Arama sonuçlarınız

1. •KΘ√ßΘ¥•

Assasin's Craft Açıldı El Emeği Faction Survival Server 5.39.68.32:15565

-------------------------------------------Assasin'S Craft Sizlerle---------------------------------------- Server Özellikleri 15 Gb Ram 100 Kişilik Kapasite. 7 Aylık Parası Ödendi Net 1 Yıl Açık İlgili Adminler Kendimize Özel Pluginler İlgili Rehberler Adminler Serverda...
  2. •KΘ√ßΘ¥•

Sunucuna Moderatormu Arıyorsun Gir İçeri.

Merhaba Arkadaslar Ben Emre Akkgün. Yaşım 16 2 Senedir Mc Oynuyorum. Çoğu Zaman Yönetici Oldum Serverlarda. Oyuncu Da Oldum Tabi. Professyonel Yönetici Bilgim Vardır. Adminlere Saygılı Oyuncularla Asla Kavga Etmem. Oyunculara Yardım Ve Bilgi Veririm. Builderligimde Vardır Yapı Da Yapabilirim...
  3. •KΘ√ßΘ¥•

Youtube Kanalıma Ortak Aranıyor.

Merhaba Arkadaslar Ben Kanalıma Ortak Arıyorum Baslıkta Belirtigim Gibi Kanalımım 124 Abonesi Var Artacaktır Kanalıma Ortak Olan Haftada En Az 2 kere Video Cekmek Zorundadır Micrafon olacak. Kanalım:http://www.youtube.com/user/IncredibleGamings11 Skype:Minicraft1230 yaş farketmez.varmı arkadaslar
  4. •KΘ√ßΘ¥•

Youtube Kanalıma Ortak

Merhaba Arkadaslar Ben Kanalıma Ortak Arıyorum Baslıkta Belirtigim Gibi Kanalımım 124 Abonesi Var Artacaktır Kanalıma Ortak Olan Haftada En Az 2 kere Video Cekmek Zorundadır Micrafon olacak. Kanalım:http://www.youtube.com/user/IncredibleGamings11 Skype:Minicraft1230up
  5. •KΘ√ßΘ¥•

Youtube Kanalıma Ortak Arıyorum.

Merhaba Arkadaslar Ben Kanalıma Ortak Arıyorum Baslıkta Belirtigim Gibi Kanalımım 124 Abonesi Var Artacaktır Kanalıma Ortak Olan Haftada En Az 2 kere Video Cekmek Zorundadır Micrafon olacak. Kanalım:http://www.youtube.com/user/IncredibleGamings11 Skype:Minicraft1230
  6. •KΘ√ßΘ¥•

İlk Heykel Çalışmam

7. •KΘ√ßΘ¥•

Swordingonline@swordcraft Survival-factions-pvp 7/24 Vds

SwordOnline Açıldı. Yöneticiler Killzone43-Skype:Minicraft1230 Ruri-Skype:cerrah97 Yönetici Kadrosu Doldu Moderator,Build,Admin Alımı Yoktur Israr Etmeyiniz. Rehber Alımıları vardır. Reklamcı Alımları Vardır. Marketteki Esyalar Tamdır Ve Pahalıdır. Hammaddedeki Madenlerde Lapis Vardir...
  8. •KΘ√ßΘ¥•

Swordcraft Faction Vds Builder Alimi Spawn Yapimi

Arkadaslar Server Actik Ve Spawn Konusunda Buildere İhtiyacimi Var Bir Tane Builder Var Suanda Amaa yetmiyor eğer ben güel yapi yapiyorum diyorsan Skype:Minicraft1230 Ekle Seni Deneyelim Eyer Güzelsen Kodrodasın. Minicraft1230up
  9. •KΘ√ßΘ¥•

Forumda İmzalar Görünmüyor

Adminler Forumda İmzalar Gözkmüyor Baksanz İyi Olacak
  10. •KΘ√ßΘ¥•

Stadium Calışmam

Stadyum Çalışması Kendi Yapımındır.
  11. •KΘ√ßΘ¥•

Lifecraft®-faction-pvp-survival- Vds 7/24

Lifecraft 7/24 Factions Pvp Survival İP:5.39.68.32:45
  12. •KΘ√ßΘ¥•

İlk Orman Evim Katlı Modern Orman Evi

Merhaba Arkadaslar ilk Orman Evimi Yaptim. Bence Güzel Oldu Begendiyseniz Ne Mutlu Bana :D http://www.dosya.tc/server6/xDL2vj/Ormanevi.rar.html Link
  13. •KΘ√ßΘ¥•

Plugin Kale Korumaları Citizen Kullanım Npc

Merhaba Arkadaslar Size Bir Plugin Tanıtacağım Cok Eğlenceli bir Plugin Buyrun uzatmadan Resimler :D Kullanımı<>-/npc create isim Npc Yaratır -/npc remove Npc Siler -/npc path-Npc yürür(Sol tık ile yere tıklarsanız sizin işaretlediğiniz yerlerde yürür, sağ tık yaparsanız...
  14. •KΘ√ßΘ¥•

İlk Heykel Çalısmam

Evet Arkadaslar Bu Gün Bir Heykel Çalısması Hazırladım Hosuma Gitt Sizin De Hosunuza Gittiyse Sevinirim :)
  15. •KΘ√ßΘ¥•

Acil Yardım

Arkadaslar Sw Mz Var warp meslek var her seyi yaptık wg de yaptik yaln odunlari falan kiriyoalrda pvp acik oluyor nasi yapcaz onu arkadaslar
  16. •KΘ√ßΘ¥•

Frozen Craft 7/24 Faction Server Arsa Da Creative

Frozen Craft 7/24 Faction Server Arsa Da Creative İlgili Adminler Büyük Eventler Tekrar Geliyoruz 2 Yıl Garanti Acık Kalacaktır O Lag İhtimali Makinamız Kendimizindir Start Bilişim... İP:46.105.75.95:1907 ONLİNE...
  17. •KΘ√ßΘ¥•

Minecraft 1.6 Yenilikler........

1.6 yeniliikler
  18. •KΘ√ßΘ¥•

Faction VDS Server BattleCraft Süper Bir Server

Süper Bir Faction Server RPG Tadında İp: 5.39.68.32:447 Server: Online
  19. •KΘ√ßΘ¥•

[istek]Hunger Games PLugin Paketi? 1.5.1 Acil

Arkadaslar Acil HungerGames Plugin Paketi
  20. •KΘ√ßΘ¥•

Tek Başına Hunger Games Oynamak Mümkün Artık

Neyse Buyrun Direk Link http://www.skydaz.com/the-hunger-games-mod-installer-for-minecraft-1-5-1/
  21. •KΘ√ßΘ¥•

Tekkit Nedir

Tekkit Nedir Arkadslar Birsi Detaylı Bicmde Anlatabilrmi
  22. •KΘ√ßΘ¥•

Yeni Adventure Mapınız-Hapisten Kaçış Seri-1

Merhabaa Arkadaslar Ben Bir Adventure Sevenler İcin Bir Map Hazırladım Map Konusu Hapisten Kacış Mapımızda Otomatik Gamemode Acılacaktır Gamemodeyi Kapayınız Zorluğu Peacfula İndiriniz Ve Tabelalardaki Talimatlara Uyunuz Map Ta En Çok Akıl İsi Var Cok Zor Bi Map Sevenler İcin Buyrun Mapimiz...
  23. •KΘ√ßΘ¥•

BattleCraft 7/24 Faction PVP Server Büyük Eventler HungerGames

BATTLECRAFT 7/24 FACTİON PVP HUNGER GAMES Büyük Eventler Ve Ödüllü Hunger Games 0 Lag Survival Ve Eğlencenin Tam Noktası İLGİLİ ADMİN'LER Profesyonel Buildier'Leriyle ADİMİN:BATTLE BUİDİER:Cybi İP: 5.39.68.32:447 SERVER: ONLİNE
  24. •KΘ√ßΘ¥•

Serverimde Lav Ve Suyu Nasıl Engelliyebilrim Yardım.

Serverimde Lav Ve Suyu Nasıl Engelliyebilrim Yardım. Arkadaslar Baslıkta verdiğim gibi lav ve suyu nasıl engelleyebilrim creative server actım da lütfen yardım edebilrmisiniz....
  25. •KΘ√ßΘ¥•

Yeni Create Serveriniz Cowercraft Geri Dönüyor..... Hamachisiz Arsa Bedava Ve Yakında We Yetkisi

Merhaba Arkadaslar Bir Ara Minecraft'ta Cok Beğenilen Bir Serverim Vardı Cowercraft Yani Suan Bu islere yeniden Döndüm Serverimiz Bukkit Hamachidir. Ama VDS Ye Dönecektir.... Geleim Konuya Çok Eğlenceli Bir Server Daha yeni Ama Bana İnanikki 0 Lag Ve Bukkitir Herkese Oyunda Kalısaına Göre...