Arama sonuçlarınız

1. nizhenets

Admin yönetici aranıyor

Merhabalar yönetici veya admin aramaktayım plugindende anlarsa iyi olur sunucu için herhangi bir ücret ödemeyecek yıllık sunucu alındı 10 gb ram işlemci vs gayet iyi yetmez ise üstüne eklenir sunucu şu anda düzenleniyor site ile entegreli olucaktır sıfırdan yazılıyor site iletişim; 0541 202...
  2. nizhenets

Sunucuma yetkili arıyorum daha çok builder

Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi serverim için ilgilenicek birini arıyorum ödemeler ay ay sorunsuz yapılmaktadır Başlangıç için i9 10850K işlemcili makinada tutuluyor oyuncu çoğunluğuna pluginlere göre ramimi 12GB yapabilirim websitesi ile ben ilgilenicem henüz yeni başladım Sunucu...
  3. nizhenets

Nizhenets.com Siteden Kayıt Olun Emek Faction 1.12.2-1.14.4 Yenilikçi Sunucu Sende Katıl! Play.Nizhenets.com Beta Olarak Açıldı

Teşekkürler ama yarım bırakmak zorunda kaldım. Işten geldikten sonra kalan saatimi siteyi bitirmeye harcıyorum biraz yavaşım sonuçta 4 senedir php ile uğraşıyorum
  4. nizhenets

Nizhenets.com Siteden Kayıt Olun Emek Faction 1.12.2-1.14.4 Yenilikçi Sunucu Sende Katıl! Play.Nizhenets.com Beta Olarak Açıldı

Evet hile koruması kötü idi, Antijoinbot kaldırıldı oyun içerisinde hile koruması kaldırıldı, Siteden kayıt olma olduğundan dolayı zaten koruyor.
  5. nizhenets

Servere girememe sebebiniz kayıt olduktan hemen sonra girmeye çalışmanız. Minecraft üzerinde girmeye çalıştığınızda kayıt olmadığınız yazar ondan hemen sonra kayıt olur iseniz direkt olarak girmez. 1 ila 3 dakika bekledikten sonra girmeye çalışabilirsiniz veya başka bir servere girip çıkıp giriş...
  6. nizhenets

· Sunucu IP Adresi: play.nizhenets.com · Web site: nizhenets.com · Sunucu Türü: Faction · Sunucu Sürümü: 1.12.2-1.14.4 Sunucumuzun Amacı Savaş :) Sunucumuzun Geçmişi NizhenetsCraft yeni bir sunucudur. Henüz bir geçmişe sahip değildir. Rütbe, Tim, Sanal Market, Köylü Takas, Meslekler, İpeksi...
  7. nizhenets

Mimar aranıyor

Evet.
  8. nizhenets

Moderatör Olmak İstiyorum (Aternos Sunucuları Olmaz)

ilgileniyor isen builder alımı yapıyorum 0531 032 68 68 whatsapp ilgileniyor isen builder alımı yapıyorum 0531 032 68 68 whatsapp
  9. nizhenets

Admin Arayan İçeri ! Herşeyi Biliyorum Adminle Alakalı

ilgileniyor isen builder alımı yapıyorum 0531 032 68 68 whatsapp
  10. nizhenets

Mimar aranıyor

Mimar arıyorum aciliyet vardır 0531 032 68 68 ulaşabilirsiniz.
  11. nizhenets

pluginer yönetici aranıyor

Teşekkürler, Ne gibi bir proje ?
  12. nizhenets

Türkçeleştirmek demek pluginer olmak demek değil bilginiz olsun.
  13. nizhenets

Yardım MD5 authme konusu

Keşke kaldırılmasaydı insanlar ayarlardan değiştirebiliyor sonuçta...
  14. nizhenets

Yardım MD5 authme konusu

Teşekkür ederim test edicem bu gece.
  15. nizhenets

0531 032 68 68 whatsapptan yazabilirsiniz.
  16. nizhenets

Yardım MD5 authme konusu

SHA256 mysql üzerinde sorun çıkarıyor diye okumuştum yabancı forumlarda. Pek girişmek istemedim açıkçası, Aklımda kalan en iyi yöntem BCRYPT diye biliyorum
  17. nizhenets

Ayrı ayrı pluginleri bilmenize ihtiyaç yok genel olarak dili biliyosanız yeterli olur. Ortada bir server yok sayılır... Sadece maddi durum var ortada.
  18. nizhenets

Server içerisinde her şey ile ilgilenicek birisi ekip kurup serveri yönetmesini bekliyorum. Siteyle uğraşmaktan dolayı oyuna zaman ayıramıyorum. Kısacası hem pluginer hem admin hem builder her türlüsünü arıyorum.
  19. nizhenets

Yardım MD5 authme konusu

Merhaba arkadaşlar direkt olarak konuya giricem bildiğiniz gibi 1.8 den sonra authme MD5 desteğini kaldırdı bunun yerine mysql ile siteden kayıt olmak için hangi şifreleme yöntemini kullanmamı öneriyorsunuz ?
  20. nizhenets

Merhaba başlıkta belirttiğim gibi pluginer veya yönetici aranıyor whatsapptan ulaşabilirsiniz veya buradan yazabilirsiniz Whatsapp: 0531 032 68 68
  21. nizhenets

Sunucusuna yetkili arayan ve parasiz ortak arayan iceri gelsin

0531 032 68 68 whatsapptan yaz arıyoruz yetkili olmak istiyorsan zaten ilk şartım telefonun :)
  22. nizhenets

Yetkili olmak istiyorum

0531 032 68 68 whatsapptan yaz
  23. nizhenets

Ücretli konu tasarımı yapabilecek arkadaş arıyorum ?

Mesaj attım. Teşekkürler.
  24. nizhenets

Ücretli konu tasarımı yapabilecek arkadaş arıyorum ?

Yukarıda yazdığı gibi Ücretli konu tasarımı yapabilecek arkadaş arıyorum ? 0531 032 68 68 whatsapp üzerinden ulaşın