Arama sonuçlarınız

1. B

7/24 12 Gb Server Efsanecraft ip: Efsanecraft.com

Serverde bilgili 1 kişi oldugunu sanmıyorum rezalet
  2. B

Minecraft Gelişmiş Çöp yapımı ! (Redstone)

teşekkürler :) alıntı değil kardeşim
  3. B

Burak Oynuyoor ! 1.6.1 Survival Serisi #1

Tam yol ileri :)
  4. B

Minecraft Premium Hesabımı Veriyorum.

Feed The Beast Tekkit gibi Mod paketlerinede giriş yapabilirsin ve Resmi minecraft serverlerinede giriş yapabiliyosun
  5. B

Burak Oynuyoor 1.6.1 survival serisi #3

Bölüm 3 Baya bi sıkıntılı geldi emeğimin karşılığını umarım alırım Moral olması için videoya Beğeni istiyorum arkadaşlar Bölüm 3 Bölüm 2 Bölüm 1
  6. B

1.6.1 Yenilikleri Ayrıntılı hızlı ve Türkçe -VİDEO Anlatım.

Hmm olayları bilmiyormusun ? o aboneler hakkındaki
  7. B

En çok Beğendiğim 5 resource pack ( Nedenli )

Faithful u ftb dışında kullanmam ftb ye r3d craft eklesinler vazgeçmem :)
  8. B

Burak Oynuyoor ! 1.6.1 de survival serisi #2

Bölüm 2 karşınızda :) Buyrun Channelim : youtube.com/backteryy1 Lütfen Eksik yanlarımı bildirin ve beğendiyseniz bi yorum yada Like atın :) Emek Var Bölüm 1
  9. B

Sırf 1 kişi istesin ben bu seriyi sonuna kadar götürürüm teşekkür ederim yorumun için :)
  10. B

Oyy kanka sory kaldırdım ismini sende kaldırda tam olsun :(
  11. B

En çok Beğendiğim 5 resource pack ( Nedenli )

Öncelikle merhaba arkadaşlar Ben Backteryy. Bugün sizlerle minecraft daki resource pack leri sıralamak istiyorum. Umarım adil bir sıralama olur ve Başlayalım :) İsterseniz önce 5 numaradan başlayalım ve zirveye doğru ilerleyelim ! 5- DOKUCRAFT THE SAGA Neden dokucraft ? Öncelikle oyundaki...
  12. B

1.6.1 Yenilikleri Ayrıntılı hızlı ve Türkçe -VİDEO Anlatım.

Team sistemi geldi ?? Snapshottanda herkesin bildiği şeyleri anlatmışsın boş
  13. B

Hm videoya tekrar baktım sorun yok ama belki forumdan dolayı olabilir direk link veriyim Buraya tıkla
  14. B

Umarım Hoşunuza Gider Bölüm 2 : http://www.youtube.com/user/backteryy1 Kanalımda Nba 2k13 Mab Warband Ve minecraft Oyunları ile ilgilide videolar bulabilirsiniz :) Beğenip yorum atarsanız cok sevinirim :)
  15. B

survivalda yapılabilcek icat söler misiniz ? (sınırsız cooblestone haric)

https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-otomatik-tavuk-%C3%9Cretimi.109815/ bu yardımcı olabilir ?
  16. B

Minecraft Otomatik Tavuk Üretimi !

Merhabalaar ! Yine ben Yine icat İşsizlik icadı bir sistem ama kusursuz çalışıyor. Uzatmıcam anlamışsınızdır zaten Bu sistem ile sürekli tavuk üreteceksiniz ve yapımı survival içinde uygun. Bu Sistemin Linki : Tıklayın ! Buda video Buyrun Videoda sistemi anlatıyorum zaten :) Çöp...
  17. B

Arkadaşlar Birazdan Göreceğiniz redstone sistemi tamamen benim icadımdır. Online serverlerde işe yarayabilir. yerin biraz daha altına doğru yaparsanız ses duyulmaz ve aralara chest koymanız serverinizde cok kisi varsa sistemin sıkışmasını önleyecektir. Buyrun bu Linki ( MAP ) ...
  18. B

Doku Paketi Nasıl yüklenir ?

Merhaba arkadaşlar Texture Pack yüklemek için 2 adet yöntemimiz var. İlki MCPatcher adlı programı indirerek Yapmak Bunu Şu şekilde yapacaksınız : Programı açın Ve HD Textures Ve HD Font u seçin yeter ama diğerlerinide işaretleyin sorun olmaz ve patch deyin Bu kadar 2.yol ise Optifine...
  19. B

Feed the Beast Serverlere giremiyorum!

Güncellemeni istiyor oyununu :)
  20. B

FTB MindCrack Premium Crash

Eğer Win 7 ultimate veya 8 deilse bu okadarda kolay olmuyor bunları uygulaman gerek. https://forum.gamer.com.tr/threads/%C3%87%C3%B6z%C3%BCm-ftb-server-crash-hatasi.63516/
  21. B

[Çözüm]FTB Server Crash Hatasi

Herkese Merhaba arkadaşlar Benimde önceden yaşadıgım ve bazı arkadaşlarımızın Yaşadıgı sorunun çözümünü buldum ve paylaşmak istedim. Herhangi bir Yabanci ftb sw sine girmek yada arkadaşlarınızla oynamaya çalıştıgınızda Crash Verir bunun sebebi windows ' unuzun TÜRKÇE olmasındandır. Bunun çözümü...