Arama sonuçlarınız

1. LaxMin

sana hort :D

sana hort :D
  2. LaxMin

Anime Önerileri

Narudo bilmeyen mi kaldı yahu :D
  3. LaxMin

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Türkiye de o konuya genel olarak bütün oyunlarda çare bulunması neredeyse imkansız. Adam eliyle direk kulağını tutmazda kafasının arkasından kulağını tutar yine de o küfürü yazar
  4. LaxMin

Anime Önerileri

Aradan tek ''To aru kagaku no railgun'' serisini izlememişim buna bir bakayım , teşekkürler
  5. LaxMin

Anime Önerileri

Eh , en azından bilmediğim bir anime bi gecemiz daha doldu :D
  6. LaxMin

Anime Önerileri

Tarzı kalmadı ya artık her tarza uyum sağlıyorum :D
  7. LaxMin

Anime Önerileri

Evet gençler , uzun uzun bir anime izleme sürecinden sonra izlemek için kaliteli anime bulamıyorum. Gizlide kalmış , diğer seriler kadar ön planda olamamış efsane serileri bu başlık altında yazarsanız sevinirim. Ha bendende birşeyler isterseniz şunları önereyim : Bubuki Buranki , Shigatsu wa...
  8. LaxMin

[IMG] RİP

RİP
  9. LaxMin

Awp veya ak47 ( m4 ) hangisi olursa olsun o pozisyonda kat bek at avantajlı tahmini olarak...

Awp veya ak47 ( m4 ) hangisi olursa olsun o pozisyonda kat bek at avantajlı tahmini olarak yerini biliyor. Awp ile beklemesine rağmen vuramamış taramalısı olsa boşada olsa duvar sprayı yapmamış garip ya :D
  10. LaxMin

Hack olma ihtimali yok 2.ve 3.adam resmen acemilik yapıp öldürme fırsatını kaçırmış

Hack olma ihtimali yok 2.ve 3.adam resmen acemilik yapıp öldürme fırsatını kaçırmış
  11. LaxMin

Video da , ilk karşına çıkan adamı görmenin şokuyla yaptığın saçma sprey, 2. adam bana göre...

Video da , ilk karşına çıkan adamı görmenin şokuyla yaptığın saçma sprey, 2. adam bana göre lucky shot , 3. adamın midde olduğunu bile bile 2hp ile zıplayıp karşıya geçmek ve yine lucky shot. Not : 2. adamda spray niyetine silahın namlusu yukarıya doğru kalkıyor. Oynayıp mge - dmg arası...
  12. LaxMin

TeamSpeak3 Nasıl Kullanılır?

Bu video o kadar az yoktur daha fazla vardır. Benim bu videodaki amacım minecraft oyuncularını teamspeak3'e yönlendirmek. Bir başkasının videosunu alıpta koysaydım bu sefer de konu açmak için konu açılmış olurdu böyle bir şey olsun istemedim.
  13. LaxMin

TeamSpeak3 Nasıl Kullanılır?

Evet bu videoda teamspeak3 nasıl kullanılır bundan bahsediyorum. Teamspeak3 ip adresimiz : sonoyuncu.com Teamspeak3 resmi sitesi : http://www.teamspeak.com/ Teamspeak3 indirme yeri : http://www.teamspeak.com/?page=downloads
  14. LaxMin

Animenin Ne Olduğunu Bilmeyen Cahillere "Anime" Anlattığınızda Aldığınız Tepkiler

Anime çizgifilm değil miydi yahu? :D -------------------- +50 anime bitirdim lütfen disslemeyin .s
  15. LaxMin

olmayayım mı? :(

olmayayım mı? :(
  16. LaxMin

Lax bunu gördü

Lax bunu gördü
  17. LaxMin

TürkünCraft Geri Döndü ! GunCraft / Silahlı HG / tc.atillahosting.net

Hadi bakalım hayırlı olsun
  18. LaxMin

Anime Önerileri

birçok arkadaşım severek izledi ama ben gidipte izlemedim :D o yüzden bu konu da sana fazla yardımcı olamayacağım. Izleyeceksen one piece izle :D
  19. LaxMin

Anime Önerileri

Ha o zaman ben 3-5 tane yazayım :D -To Love Ru , Motto to love ru ( Yuuki Rito adında bir oğlan kendime harem kuruyor) -Naruto , Naruto shippuuden (Naruto adında ki çocuğun içine bi yaratık hapsediliyor ve bu çocuk bu yaratğın güçlerini kullanarak iyi bi ninja oluyor) -One Piece -sword art...
  20. LaxMin

Anime Önerileri

One piece , fairy tail'i felan söylemiyorum zaten izlemişsindir :D
  21. LaxMin

Sponsor Arıyorum,43.000 Kişilik Dev Grup..

Neyse konuyu baltalamayalım :D
  22. LaxMin

Sponsor Arıyorum,43.000 Kişilik Dev Grup..

skype musa.enes1 ekle bi ara grubun linkini atayım primlere bak :D bazen silmek istiyorum ama hiç yoktan beğenisi ile grubun kodla kasılmadığını ortaya koyuyor :D Hoş tnt patlatma vs. videoları da baya beğeni alsa da bunların yanına yaklaşamıyor
  23. LaxMin

ya bi git sapık mısın nesin.

ya bi git sapık mısın nesin.
  24. LaxMin

olmaz musa kıskanır :P

olmaz musa kıskanır :P