Arama sonuçlarınız

1. son_savasci

Dollar İncome ile para kazanma

Arkadaşlar merhaba. Beni şimdilerde bilen kimse yoktur. Yıllardır girmiyordum. Bu sitede yıllardır duruyordum. Ama amatör ve ergenlikten çıkmamış bir yetkilinin konumu kaldırmasına kızıp siteden çıkmıştım. Ve yıllardır da girmiyordum. Sırf bana garezi vardı. Neyse umarım yetkililer durumu fark...
  2. son_savasci

Arka arkaya FPS Dropu yüzünden Kasma Sorunu. İçeri gir anlarsın.

İşlemci değil ekran kartı tez vakitte değişmeli. Nedenini soracak olursan Radeon HD Series günlük kullanım içindir, oyun değil. Kardeşim. Maliyetim düşük maalesef. Param ona yetti. Gerçi onu da 250 Tl ye temiz ikinci el aldım. Ben anlamam pc işlerinden. Yardım eden de olmadığı için Deneye yanıla...
  3. son_savasci

Arkadaşlar merhaba. Şimdi ben Radeon HD series 6800 ekran kartı almama rağmen (ekran kartını falan güncelliyorum o kadar cahil değilim :D ) oyunda kasmalar devam ediyor. Sanırsam entitiy ve solid komutlarını taşıyan oyun içi objeler çok fazla olduğu için işlemciden kasıyor olabilir diye...
  4. son_savasci

"Kendime Pc alır almaz kurucam serveri" Pc alamadım :/ Alırsam kurucam yalan yok :D Yıllardır...

"Kendime Pc alır almaz kurucam serveri" Pc alamadım :/ Alırsam kurucam yalan yok :D Yıllardır aklımda. Efsane bir şey olacak :D
  5. son_savasci

Effect ve Enchant Kodları

Op olup olmadığını kontrol et. Çünkü bu komutları Tek Oyunculuda deneyerek öğrendim. Yetkin olup olmadığını kontrol etmelisin.
  6. son_savasci

Tamam kasayı temizleyecem de. şu hdd ye nereden bakabilirim?
  7. son_savasci

Nereden bakabilirim? Kasa olduğunu belirttiğimi hatırlıyorum. On-Board (Tahtanın Üstünde) anlamına gelir. Onboard bilgisayarlar hazır satılan bilgisayarlardır. Toplama değil. Bütün parçalar ve parçaların çoğu, kartın üzerinde entegredir. Bu arada kasanın iç görüntüsü
  8. son_savasci

Arkadaşlar merhaba. Ben uzun zaman önce buraları konu manyağı falan yapmıştım. Bilen bilir. Yeni nesil tanımaz beni :D Gençler şimdi sorun şu. Benim lanet bir bilgisayarım var. Casper Nirvana. Onboard bir kasa. Malum kasalarında ekran kartı dahil oluyor. İnsanı çileden çıkartıyor. Bakın. 25 30...
  9. son_savasci

Snapshot Minecraft Papağanlar, 1.12 İçin 17w13a Snapshot'ı!

Vayyy be. Şunu anladım ki minecraft kurucusunun ellerinde sürünüyormuş demekki. Mikrosoft a yakışan güncellemeler geliyor. Ama ne kadar güncelleme getirirlerse getirsinler asıl şükranlarımızı Notch'a sunmalıyız. O olmasaydı şu an böylesi harika bir oyun belki de hiç var olmayacaktı.
  10. son_savasci

Son güncelleme ile alakalı ekran görüntüleri

Minecraft çok çabuk gelişti. Çoğumuz bunu kaldıramadığımız için (örn ben. 1.9 sürümüne yeni geçmeye çalışıyorum haala) eski sürümlerde takılıyoruz. Mesela 1.5.2 sürümünde redstone update oldu. Huni filan geldi. Ufak güncelleme olduğu için çok çabuk geçebildik. 1.6 sürümünde atlar geldi biraz...
  11. son_savasci

Son güncelleme ile alakalı ekran görüntüleri

Merhaba arkadaşlar. En son gelen test sürümünde yeni bloklar geldi. Ama paylaşan olmamış ben paylaşayım dedim :) Yeni gelen beton blok ve tozları TerraCotta önlü arkalı Ön Arka Tabii Düzgün biçimde yerleştirilirse güzel kapılar da olabilir :) İyi günler efendim :)
  12. son_savasci

Minecraft Modlu Survival - Sezon 1 - Portal Gun ve Gravity Gun #Bölüm 3

Eyvallah Gençler. Sizin beğeniniz benim için çok önemli. Bir de paylaşırsanız daha geniş kitlelere yayılsak daha güzel olmaz mı :D
  13. son_savasci

Minecraft Modlu Survival - Sezon 1 - Portal Gun ve Gravity Gun #Bölüm 3

Arkadaşlar Umarım zevkle izlersiniz. Like Atıp Abone Olmayı vede videomu paylaşmayı unutmayın. Teşekkürler vede iyi günler :)
  14. son_savasci

Mod istek Improved First Person 1.7.10

Kardeş adam en son güncellemeyi 2013 de atmış güncelleyecek olsaydı bu zamana kadar güncellerdi :D ben burdaki canımız olan bitanemiz olan yazılımcılarımıza seslendim :D :D Arkadaşlar yokmu yardım edecek olan?
  15. son_savasci

Mod istek Improved First Person 1.7.10

Arkadaşlar improved first person 1.7.10 sürümü için olanı var mı? İnternette bulamadım mod yapan veya düzenleyen arkadaşlar bu modu 1.7.10 sürümüne uyarlayabilirmi acaba??? Şimdiden teşekkürler. Not: Konuyla alakasız yorum yapacaklar gelmesin.
  16. son_savasci

Java güncelleyince minecraft kasıyor

Eyvallah. Ama optifine kullanmıyorum. Gerek yok çünkü. Bir de çok karmaşık. Optifine kasan bilgisayarlar için. Şu an Görüş mesafesini tekrar 8 den 16 ya çıkarrtım bütün ayarları patlattım. Süper oldu. Kasmıyor. Hepsi Chrome yüzündenmiş :D
  17. son_savasci

Arkadaşlar. Dediklerinizi yaptım. Kb internet gitmişti de. Ondan şimdi denedim. Ama Beyler Şöyle Tuhaf bir crash verdi anlamadım dediklerinizi yaptım ama bu sefer oyun açılmıyor :/ Not Crash Baya baya bi uzun ondan Spoiler Atmak Zorunda kaldım...
  18. son_savasci

Kardeş genellikle görüş mesafesi 16 da oynuyorum. Bütün Grafik ayarları en yüksek düzeyde ve genelde 90 FPS yi rahat görüyorum. Ama ne zaman javayı güncellesem en düşük ayarlarda bile kasıyor. O yaprak kararma mevsuzu forgedenmiş forge açınca öyle oluyor. Kardeşim sağol onu farketmemişim. Bir...
  19. son_savasci

Evet Evet İkisinide Şu an eski sürüm ile idare ediyorum. Son sürümü kaldırdım.. ama denerim. Kardeşim Vanillada kasma yok ta forge de kasma varmış. Böyle yapraklar yanıp sönüyor. Gölgede sıkıntı var sanırım. hatta vanillada biraz kasma var. Önceden mem 31 den 39 kadar gelirdi şu an 50 den 69...
  20. son_savasci

Yanlış yazmışım pardon düzelttim. Kardeşim i7 2.20 GHz 64Bit 8GBRam 4Gb Nvidia + intel Ekran kartı Zaten iyi bir bilgisayara sahibim.
  21. son_savasci

Arkadaşlar benim problemim bu. Java 8u65 sürümünden Version 8 Update 91 sürümüne yükselttim ve oyunum kasmaya başladı. Başka sürümlerde de kasıyor bu problemin sebebini bilen varmı?
  22. son_savasci

Minecraft Hesabıma Giremiyorum?

2 farklı hatada bu problemi verir. 1. İnternetin olmadığı halde veya bağlantı kopukken giriş yapmaya çalışırsan, 2. Beleş pre denerken ip adresin otomatik olarak mojang a gönderilir. Ve güvenlik önlemi nedeniyle her hangi bir hesaba giriş yapmaman için IP adresin engellenir. bu iki problemin...
  23. son_savasci

[ACİLYARDIM] ZAMAN AŞIMINA UGRADI

Sunucunda lagg olabilir internet yavaş olabilir veya server olması gerektiğinden daha yavaş çalışıyor olabilir.
  24. son_savasci

Premium olmayan MC Launcher nasıl korsan sayılabilir?!

Kardeşim. Öncelikle 1. Minecraft'ı satın alırsan İstediğin servere giriş yapabilirsin. (Beyaz Liste aktif olanlar Hariç) 2. Minecraft'ı satın alırsan, Geliştiricilere moral olur ve oyunu iyi oynanabilir hale getirmek için daha fazla emek harcar. 3. Ben minecraftı 16 yaşımda aldım. 50 Tl bir...
  25. son_savasci

Minecraft FPS Hikaye - Fragman

upppp!!!!!! uuup!!! Arkadaşlar Yorumlarınızı bekliyorum izlenme çok yorum yok Güncel