Arama sonuçlarınız

1. CoolStylee

[Lockette]Plugini hakkında sorum?

teşekkür ederim.
  2. CoolStylee

itemlerin huni ile çalınmasını istiyorum daha zevkli bir hal alıyor oyun eskiden böyle bir açık vardı serverlerde eski lockette sürümü olduğu için zevkliydi şimdi bu yok o yüzden. bunu nasıl yapabilirim
  3. CoolStylee

Öncelikle merhaba ve hayırlı ramazanlar, Ben lockette plugininde sandıkların kilitlenmesini, aynı zamanda kilitli sandığın altına huni konulup itemlerin çalınmasını istiyorum. bunu nasıl yaparım eski sürüm mü kullanmam gerek? yoksa groupmanager'de permissions ayarları varmı?
  4. CoolStylee

superonline.nitrado.net-185.9.104.16:25565-0 Lag Süper Sv Gelin

Svmiz yeni açıldı LAPİS LAPİS REDSTONE HAMMADDE KUMARHANE BANKA BANKA BOSS P4 İTEM DÜŞER ARENA WARP AVCİ WARP MOBARENA MARKET MARKET ORMAN ORMAN SİMYA EVENT ARSALAR
  5. CoolStylee

Bakarmısınız (PORT)

Öncelikle merhaba arkadaşlar, Ben modem ayarlarını,güvenlik ayarları ve server ayarlarını doğru yaptığıma eminim ama porttest sitelerinde portum açık gözükmüyor ve başka arkadaşlarımda serverime giremiyor. Modemim tılgın modem superonline ve ürün adı HG1311 çoğu kişide bu sorunu yaşamış ama...
  6. CoolStylee

minecraft güzelmi güzel sw

sonunda açildimi :D
  7. CoolStylee

Minecraft Türk Skini

hangisi bnmkimi :D
  8. CoolStylee

Minecraft Türk Skini

HeroOrc Buda Benimki bi gün olurda pre alırsam diye yapmistim http://www.minecraftskins.com/skin/2003230/heroorc/
  9. CoolStylee

Modlu Server Kurmak

ben bat dan acmayipda nerden acicam jara tıklayınca bisi olmuyor
  10. CoolStylee

MC 1.6.2 Player Olarak Oyuna girme

Bak simdi sen galba mc ye mod eklemek için yeni klasörde version da yeni minecraft olusturmusun ama yanlıs yapmissin şimdi Versionsa gir yükledigin modlu minecraft ı sil sanırsam 1.6.2ML yaptin onu sil ve ordaki 1.6.2 yi kopyala ve aynı klasöre kopyası 1.6.2 olarak yapistir sonra onun ismini...
  11. CoolStylee

Modlu Server Kurmak

evet :D
  12. CoolStylee

Modlu Server Kurmak

We appear to be missing one or more essential library files. You will need to add them to your server before FML and Forge will run Successfu lly.java.lang.ClassNotFoundException: net.minecraft.launchwrapper.Launch at java.net.URLClassLoader$1.run<Unknown Source> at...
  13. CoolStylee

Modlu Server Kurmak

sağ olasın panpa
  14. CoolStylee

DeLyCraft Alim Var!!!! Bi Sen Eksiksin...

server 1.6.2 mi 1.5.1 mi 20 tane intikamcraft ı bosuna yazmayalım
  15. CoolStylee

Modlu Server Kurmak

banada 1.6.2 yi at
  16. CoolStylee

Survival Oynuyoruz Hamacili 1.6.2

olmuyo
  17. CoolStylee

Survival Oynuyoruz 1.6.2 Minecraft Server 4 kişi Olacağız Hamacili

ağa katıl diyorum bişi olmuyor hamachidemi?
  18. CoolStylee

minecraft ıp si neYani güç ıp si ne server ip si
  19. CoolStylee

tamam ben varım hamachiyi indiriyorum inince gelcem
  20. CoolStylee

Modlu Server Kurmak

1.6.2 yokmu :D
  21. CoolStylee

2 Dk Okuyun Daha Sonra Mağdur Olmayın ! ( Ben Oldum Siz Olmayın )

Bunun aynısı bana oldu ki virüse kafa tutum :sırıtmak: deepfreeze var virüsü siliyo size tavsiye ederim bilgisayarınıza hiçbişi olmaz bunu yükledikten sonra.