Arama sonuçlarınız

1. E

Arkadaşlar Lütfen Dikkate alın ModPackiniz için.

Arkadaşlar hepinizin bir sürü güzel modpacki var ama kimse Server dosyasını atmıyor, ModPack in indirme linkinin yanına Modpackin server ini atarsanız fena olmaz. Arkadaşlarla modpack arıyoruz buluyoruz ama çoğunuz server dosyasını koyamamışsınız o yüzden beraber oynayamıyoruz. Eğer modpackizin...
  2. E

Crackli oyun paylaşımı

Ben "oyun konsolu" bölümünde bir oyun tanıttım onun crack linkini vermek yasakmidir ?
  3. E

Crafting yapmak için plugin

Crafting için mesela kesinlik 5 kılıç var onu craftingleme sistemine sokmak istiyorum böyle bir plugin varmı ? Şimdiden teşekkürler.
  4. E

RPG PLUGIN PAKETI (Skıll,Class,Guild,Party,Friendlist,Npc,Blacksmith,dungeon...) Çevirmen arıyor.

Evet arkadaslar 1 haftadır uraştığım RPG plugin paketine çevirmen aranıyor. İlgilenenler skype'dan ekleyip bilgilerini sunabilir. Skype :EmreCanMert (emre.ninja33-Japonya) Skype nız yoksa veya uğraşmak istemiyorsanız konuda belirtiniz.
  5. E

Forumda satmak,almak (Modoretörler ve adminler bakınız)

Forumda bir şey satmak yasakmıdır? Veyada almak. Simdiden tesekkürler.
  6. E

Mod Pack [istek]

Güzel bir RPG pack bilen varmı , Şimdiden teşekkürler.
  7. E

3 Biome Bir Arada (daglik Alanlar Sevenler Icin Birebir)

Bir seede kendi nickimi yazayım dedım ne cikdi 3 biome bir arada cok süper survivallık map görüntüler : Map yarım kalmış tam yüklenmemiş kusura bakmayın Kücük bir ev yapip madene indim silverfishler doluydu ama birrsürü diamond buldum :) Nickim = EmreCanMert
  8. E

Ben bu İşe sarıldım ! (Plugin yazmak)

Ben plugin yazmak istiyorum coğu şeyi biliyorum plugin çevirmek (türkçe ingilizce) Essentials ayarları falan bilgim cok hevesimde aşırı derecede cok yardım . Plugin yazmak istiyorum ama ingilizlerin dilinden pek anlamıyorum bir sürü ingiliz videosu var ama hiç türk yok Adminlerden ricam şu ...