Arama sonuçlarınız

1. B

Selamlar millet! geri döndüm.

Selamlar millet! geri döndüm.
  2. B

Kendini 3 Kelime İle Anlat

Çalışkan , Bilgisayar , Eğlence
  3. B

Minecraft Skins On The Cartoon/Minecraft Skinleri Karakterlere Dönüştürme

MiningCatFTW nickim yaparmısın?
  4. B

VDS Hakkında Bilgili Olan İçeri

Uzak bilgisayar masaüstü bağlantısına gir başlat menüsündeki araya yaz çıkar IP adresini yaz ilk ondan sonra çıkan sayfaya Isim sonrada şifreni yaz gir!
  5. B

SpartanCraft 1.7.x Faction PVP Boss / Edit / OtoSatış

Sunucu Güncellemesi : -> Bazı warplar yenilendi. -> Bazı buglar giderildi. -> Yetkililerin oyuncularla ilgisi attırıldı.
  6. B

IP Adresimiz : SpartaCraft.nitrado.net olarak değişmiştir sıkıntı olduğu için özür dileriz.
  7. B

• Server 2 GB RAM • Server Slotu 22 Kişiliktir. • Serverimizde Lapis Vardır. • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. ➠ Kurallar > Küfür Etmek Yasaktır, > Hile Kullanmak Yasaktır, > Spam/Flood Yapmak Yasaktır, > Reklam Yapmak Yasaktır, > Oyuncuları Rahatsız Etmek...
  8. B

TTO(Türkçe Takıntılı Oyuncu)ya yaptığım banner.

Banner değilde profilfoto yapıyormusun ?
  9. B

As

As
  10. B

124 Videom var ama kanalım gelişmiyor

20+ abone getirsem mutlu olurmusun? Getirmeye başladım .
  11. B

124 Videom var ama kanalım gelişmiyor

Kanal linkini atarmısın
  12. B

Hub/Faction > Spawn Gir Bir Göz At <

Bunun gibi spawnı nasıl yapıyorsunuz hiç anlamıyorum hep ellemi yapıyorsunuz yoksa bir plugin ile bir program ile mi yanıt verirsen sevinirim
  13. B

CraftOnline | Yepyeni Minigamesler ve Faction [1.7.x-1.8.x]

Biz eskiden Portakal adlı sunucu açmıştık ama çok ilgi görmemişti bizdeki eksiklik hiç eğlenceli tarafı olmamasıydı portakal halen açık ama biz bu sunucudayız faction + 8 tane minigames ekledik ve bu sunucu ortaya çıktı. Sunucu Adı: CraftOnline Sunucu Versiyonu: 1.7.X - 1.8.X Sunucu Adresi...
  14. B

MERHABA

MERHABA
  15. B

Güvenilir ts3 satan yer ?

https://batihost.com/ts3.php Aynen burdan alın bence.
  16. B

[Portakal]-[Faction Sunucu]-[1.7-1.8]

Yukarı güncel !
  17. B

Yetkililer arası eğlenirken bir kılıç yapmıştık (normal derece enchli) sonra bu kılıcı neden markette satmayalım dedik onun için cheste koyup satıyoruz.
  18. B

Portakal Nedir bu portakal? Bu portakal bir faction sunucudur. İsmi biraz garip gelebilir değişik ingilizce isimler yerine güzel bu ismi tercih ettik. Sunucumuz orta derece faction olmak üzere kuruldu. 1 günde yaptığımız sunucumuz kötü olabilir vaktimiz yoktu. Yetkililer: JoaoG4MER - Kurucu -...
  19. B

→AW™←TheArrow Survivalın Yeni Adresi Alımlar İçeride →AW™←→AW™←→AW™←

-Hertürlü Plugini Editlermisin: Tabikide -Bilmediğin Pluginleri Ne Kadar Zaman İçinde Öğrenebilirsin: En fazla 2 gün en az 30 dk -Usta Oldugun Pluginler Genel survival faction pluginleri -Kaç Yaşındasın 14
  20. B

Server açıldı builder aranıyor

Ad:Celil Soyad:53 Yaş:13 Skype:Celil_Game_15 (agar.io resmi olan) WE vw WG bilginiz?: Çok iyi dir genel olarak herşeyi bilirim. Kendinizden bahsedin: 4,5 yıllık minecraft oyuncusum , belkide 50 den fazla sunucuda yetkili oldum plugin olarak çok da iyiyimdir (genel olarak beni bundan alıyorlar...
  21. B

>.< LordCraft >.< EasyFaction (1.7.x - 1.8.x) Zordan sıkılanlar için.

Hepinize Merhaba Arkadaşlar, Bizim LordCraft'ta amacımız Size Kaliteli, Eğlenceli, Zevkli , Kolay ve Kesintisiz oyun yaşatmaktır ama şunları yapmanız gerekir ee tabi kurallar var yani: Hile Kullanmamak (Huzuni, KillAuro, Resilence vs...) Küfür Etmemek Saygılı Olmak Bulunan Bugları...
  22. B

:( üzgün hissediyor... :(

:( üzgün hissediyor... :(