Arama sonuçlarınız

1. mc42

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Konuyu Okudunuzmu :Evet *Forum Kullanıcı Adınız: mc42 *Sadece Gerçek Adınız: Melih *Yaşınız: 13 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: BFChickengamers , **********35 , U-KAB gaming vb. *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Hayır , bir türlü...
  2. mc42

Minecraft Filmi Geliyor!

Oyun dünyasının en ilginç bağımsız yapımlarından olan Minecraft ile ilgili olarak oyunun kendisi kadar ilginç bir haber ortaya çıktı. 8 bitlik basit bir grafik yapısına sahip olan Minecraft oyuncuları teknolojik özelliklerinden ziyade sunduğu geniş içerik ve özgürlükle cezbeden bir oyundu. Çoklu...
  3. mc42

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: mc42 *Sadece Gerçek Adınız: Melih *Yaşınız: 13 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Cravled'in maceraları , **********35 , BFChickengamers , U-kab gaming *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Oynamak istiyorum ama bir...
  4. mc42

MİNECRAFT PS'YE GELDİ ULAAA DELİRİN

Şey açıldığını bilmiyordum zaten playstationa geldiğini görür görmez konu açtım :D Hatam için özür dilerim amacım puan kasmak değildi
  5. mc42

Ya paralıda trailerini izledim açıklamalarda xbox360 taki sürümüne çok benzeyeceği yazıyor
  6. mc42

https://mojang.com/2013/12/minecraft-is-coming-to-ps3-this-week/ ps3 e bu hafta geliyomuş yakında ps4 'eede uyarlarlaar :D çok mutluyum
  7. mc42

Flim dizi adlarını "Sucuk" ile değiştiriyoruz

Hızlı ve Sucuklu
  8. mc42

:D Bende bilmiyom sen diyince farkettim :D
  9. mc42

The Sucuks (The Simpsons) :DYarım sucuk = Half Life
  10. mc42

Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

Aç aç aç aç... :D saat 2'yi iple çekiyorum
  11. mc42

Bende Katılmak İstiyorum Bende Bende :D

Bende Katılmak İstiyorum Bende Bende :D
  12. mc42

[★][PROFESYONEL][★]Tamamen Survival[★]İlk ve TEK![★]7/24[★]

Faction survival olsa yani lapis ve gereksiz warplar olmadan faction olsa hem faction severler hemde survival severler gelirler ve grup halindede survival yapabilirler.Bence böyle yap.Daha mantıklı olur.
  13. mc42

Minecraft Premium Dağıtıyorum.

Bende varım
  14. mc42

Türkiyenin Survival Serveri Pvp Survival , Survival ,PvP Arena Hepsi Burda Bekleriz

Server günceldir şu anda açıktır girebilirsiniz. Denemerehberiniz ------>>> mc42
  15. mc42

Türkiyenin Survival Serveri Pvp Survival , Survival ,PvP Arena Hepsi Burda Bekleriz

Faruk abi adımı tanıtımdaki rehberler yerine yazsana :D
  16. mc42

Havada Survival V2 ! Eskisinden Çok Farklı. Sabırla Beklediğiniz İçin Saolun.

aç sw ultiorevengeama neyse bosver ya ben arkimle oynarım sonra kusura bakma
  17. mc42

TÜRK SERVER'ı Nasıl Açılır ?

Ben daha başka ne diyim.Adam Türkiye'deki serverlerin %95'ini özetleyip atıyor.Mükemmel bir yazı.+1:sırıtmak:
  18. mc42

Havada Survival V2 ! Eskisinden Çok Farklı. Sabırla Beklediğiniz İçin Saolun.

abe mapı oynayakmı istersen hamachiden geliyim
  19. mc42

MineTR Gerçek %100 survival server Warp yok...

abi hangi swde oynuyodun unuttum :D
  20. mc42

Beyler sw mükemmel su saatte bile 14 kişi cekio kurucuda ilgili bence hemen girin Türkiye'de bulunan en nadir (survival , warpsız , kaliteli oyuncular say say bitmez)bulunan özellikleriyle asıl survival keyfini yaşatıyor. Not:Ben reklamcı falan değilim swyi begendigim için böle yazıom
  21. mc42

**Canım..Çok..Sıkılıyo..Benimle..Oynar..mısınız ? **

oke. Abi hadi cevap veriyorsan ver
  22. mc42

**Canım..Çok..Sıkılıyo..Benimle..Oynar..mısınız ? **

ip ver geleyim kardeş skype var mic var