Arama sonuçlarınız

1. T

Grup Manager Soru

Arkadaşlar 3 mapdada kurucu felan aynı olmasını istiyorum mapdan mapa geçince yetki değişiyor nasıl eşitleriz ?
  2. T

spawn ile ilgi

arkadaşlar şimdi bende "word" adlı ve "pvp" maplar dunyaları var "word" mapde ölünce kendi spawnda doguyor ben pvp mapında dogmasını istiyorum hangi pl ile yapabilirim skript lede olur farketmez
  3. T

böyle bi pl varmı

arkadşalar oyunda olucam ama tabda gözükmüyecek tpde olmuyacak yani oyunda olmuyacam ama oyundaymış gibi gözükecem /vanish olmaz
  4. T

Plugin Editleme Yardım

arkadaşlar 1vs1 plugini mesela ben bu plugin komutlarını değştiricem yani editlyecem yazmıyacam hangi programla yapabilirim ?
  5. T

sk İstek

arkadaşlar 10kill yapan sk load oto çekmesini istiyorum bugsuz skript verincede 10 kill yaptıgın için yenilendi desin birde oyuncular /ping yazınca pingini görücek birde ben /ping player yazdıgımda oyuncunun pingini görücem pingi 200den fazla oluncada oyuncunun oyundan atmasını istiyorum...
  6. T

Ping yüksek atma skript

arkadaşlar adamın ping 250 geçince oyundan kick atmasını istiyorum nedeni ise ping çok yüksek demesini istiyorum skript varsa oda olur
  7. T

SK Editleme Yardim

1.)istedigim arkadaşlar svde "world" "pvp" adlı maplar var "pvp" adlı yerden oyuncu çekmiyecek world adı mapden oyuncuları kapıştırıcak. 2.)execute console command "/tp %attacker% -39 64 -141" kazanan kişiyi buraya oto tpliyor ama tpledigi yerden oyuncu çekmeyecek tp noktası "world" mapinde...
  8. T

skript destek

istedigim arkadaşlar svde "world" "pvp" adlı maplar var "pvp" adlı yerden oyuncu çekmiyecek world adı mapden oyuncuları kapıştırıcak birde ws baslamadan 3 2 1 go sistemi istiyorum arkadaşlar execute console command "/tp %attacker% -39 64 -141" adlı yerdende oyuncu çekmemesini istiyorum...
  9. T

Ölünce Kod yazdırma

arkadaşlar adam ölünce /asdas123 komutnu yazıcak ama bu skript sadece "world" dunyasında çalışıcak bnm svde 2 map "pvp" ve "world"
  10. T

1vs1 çakmak sorunu

çakmak yakınca bunu diyor neyi ayarlamam lazım
  11. T

vip repair sorun

arkadaşlar repair ile tüm itemler tamir olucak ama fns olmuyacak nasıl engelleriz
  12. T

Starter Kit Sorun

arkadaşlar serverim market sistemli marketten adam bişe alıyor starter kit yenilenince gidiyor onu nasıl düzeltebilirim ornek golden apple aldı kullanmadı öldü dogunca gidiyor kit yenilenince /gamerule keepinventory true işe yaramıyo denedim
  13. T

envanter kilitleme

arkadaşlar envanterdeki eşyalar sabit kalmasını istiyorum zırh zaten oto giyili geliyor onu cıkartamasını istiyorum ender chestte hareket ettirebilsin kilitli olmasın eger olmassa envanter slot kapatmada olabilir
  14. T

Sandik İtem Engellme İstek Sorun

arkadaşlar sanal sandik sistemi var item engelleme skriptinde sorun var mesela ben item engelleyince normal ender chestte engelleniyor ama sanal ender chestte engellenmiyor nedendir ? rightclick on chest: set {sinir.%player%} to number of flint and steel in the player's inventory set...
  15. T

rules gibi bilgi skript istek

arkadaşlar vipler için bilgi skripti lazım mesela /rules yazarızda kurallar çıkar ya onun gibi madde madde bilgileri yazıcam
  16. T

1.8.8 Plugin İstek

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/damage-indicator-holograms/ bu plugini kullanıyordum eskiden 1.8.8 geçtim 1.8.1 destegi var ama 1.8.8 yok o yüzden benzer plugin varmı
  17. T

starter kit 1.3.7 Plugin Editleme Pls

starter kit plugini kullanıyorum ama bu yazıyı editleyemiyorum nasıl yapıcaz plugin editlemeyi bilen yapabilirmi configde yok java edit programı lazım olan varsa yapabilirmi Inventory replaced with the Starterkit. bu yazıyı şu olmasını istiyorum Itemler Yenilendi.
  18. T

[İSTEK] SK

Arkadaşlar oyuna giren kişilerin otomatik sk load çekmesini istiyorum.
  19. T

Chest SK İstek

Enderchest açma skript kullanıyorum bunun içine mesela çakmak koyulmasını ok koyulmasını yasaklamak istiyorum yapılabilirse başkasının enderchestini görmek istiyorum nasıl yapılır ? command /sandik: trigger: open the player's ender chest to the player
  20. T

Gapple SK İstek

server parkur var kazanınca gapple veriyor ama gapple üst üste yiyorlar yemek için 5dk bir yemesini istiyorum nasıl yapıcaz
  21. T

2vs2 İstek

serverime 2vs2 ekliyecem plugini veya skript varmıdır ?
  22. T

FNS İle birini öldürdüğünde, yanmanın kesilmesi (İstek)

adam fns ile yanıyor mesela adam öldürünce yanma yine tekrar ediyor adam öldürünce yanmanın kesilmesini istiyorum nasıl yapabilirim
  23. T

Skript Hata

Bowspam engelledim ama oyunculara Bowspam yasaktir 1 saniyede bir atabilirsin. yazısı gitmiyor nedendir ? on shoot: projectile is arrow {cooldown.%shooter%} isn't set: set {cooldown.%shooter%} to true wait 1 second delete {cooldown.%shooter%} else...
  24. T

Turnuva Skript İstek

PARA VERİCEM !!! arkadaşlar turnuva mapı olucak şöyle istiyorum 1.ci spawnda bekleme lobisi olucak otomatik bekleme lobisinden oyuncuları alıcak ws attıracak kazananı kazanan bekleme spawn atıcak kaybedenler lobiye butun oyuncular bittikten sonra tekrar ws olucak kazananlar arasında tekrar...
  25. T

Sub Domain SRV Nasıl Yapılır

sub domain srv nasıl yapıcam arkadaşlar hostingerde varda yapamadım malum benim sunucunun portu değişik 25565 değil nasıl yapabilirim xxxxx.net:11000 olmasını istemiyorum