Arama sonuçlarınız

1. Lykentos

Trolluk Bir Map/Diğer Maplardan Sıkıldıysan Bu Map Tam Sana Göre

işin sinir bozan kısmıda orası zaten. Tam böyle çok güzel kazasız belasız geldim diyosun oyun bitiyo ve sonda bir yazı sinirin bozuluyo :D aslında oraya "Ölüme gidelim dedinde mazot mu yok dedik" yazcaktım sonra arkadaş iyice sinir et dedi benimde aklıma o geldi.
  2. Lykentos

Trolluk Bir Map/Diğer Maplardan Sıkıldıysan Bu Map Tam Sana Göre

Merhaba Arkadaşlar. Diğer maplardan sıkılanlar için trolluk bir map hazırladım. Umarım beğenirsiniz. Ankete katılırsanız sevinirim. Yorumlarınızı Bekliyorum... Kurallar: 1- Killeri kırabilirsin 2- Ben demedikçe blok kırma 3- Barışçıl modda oyna. 4- Eğlenmene Bak Resimler: Çok fazla resim...
  3. Lykentos

Avcının Günlüğü Bölüm 1 [ADV MAP]

Mapi oynadım. Çok kısaydı böyle tam maceraya başlıyoruz artık dedim ve bitiverdi :D şaşırdım kaldım. Hikayeyi beğendim ama nerden aklına geldiyse güzel gelmiş. Umarım 2. mapin bu kadar kısa olmaz.
  4. Lykentos

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: Lykentos *Sadece Gerçek Adınız: Burak *Yaşınız: 15 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Lehamam *Modlu Mc Oynuyormusunuz : hayır *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi varsa: Her böyle yarışma olduğunda...
  5. Lykentos

Animeciler Buraya !!

onu izlemiştim o anime de çok güzel :D
  6. Lykentos

Animeciler Buraya !!

Beyler ben Sword Art Online adında bir anime izledim. belki bileniniz vardır. Ve gerçekten çok sevdim ve çok fena sardı. Bunun kadar saracak bir anime biliyorsanız yazarmısınız ?
  7. Lykentos

Kalp Krizi Geçiren Bir İnsan Ne Yapmalı?

Bu bilgiyi paylaşmaya çalışacağım +1
  8. Lykentos

Güzel Bir MMORPG Önerecek Olanlar Buraya

2 sinin adınıda duymuştum ama hiç bakmadım. Bir bakayım :Dcabal online metin2 tarzı :/ newerwinter ise mekanikleri ve oynanışları sıkıcı. ama yinede idare ederler. önerin için teşekkürler.
  9. Lykentos

Güzel Bir MMORPG Önerecek Olanlar Buraya

merhaba beyler. Ben aklınıza gelecek çoğu mmorpg yi oynadım. lütfen online olmayan rpg söylemeyin. Eğer adam gibi söylerseniz beraber de oynayabiliriz. Bilindik oyunları (silkroad, kinight gibi oyunları) zaten oynadım. oyunların türkçe olmasına dikkat ederim ama ingilizceyse ve güzelse...
  10. Lykentos

Minecraft Aşırı Kasıyor

kardeş dediğini yaptım, minecraft açıldı ama hala kasıyor.
  11. Lykentos

Minecraft Aşırı Kasıyor

Bilgisayarın kendi ekran kartı olan GT 555M
  12. Lykentos

Minecraft Aşırı Kasıyor

beyler bunun hiç çözümü yokmu ya ? benim arkadaşta da var aynı sorun. Ne denediysek yaptık olmuyor.
  13. Lykentos

Minecraft Aşırı Kasıyor

dediğiini yaptım ama hiçbir değişiklik yok. Gökyüzüne bakıyorum 70fps imleci yere indiriyorum 10fps bu nasıl iş anlamadım.
  14. Lykentos

Minecraft Aşırı Kasıyor

Erişim Engellendi dedi.Kardeş dediğini yaptım ama hala kasıyor. hiçbir şey değişmedi.
  15. Lykentos

Minecraft Aşırı Kasıyor

Beyler benim minecraft aşırı kasıyor ve bu sorun sürekli devam ediyor. İlk önce denediğim çözümleri söyliyeyim ardından bilgisayarın özellikleri vs. Denediğim çözümler: 1- Ayarları düşürdüm. düz bir alanda ya da boş alanda kasma yok ama kapalı alana girince çılldırıyor bilgisayar. (Solar...
  16. Lykentos

Youtube Açılıyor[Güncel]

evt. ama sadece youtube gireceğimde açıyorum :D
  17. Lykentos

Youtube Açılıyor[Güncel]

ZenMate sağolsun :D
  18. Lykentos

High School DxD Tarzında Anime Söyleyebilirmisiniz ?

Evet beyler. High School DxD tarzında böyle macera olan ve saran bir anime söyleyebilirmisiniz ? Birde High School DxD nin 3. sezonu çıkacak mı ?
  19. Lykentos

Minecraft Solar Survival Rehberi

konuyu ne zaman açmıştın ?
  20. Lykentos

Minecraft Solar Survival Rehberi

teşekkürler.
  21. Lykentos

Kalıplaşmış Kız Tavlama Taktikleri

uzun lafın kısası Kızları anlamak çok zor
  22. Lykentos

33. Kıyafetlerinizi seçerken kendi tarzınızı yansıtmaya çalışın.
  23. Lykentos

8. Sınıf Teknoloji Tasarım

bizim teknoloji tasarımcı hocası vardı. kendi dersini hiç takmazdı lan. her istediğimizi yaptırırdı. herkese ya 95 ya 100 verir geçerdi. Bizde derste her ***u yerdik :D
  24. Lykentos

herkesin gözü 31. maddeye takıldı :D