Arama sonuçlarınız

1. xaxgx123x

Yerdeki itemleri nasıl seçiyoruz?

Merhaba arkadaşlar sizlere bi sorum olacak. Ben Minecraft da dark rp haritası üstünde çalışıyorum. Ama baya dır oyunu oynamadığım için komutları unuttum. Sorum şu Biri yere Demir Printer isimli Demir Bloğunu atınca bunu anlayan bir sistem nasıl yapa bilirim. Denediğim komut /testfor...
  2. xaxgx123x

Farklı Kızıltaş İcatları

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben command block tarzı sistemler yapmayı çok severim. Ve hep Amerikanlari kıskanmışımdır. Yani onlarda insan bizde insanız. Ama nedense her yerde hep yabancıların maplarını, yabancıların icatlarını oynanıyor ve tanıtılıyorlar. Bende gaza geldim ve amerikanlara...
  3. xaxgx123x

Command Block Sorularinizi Cevapliyorum Ve Size Mini Game Yapıyorum

Merhabalar sizin yaşadığınız sorunları, merak etiğiniz sistemleri, veya yapmak istediğiniz mini game hakkında yardım ediyorum
  4. xaxgx123x

TarCraft Role Play Server Builder Lazım

Merhaba Arkadaşlar Ben TarCraft Role Play Server Kuruyorum Bu Server Modsuz Ve pluginsiz Çalışıyor Ve En Çok Lazım Olan Şey Hayal Gücüyle Fikir Güzel Konsept güzel Ama Bir Sıkıntı Var Benim Buildim Pek Güzel Değil Ondan Binalar İçin Yardım Arıyorum TarCraft Role Play Mapina Bir Açıdan Destek...
  5. xaxgx123x

TarCraft Role Play Server Builder Lazım

Merhaba Arkadaşlar Ben TarCraft Role Play Server Kuruyorum Bu Server Modsuz Ve pluginsiz Çalışıyor Ve En Çok Lazım Olan Şey Hayal Gücüyle Fikir Güzel Konsept güzel Ama Bir Sıkıntı Var Benim Buildim Pek Güzel Değil Ondan Binalar İçin Yardım Arıyorum TarCraft Role Play Mapina Bir Açıdan Destek...
  6. xaxgx123x

Sizlerin Komannd Block Hakında Sorularınızı Cevaplicam

Merhaba Sizlerin Merak etiğiniz Sistemlerin Soruların Ve icatların cevabını vermeye çalışacağım her türlü sorulara açığım hadi bakalım düşünelim biraz sorunlarımızı
  7. xaxgx123x

Minecraft nasıl elindeki itemleri kontrol edilir

Merhaba Minecraft'ta Market Yapıyorum örneğin adamın 5 altını var ve adam 10 altınlık şey istiyor elindeki altınları nasıl kontrol ede bilirim