Arama sonuçlarınız

1. Utho

Kanalım İçin Wallpaper Ve Avatar Yap Premium'u Ve Domaini Kap !

Bir şeyler yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Premium işi dediğim gibidir. Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  2. Utho

Benim hiçbir sıkıntım yok. Siz bir şeyler yaparsanız domaini veririm. Hem artık server kurmayı vb. Bir proje yapmayı düşünmüyorum. Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  3. Utho

Hesap arkadaşımındı oyunu bıraktı. Ve ayrıca 1,5 yıl kadar oynamadım. Verdiği e-mail i unuttum. Ayrıca fake e-mail oldugu icin kurtaramadık. Tel no vs... Bir şeyler yapabilecek yok mu ? Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. Utho

Bir şeyler yapabilcek yok mu ? İlla o kadar pro olmasina gerek yok. Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  5. Utho

Bilmiyorum. Eğer burdan çıkmazsa wm forumlarına bakıcam artık. Tamam o kadar iyi olmasa bile bir seyler yapabilirler diye dusunuyorum.
  6. Utho

Photoshop CC ile kendisi yapmış. Siz bazı texture paketlerini kullanabilirsiniz. İlla vardır yapan diye düşünüyorum. Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  7. Utho

Kanalım İçin Wallpaper Ve Avatar Yap Premium'u Ve Domaini Kap ! Merhabalar Youtube kanalım için wallpaper ve avatar yapana Minecraft Premium ve Domain(mcplanetturk.com) Hediye Edeceğim. Minecraft Premium ; Her türlü sunucuya girebilirsiniz. Tek sorun e-mail şifresini ve güvenlik sorularını...
  8. Utho

Sunucu Devredilecek ! Karşılıklı

Böyle silah felan göremiyom ki kardeşim işim var ama. Ekran görüntüsü at bari.
  9. Utho

link atarmısnız veya özelden şifreyi göremiyorum.
  10. Utho

Bakabilirmiyim ?
  11. Utho

Kardeşim dediğin oyunları oynamıyorum. Bi crossfire , pointblank ,wolfteam , lol vb. oyunları olsaydı olurdu. Bende size yardımcı olmak istedim. Siz istemiyorsanız sunucuyu havada kapıcak başka kişilerde vardır !
  12. Utho

Tamam o zaman facede profil fotoma ve kapak fotoma 20 beğeni getirebilirmisin ? ve abone ?
  13. Utho

Kardeş mesela bi facebook hesabı ? twitter hesabı ? instagram hesabı ? facebook sayfası ? facebook grubu ? yada ne bileyim steam vb. ?
  14. Utho

Oynamadığım oyunlar elinde daha iyisi de vardır ?
  15. Utho

Oyun hesabı , facebook sayfası ,twitter hesabı vb. farketmez sen sun bana ben yanıt vereyim. Ne gerek var oyuna girmeye zaten nitradodan devredicem. Oyuna girmeye gerek yok. Hem müsait değilim. Java yüklemem lazım.
  16. Utho

Merhaba, arkadaşlar sunucumu ilgisizlikten dolayı devredicem. Sunucuyu her hangi bir şeye karşılık olarak vericem. Fark etmez. Gelelim sunucu özelliklerine ; Hosting ; Nitrado (Ekonomik) Minecraft ; Bukkit PLuginler ; Kurulu Ayarlı, Türkçe ( Survival ) Map; Survival Spawn ( Kaliteli ) Domain Var...
  17. Utho

Yuvarlak Bir Alanı WordlEdit Le Nasıl Seçerim ?

O zaman kare bir wg atmış oluyorum ama ?
  18. Utho

Yuvarlak Bir Alanı WordlEdit Le Nasıl Seçerim ?

Merhaba, bir arenam var ve yuvarlak bunu yuvarlak olarak nasıl seçebilirim //wand ile oraya wg atmam lazım. Ama tek tek kare seçersem çok zor ve saçma olucak ? Nasıl yapabilirm ? @>>TheLegend<< @IRFN @AhmetMelihTR
  19. Utho

Biraz WorldEdit Desteği ?

Merhaba, sunucum var. Ve bunu geliştirmek istiyorum yani buildini. Yapmak istediğim şeyler ? + Hangi komutla çember yapılıyor ? Bouyutu nasıl ayarlanıyor ? + Dağ gibi bir şey nasıl yaparım ?
  20. Utho

PlanetTürk 1.7.2 / Gerçek Survival Sunucu / Adeletli PvP + Zevkli Kalite / Planetturk.nitrado.net

Özelden ıp adresinizi atınız. Sunucu güncel. Eğleniyoz valla :D
  21. Utho

PlanetTürk 1.7.2 / Gerçek Survival Sunucu / Adeletli PvP + Zevkli Kalite / Planetturk.nitrado.net

Kusura bakmayın ama bi girip gelmemeniz ve Builder konusun da kötü olduğunuz için böyle oldu. Banınızı açıyorum. Rehber olabilirsiniz. İleriki zamanlarda bakarız. Sunucu güncel ++