Arama sonuçlarınız

1. K

TeraCraft l 7/24 l 4GB l VPS SERVER ACİL ALİM....

Merhaba arkadaşlar TeraCraft olmak üzere bugun minecraft serverimi aldim 3 aylik parasini ödemiş olmaktayim 75 kapasiteli bir server ve ilerliyen zamanlarda duruma göre kapasite articaktir arkadaşlar suan sw de tek bir blok dahi yok kısacasi ne market ne arsa ne kazialani bana serveri yapmamda...
  2. K

TeraCraft l /24 l 4GB l VPS SERVER ACİL ALİM...

Merhaba arkadaşlar TeraCraft olmak üzere bugun minecraft serverimi aldim 3 aylik parasini ödemiş olmaktayim 75 kapasiteli bir server ve ilerliyen zamanlarda duruma göre kapasite articaktir arkadaşlar suan sw de tek bir blok dahi yok kısacasi ne market ne arsa ne kazialani bana serveri yapmamda...
  3. K

TeraCraft l 7/24 l 4GB l VPS SERVER ACİL ALİM....

4. K

TeraCraft l 7/24 l 4GB l VPS SERVER ACİL ALİM...

5. K

VPS SERVER SATİN ALMA

Abiler ben arkadasimla beraber bir vps server almak istiyorum fakat bu konularda pek bilgim yok yani hangi siteden satin alcagimi filan bilmiyorum arastirdim birkaç tane buldum ama güvenlimi filan emin olamadim suan burda paylasilan serverlar hangi site üzerinden satin aliniyor acaba
  6. K

TQCraft

Merhaba arkaşlar son 2-3 gündür herhangi bir vps serverin nerseyse bütün özelliklerini taşiyacak bir hamachi server kurmak istiyorum kazialani-market-arena-arsa-mobarena-orman-çöl vb warplarin bulunacagi mesleklerle para kazanabileceginiz arsanizi alabileceginiz bir hamachi server lag konusunda...
  7. K

TQCraft

Merhaba arkaşlar son 2-3 gündür herhangi bir vps serverin nerseyse bütün özelliklerini taşiyacak bir hamachi server kurmak istiyorum kazialani-market-arena-arsa-mobarena-orman-çöl vb warplarin bulunacagi mesleklerle para kazanabileceginiz arsanizi alabileceginiz bir hamachi server lag konusunda...