Arama sonuçlarınız

1. C

Bu Akşama Özel Yılbaşı Çekilişi

*İsim:Ekrem *Soyad:Biçerer *Skype veya Telefon numarası:ir0nstone *İstediğiniz oyun ismi: Minecraft *Neden katılmak istiyorsunuz: Sonunda bir Minecraft' m olsun diye. Youtube kanalınızı beğendim abone oldum.Facebook'um yok.
  2. C

Yardım Edin Lütfen :(

bakem bakemdxtory denedim video gerçektem çok kasıyor ama kaan verdiğin için tşkrler crack bandicam buldum sınırsız çekebiliyorum.
  3. C

Beyler Bi Bakın İsterseniz...

Arkadaşlar ben modlu survival oynamak istiyorum fakat nasıl kurulduğunu bilmiyorum...Hamachi veya bukkit swye kurupda benimle birlikte oynamak isteyen varsa yoruma yazsın...İlginiz için şimdiden teşekkürler.
  4. C

Nasıl Multiplayer Oynanır?

aynen :D
  5. C

saol aga kingsin :)
  6. C

Beyler adam kendi sorununun ne olduğunu bilmiyor :D bırakın.
  7. C

Bak arkadaşım 3 seçenek vardır.1. si Hamachi Server Kurma - 2. si Bukkit Server Kurma (Bunda hamachi gerekmez ) 3.Sü başkalarının kurduğu bukkit VDS destekli serverlera girebilirsin. Bunların videoları internette bulunuyor.
  8. C

deniyeceğim teşekkürler.Bandicam da satın almalıymış.10 dakikadan fazla çekim yapabilmek için lütfen satın alınız diyor.Camtasia Studio yu deniyeceğim.Camtasia da satın almalı başka bildiğiniz yok mu ? Lütfen yardım edin ?
  9. C

Arkadaşlar video çekmek istiyorum Fraps kullanıyorum fakat ya 30 saniye yada 60 saniye çekiyor.Full sürümünü internette her yere koymuşlar fakat hepsini indirdim hepsi sınırlı çekiyor.Bir ALLAH'ın kulu bana full sürüm Fraps yada Fraps gibi görüntü kalitesini güzel çeken ve videoyu kastırmayan...
  10. C

Arkadaşlar Yardım Edin Lütfen,Yardım Edene +Rep

vereni şukularız eyw
  11. C

Yardım plss.

Arkadaş Modlar ve Eklentilerin Başında kurulu Sw war birde o forgenin .minecraftındada olması gerek...
  12. C

Arkadaşlar Yardım Edin Lütfen,Yardım Edene +Rep

Arkadaşlar konuma baktığınız için thanks , ben Gülliver Mod ve Mo Creatures mod Kurulu 1.5 veya 1.4.7 .Minecraft Arıyorum yardım ederseniz sevinirim :)Birde sadece Mo'Creaturesli veya Gülliver Modlu .Minecraft'da olur ...
  13. C

1.5.1 TrGaming Mod Paketi

Mo'Creatures
  14. C

yardım

lütfen :( 1.5 olur veya 1.4.7 olur
  15. C

yardım

bana mo creaturesli .minecraft atarmısınız ?
  16. C

İLK MOD PAKETİM

aga ben ztn birtek mo creatures arıom onuda yüklemeyi bilmediimden harika olmus eline sağlık :)
  17. C

Computer Craft - Yardım!-

bu ne saçma bi moddur :)
  18. C

[İSTEK] Hitman Mod

hitman mod :)
  19. C

1.5 Mod Sorunum Yardım Edin Lütfen.

1.5 Modloaderın başka sürümlerini dene olmazsa .minecraftı baştan sil force update yap