Arama sonuçlarınız

1. tordex96

Parkur+Adventure Map 2si Bir Arada Eğlenceli.

Arkadaşlar Mükemmel Bir Maple Daha Karşınızdayım Görevleriniz Var Ve önünüzde Parkurunuz Hepsini Yapıp Başarmanız Gerke Heşeyi oyunda Anlattım. Şimdi resimlere Geçiyorum Hemen Uzatmadan. Resimler: 2. Resim buda Arkadaşlar Emeğe Saygı Güzel Bi Map Olduğunu Düşünüyorum Ve Sizde Katılıyosanız...
  2. tordex96

Gerçek Videolarda Gördüğünüz Solar Survival Map İçeri Girr.

Arkadaşlar Videolarda Görmüşsunüzdür Solar Survival Mapleridir Ve Bunlar İngilizce ve Çok Zor Maplardı Ben Biraz Türkçeleştirip ve Birazda Kolaylaştırdım Ve Şimdi Size Bu Mapı Sunuyorum İlk Önce Resimler. Ve Bir Solar Survival Serisi İzleyerek Öğrene Bilirsiniz. Ve indirme Linkimiz...
  3. tordex96

McEdit Yardım

Arkadaşlar Bana Mc Editin İndirilme Linkini Verebilirmisiniz ?
  4. tordex96

Wipeoult Parkour Mapım 2.bölüm.(1.bölümü Bilenlere Bu Daha Güzel.)

Arkadaşlar Lafı Fazla Uzatmıycam 1.Wipeoult Mapımı İzyenler Bilir ama Bu daha büyük oldu ve daha Sistemli Şimdi size Resimlerini Veriyorum. Genel Bir Resim: Karışık Resimler: Karışık Resimler 2: Karışık Resimler 3: Karışık Resimler 4: Ve Resimlerimiz Bu kadar Çok Güzel Bir map...
  5. tordex96

Köy Askeri Hikayeli Adventure Map.

Arkadaşlar Çok Güzel Hikayesiyle Güzel AMa kısa bir MAp Beğenilirse Devamı gelicek Mesaj Atın Ona göre 2 gelecek Resim vermiycem direklink. İndirme Linki:http://www.dosya.tc/server9/TJkIXn/K_yAskeri.zip.html Resimler: Ve Resimler Bukadar Merak Ettiğiniz Resimler Görüşmek Üzere...
  6. tordex96

Kendi Yapımım Adventure Mapım Bi Bakarsanız Sevinirim.

Arkadaşlar Çok Güzel Bir Adventure Map Yaptım Lafı uzatmıycam oyunda her şey var şimdi ilk resimleri Veriyorum. Bu Resimler Texture Packsiz Ama Texture Packle Daha Güzel Oluyo. Başlangıç. Ve Diyer Resimler. Texture Packla İndirme Linkimizi Veriyorum. İlk Texture...
  7. tordex96

Türkiyenin En Iyi Adventure Mapları Arasında İçeri Gir.

Arkadaşlar Mapı İnternetten Buldum Çok Güzel Ve Eğlenceli Bir map bu Konuşmadan sonra Size Mapı Anlatmak İstiyorum Not: Ben oyunu Oynadım çok güzel Texture Packınıda Vericem. Arkadaşlar şimdimapa gelelim bu map ta Çok Faz la Gizli yer var arkadaşlar bütün gizliyerleri bulmak için Blok kırmanız...
  8. tordex96

İstediğin Doku Paketini Söle Linkini Al.

Arkadaşlar Bana İstediğiniz doku paketinin İsmini ve hangi sürümde Olduğunu söyleyiniz bende size linkini hızlı bir şekilde vermeye çalışıcam.
  9. tordex96

Tordex96 Map Arşivi Tam 6 Map.

Arkadaşlar 6 Tane Kendim Yaptığım Mapı Koydum İçine. İçinde Olan Maplar. 1.Wipeoult-Timer Fixed. 2.TT Arena. 3.Villa. 4.Modern ev 5.Saray Ve Yanındaki Evler Eserler. 6.Hapishaneden Kaçış Bölüm 1. Buyrun Link: http://www.dosya.tc/server9/HtQ5Xd/6MapBirArada.zip.html
  10. tordex96

Naxopolis City İçeri Gir Mükemmel Linki Koydum.

Arkadaşlar Bildiğiniz gibi 2 3 gündür map yapıp bu forumu koyuyorum fakat bilmelisiniz bu koyduğum en güzel map olucak bu 2 kuzenimle benim eserim 3 kişi birlikte çalıştıkta yaptık arkadaşlar b u mapta 3 tane resim atıcam bu 3 resim mapın çeyreği map çok büyük işte istanbul boğazı var küçük...
  11. tordex96

Bir Buçuk Saatte Yaptığım Güzel Bir Villa Ve Su Kayağı Bu 3.mapım Oluyo Bakarmısınız Villa Sevenler

Arkadaşlar Benim bu 3.Mapım Oluyor bu Map için Sadece Bir Buçuk Saat Uğraştım. Bir Villa Bide Yanına Su Kayağı Yaptım İnşallah Beğenirsiniz Ama İndirip Bakmadan içine girip bakmadan karar vermeyin Dış Tasarımımın Güzel olduğunu Düşünüyorum Ve İlk Olarak İndirme linkini Vericem Sonrada 2 tane...
  12. tordex96

Wipeoult Parkour Map.

Arkadaşlar Map çok güzel ama Fazla Uzatmadan Resimleri veriyim. Mapa Kuş Bakışı. Ve diyer Bütün bölümler. Ve Bu bölümlerin Yarısı Şimdide Linki Veriyim Ama bence Birdeniyin mükemmel bir map. İndirme Linki: http://www.dosya.tc/server9/1BqqQa/Wipeout-Timerfixed.zip.html
  13. tordex96

Mine-wars Ve Soartex-fanver 1.5.2 Doku Paketleri.

Bu iki doku paketimiz Yani 1.olarak Mine-Wars ve 2.olarakda Soartex-Fanver Bütün Sürümlerde Çalışmakta Fakat 1.5.2 de Daha iyi çalışıyo benim gördüğüm kadarıyla Ama Soartex-Fanver 1.4.7 de Daha Çok Özellikle Çalışıyor Resim vericektim ama Diyer konulara Resim Vericem. SİZE TAVSİYEM İKİSİDE ÇOK...
  14. tordex96

Mükemmel Harita Bi Içine Gir Bak Pişman Olmazsın.

Arkadaşlar Bu Benim 2. Mapım Oluyor O yüzden Eksiklerim olabilir ama Beğeniceyinizden Eminim Şimdi Lafı Fazla Uzatmadan Resimlere Geçmek istiyorum. Mapa Kuş Bakışı. Sarayın Yanındaki 2 Tane Eser. Sarayın İçinden Bir Görünüm Not: Üst Kat Saray Sofrası. VoleyBol Sahası Küçük Ama Güzel...
  15. tordex96

Hapishaneden Kaçış İlk Mapım Bi Baksanız.

Arkadaşlar Resim Atamıycam Çok Özür Dilerim Ama Güzel Olduğundan Eminim. Buyrun. İndirme Linki: http://www.dosya.tc/server8/UmFulK/HapishanedenKa___B_l_m1.zip.html