendim Oyuncular İle İlişkiniz ?: çok iyidir Kaç Senedir MC Oynuyorsunuz ?: 3senedir Kod Bilginiz ?:wg hariç hemen hemen hepsi Builderlik Bilginiz ?:yani iyidir 3 swde admin 8swde...
  3. kaan1905

VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

bi ara görürswn söle spoonspvp götieim seni
  4. kaan1905

VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

gerçekten hardcore abi ender gözü ne demk ya :D
  5. kaan1905

sw süper ama sorun sadece ben varım:çakmak: :VV::VV::VV::VV::VV::(:(:(:(:(:(
  6. kaan1905

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

saol kardeş oynarken ****** ****** valla :D
  7. kaan1905

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız:kaan1905 *Sadece Gerçek Adınız:kaan *Yaşınız:15 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: dersimiz oyun bhchikengamer lehamam ********** efsana **********-aykut captainsparklez voiicez burakoyunda *Modlu Mc...
  8. kaan1905

mc.MaxiGamingTR.com Faction/PVP Yenilikçi

kardeşim sürüm kaç :creeper: seni patlatıcam ssssssss
  9. kaan1905

Harita Yapanlar, McEdit Öğrenmek İsteyenler! (Tam 11 Başlık)

hepsini yapamadım yaptıklarının savesini atarmısın
  10. kaan1905

Minecraft 1.5.2 Mod Paketim [36 Mod]

GÜZELMİŞ
  11. kaan1905

898

898
  12. kaan1905

minecraft subway surfers map hiçbir mod yok 1000+ redstone işlemi

daha fazla etmeyen yazıorum
  13. kaan1905

iyider kardeşim ben yaptım diyenn yok
  14. kaan1905

ilk beğenim :domuz::domuz::domuz::domuz::domuz::domuz::domuz::domuz::domuz:
  15. kaan1905

ve doku paketsiz oynamayın mapı rezil edersiniz :D:log^: evet düşündün gibidir :):lav::demir::dpantolon::apantolon:epantolon::çerçeve::ecehver::zombi::örümcek::iskelet::koyun::domuz::notch::creeper::kbiftek::jambon::jambon:
  16. kaan1905

:Dasldkiksşgklsdklfadsada:Dbu arada mapı deneyen varmınolrmal subway gibi orda jatpack var ona basıosun bir anlık uçuon aykkabıda biyere işinlanıon direk iksir gelio geri gidiosun fln eigilme yerinde düğmeye basın eğilirsiniz 2x onda 10sn + oluor yani 10sn daha kazanıosunuz bildiniz üzeri 1000+...
  17. kaan1905

Minecraft Premium Hesabımı Veriyorum.

mesela mineplex.com serverde şu an 5123 kiş var
  18. kaan1905

ARKANA ZOMBİE KOY :Dkaç akşam yapıp ama tavsiye ederim1 kere beğensen 105 konudan 0 beğeni ve elmas madencisi utanıorum :D
  19. kaan1905

uzun zamandır konu açmıordum her neyse mapın linkive MAP: http://www.9minecraft.net/subway-surf... KÖTÜHABER:MAP 1.5.2 DİR YANİ 1.6 LARLA GİRMEYİNİZ dokupaketi: - http://www.9minecraft.net/ocd-texture...
  20. kaan1905

Minecraft 1.5.2 Herobrine Server Yardım Edin

hayır sabahları seni mezarına çeki o mezarını yapıo tabela koyuo kurt yollu o ama gelmio kendisigelio ama %60
  21. kaan1905

Fallen Kingdom..

White listi kaldırın sw ye 3 4 kişi çekcem resmen hergün gircekler hadi
  22. kaan1905

Fallen Kingdom..

ama neden :(