Arama sonuçlarınız

1. Utho

Kanalım İçin Wallpaper Ve Avatar Yap Premium'u Ve Domaini Kap !

Kanalım İçin Wallpaper Ve Avatar Yap Premium'u Ve Domaini Kap ! Merhabalar Youtube kanalım için wallpaper ve avatar yapana Minecraft Premium ve Domain(mcplanetturk.com) Hediye Edeceğim. Minecraft Premium ; Her türlü sunucuya girebilirsiniz. Tek sorun e-mail şifresini ve güvenlik sorularını...
  2. Utho

Sunucu Devredilecek ! Karşılıklı

Merhaba, arkadaşlar sunucumu ilgisizlikten dolayı devredicem. Sunucuyu her hangi bir şeye karşılık olarak vericem. Fark etmez. Gelelim sunucu özelliklerine ; Hosting ; Nitrado (Ekonomik) Minecraft ; Bukkit PLuginler ; Kurulu Ayarlı, Türkçe ( Survival ) Map; Survival Spawn ( Kaliteli ) Domain Var...
  3. Utho

Yuvarlak Bir Alanı WordlEdit Le Nasıl Seçerim ?

Merhaba, bir arenam var ve yuvarlak bunu yuvarlak olarak nasıl seçebilirim //wand ile oraya wg atmam lazım. Ama tek tek kare seçersem çok zor ve saçma olucak ? Nasıl yapabilirm ? @>>TheLegend<< @IRFN @AhmetMelihTR
  4. Utho

Biraz WorldEdit Desteği ?

Merhaba, sunucum var. Ve bunu geliştirmek istiyorum yani buildini. Yapmak istediğim şeyler ? + Hangi komutla çember yapılıyor ? Bouyutu nasıl ayarlanıyor ? + Dağ gibi bir şey nasıl yaparım ?
  5. Utho

PlanetTürk 1.7.2 / Gerçek Survival Sunucu / Adeletli PvP + Zevkli Kalite / Planetturk.nitrado.net

IP: planetturk.nitrado.net Planettürk, gerçek survival sunucudur. Adaletli bir şekilde oyun tadını tadabilirsiniz. Kalitemizden de şüpheniz olmasın. İlgili ve adaletli bir kadroya sahibiz. Ve amacımız sizi eğlendirmektir. Sunucumuz yenidir. Nitrado tarafından desteklenmektedir. 2GB Ram'e 22...
  6. Utho

(PlanetTürk) Builder Alınacak !

Merhaba, sevgili arkadaşlar PlanetTürk yeni açılan sunucumuza Builder alınacaktır. Server Medival tarza da olup özgün bir spawna ihtiyaca vardır. Sunucu Faction tadında Survival olucaktır. Not: Kendine Güvenen Ve 15+ üstü arakdaşlar gelsin. Alım Formu ; Ad / Soyad ; Yaş ; Tecrübe ...
  7. Utho

Arkadaşlar Bi Yardım !

Merhaba arkadaşar; Ben Anime forum sitesi kuruyorumda logo için arka planını silmem gerekiyor. Bunu https://clippingmagic.com/ ile yapıyordum. Ama artık para istiyor IP yi değişemiyom. Çünkü komuşu ile oratak cs oynuyorlar. Benim için şu resmin arka planınını silip sadece "OTAKUTR" kalsa ...
  8. Utho

Facebook Mu Daha Fazla Kullanıyorsunuz ? Yoksa MinecraftTürk'ü Mü ?

Merhaba saygı değer forum üyeleri; Foruma aşık olduğumdan beri girmeden edemiyorum. Facebook günde 30dk iken foruma 4 saat ayırıyorum. Hastalık oldu gibi. Neden mi hastalık oldu ? Çünkü öncelikle bir Minecarft forumu olması ve saygı değer,neşeli,mutlu,zevkli,dürüst ve anlayışlı forum üyeleri...
  9. Utho

Kalıplaşmış Kız Tavlama Taktikleri

Merhaba saygı değer forum üyeleri; Burda kızları tavlama taktiklerini, Onlara açılırken birkaç yapılması gerekeni yazdım. Bunlarn tamamı bana ait deildir. 15 madde bana aittir. Buyrun; 1) Ses tonu: Asla akıldan çıkarılmaması gereken bir detay. 2) Gülerken tek dudağı hareket ettireceksin. 3)...
  10. Utho

Minecraft Mob Rehberi

Minecraft oyunu içinde birçok yaratık (moblar) ile karşılaşmak mümkün bu yaratıkların hepsinin farklı özellikleri vardır. Bu yaratıkları öldürdüğümüz de ise çeşitli itemler düşürmek de mümkündür. Oyun içindeki bu karakterlere ” MOB” denmektedir. Bu yazımızda oyun içindeki bütün mobları size...
  11. Utho

Minecraft En Temel OP Komutları

Minecraft’ta bir sunucu (server) sahibiyseniz veya herhangi bir sunucuda yönetici yetkiniz varsa, aşağıdaki komutları kullanarak bir takım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu komutlar, arkadaşlarınız ile çoklu oyuncu (multiplayer) modunda oynarken de işinize yarar. Bu kodlar, herhangi bir...
  12. Utho

Minecraft Hayatta Kalma Rehberi

Minecraft genel olarak hayatta kalma modunda oynanan bir oyundur. Bu nedenle hayatta kalma modunda ilk geceyi geçirmek oldukça önemlidir. Bu nedenle sizlere ilk gününüzde rehberlik edecek bir yazı hazırladık. Öncelikle şunun bilincinde olmalısınız; ilk gece hayatta kaldıktan sonra, gerisi...
  13. Utho

Beni kimler tanıyor ? Ben kimim ?

Merhaba saygı değer forum üyeleri; Ben 1 yıla aşkındır bu forumu kullanıyorum. Aktif olarak 2 ay oldu. Eski nickim "Foula" idi. Ama onun zamanında bir "bebeden farksız" olduğumu düşündüğüm için kendime yeni bir kişilik yarattım ve bunun nicki "Utho" oldu. Tabi premiumu ve diğer nicklerimide...
  14. Utho

[Serverİcon] Çalışma By Utho

Merhaba saygı değer forum üyeleri; Bugün sizlere yapmış olduğum ve yapmaya devam edeceğim. Server iconları gösereceğim. Eğer serverınızda server-icon kullanmayı bilmiyorsanız TIKLA Şimdi iconlar; Beğenilirse devamı gelecek. ;)Yorumlarnizi bekliyorum...Yarin 5 yeni ve daha kaliteli...
  15. Utho

Minecraft Otomatik Şömine Sistemi Yapımı

Merhaba arkadaşlar; Şimdi size otomatik şömine yapmını göstereyim. Öncelikle video bana ait değildir. Videoyu çeken arkadaş forumun yetkililerinden @Oxuruk tarafından çekilmiştir. İyi seyirler.
  16. Utho

Minecraft Eşya Asansörü

Merhaba arkadaşlar; Şimdi size eşya asnsörü yapmını göstereyim. Öncelikle video bana ait değildir. Videoyu çeken arkadaş forumun yetkililerinden @Oxuruk tarafından çekilmiştir. İyi seyirler.
  17. Utho

Minecraft Pistonsuz En Hızlı Asansör Yapımı

Merhaba arkadaşlar; Şimdi size pistonsuz en hızlı asansör yapmını göstereyim. Öncelikle video bana ait değildir. Videoyu çeken arkadaş forumun yetkililerinden @Oxuruk tarafından çekilmiştir. İyi seyirler.
  18. Utho

Minecraft Sifreli Gizli Chest Sistemi Yapımı

Merhaba arkadaşlar; Şimdi size şifreli gizli chest yapmını göstereyim. Öncelikle video bana ait değildir. Videoyu çeken arkadaş forumun yetkililerinden @Oxuruk tarafından çekilmiştir. İyi seyirler.
  19. Utho

Nitrado bağış yapsanızda bi oynasak ? :)

Saygı değer forum üyeleri; Arkadaşımla nitradodan sunucu alcaz ikimizde 20 tl verdik etti 40 ama babam bunu öğrenince beni dövdü. Artık yasak ! . Ve mini-survival için gönlünüzden ne koparsa verirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler. Nick: Foula Not: e-postadan onaylamayı unutmayın. Dip not...
  20. Utho

ERR_SOCKET_NOT_CONNECTED Hatası Laptopdan Nitradoya Giremiyorum ?

ERR_SOCKET_NOT_CONNECTED Nitradoya girdiğimde bu geliyo yükleme olmadan benim pc de sorun var ama ne? Masaüstünde böyle bişe yok. Aynı interneti aynı kullanıyorum masaüstü ile ama laptopda bu sorun var ? -------------------------------------------- Konular Açılmıyo Forumda Sizde de M? Mesaj atın...
  21. Utho

Konu Denetimde:Sebeb çift konu!

Arkadaşlar server reklamımı yapıyorum daha önce MiranaTürk'te admin oldugumdan reklam yaptım. Ama sonra ayrıldığım için konuyu rapor ettim ve gitti. şimdi svm için konu açtığımda çift konu diyor? @craft_man @aradabir007 @Hsbas @Lucifer˜
  22. Utho

Hazır Quest Plugin İstek ?

Arkadaşlar hazır quest plugini lazım. 3-4 tane quest yeter npclerde lazım yani full dosyası lazım sadece config istemiyom hepsi lazım varsa verir misiniz? Citizens-Quest-Quester-Npc-Quester Farketmez yapan yada bulan varsa verebilir mi?
  23. Utho

Güzel server isimleri:Paylaşım ve Öneri

Arkadaşlar burda güzel server isimlerini paylaşıyoruz buyrun; 1-Candycraft 2-PlanetTürk 3-PlanetPvP 4-PlanetSurvival 5-SunCity (survival için düşündüm köylü pazarlı felan) 6-MCTR(Suan var) 7-Storia(sonu ria veya başı fnatastik şeilde biten isimler örnek:orizon türk , MiranaTürk vb Sizin de...
  24. Utho

NİTRADO GERÇEKLERİYMİŞ :)

ARKADAŞLAR BEN GEÇEN YOUTUBE DA Bİ VİDEO İZLEDİM. VE AYPITIR SOYLEMESİ DENGESİZ Bİ DİHERİF (SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYO) BUNLARI ANLATIYO BUYRUN; ARKADAŞLAR NİTRADO EN İYİSİ HEM PANELE GİREN TEK NİTRADO EKİBİ Mİ? ARKADAŞI OLABİLİR VB. HEM BUNUN GERÇEK OLDUĞU NE MALUM. 1 TANE SV ŞİKAYETÇİ OLMUŞ. 1...
  25. Utho

Windows8 De Appdata Da .Minecraft Yok ?

2 gün önce w8 aldım. Ve appdatayı aramadan buluyom ama içinde .minecraft .(bilgisayarımdan arıyom diğer türlü çıkmıyo ).