Arama sonuçlarınız

1. B

Oyuncu öldüğünde ve bir iteme sağ tıkladığında perm ekleme

İstediğim skript'te, bir oyuncu kağıda sağ tıkladığında ona perm eklenecek (örn. alphachest.chest), öldüğünde de başka bir perm eklenecek. Yapılabilir bir şey ise yapar mısınız lütfen? Şimdiden teşekkürler.
  2. B

[YARDIM] Basit Silah Skript'i

Arkadaşlar çok basit bi silah skript'i istiyorum. Bir tane silah olacak. Herhangi bir eşya olabilir hiç fark etmez. Adı Da "Silah1" olabilir. Sağ tıkladığımızda kartopu fırlatacak, bu da 1 kalp hasar vuracak. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..
  3. B

Serverdeki sandıkların sürekli yenilenmesi

Arkadaşlar istediğim Skript'te sunucudaki sandıklar 30 dakikada bir HungerGames gibi yenilenecek. Böyle bir skript yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  4. B

Serverdeki sandıkların sürekli yenilenmesi

Arkadaşlar istediğim plugin HungerGames gibi sunucudaki sandıklara 30 dakikada bir benim belirlediğim eşyaları koyacak. Böyle bir plugin mevcut mudur? Şimdiden teşekkürler.
  5. B

[YARDIM] Sunucu her yeniden başladığında kit alma

arkadaşlar istediğim şey çok açık ama skript'i yapılabilir mi bilmiyorum, bu yüzden yardımlarınızı istiyorum. istediğim şey; bir gruba (oyuncu) örneğin /kit oyuncu verdim ve ben grubun bu kiti sadece sunucu kapanıp açıldığında almasını istiyorum. şimdiden çok teşekkür ediyorum ^^
  6. B

[YARDIM] Irkları ismin başına koyma [Ork]infinity

arkadaşlar https://hastebin.com/enegahecoh.sql kodlar burada, mesela adam sura seçti, nicki de infinity nickinin başına [Sura] eklenmesini istiyorum. https://hastebin.com/oganasaviy.vbs burada da mavi ve sari krallıkar var mavi olursa adının başına &b[M] sarı olursa adının başına &e yazmasını...
  7. B

[YARDIM] Karakter seçme skript'im hata veriyor.

Hata: [12:43:54 ERROR]: 'chest with 1 row named "&cIRK &6Men?s?"' is not an entity type (karakter.sk, line 34: open chest with 1 row named "&cIRK &6Men?s?" to player') [12:43:54 ERROR]: Can't understand this condition/effect: format slot 0 of player with red wool named "&2Orklar" with lore...
  8. B

[YARDIM] Oyuncuyu bir yere teleportlama

Arkadaşlar benim istediğim şey, oyuncudan istediğim şey "true" ise oyuncuya bir perm eklemek (manuaddp.essentials.warps.[warpname]) ve onu mavi adlı warp'a göndermek istiyorum. Eğer istediğim şey "false" ise ona "Bir krallık seçiniz" dedirtmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  9. B

netsunucum.com Güvenilir midir ?

Başlıkta belirttiğim gibi netsunucum.com güvenilir midir ? Sunucuları çok ucuz ve sitelerinde belgelerini falan bulamadım ama yine de bir sorayım dedim. Buradan sunucu alanınız var mı ne kadar güvenilir ne kadar ilgililer ?
  10. B

Modlu sunucu için Hosting arıyorum.

Merhaba millet. Üç arkadaşım ve ben bir modlu sunucu kurmaya karar verdik. Pek büyük bir mod paketinde gözümüz yok. Ortalama 40 lira gibi bir bütçemiz var. Pixelmon veya FTB'den bir mod olabilir. Bize kurulum konusunda yardım edebilecek ideal bir hosting arıyoruz. Yorumlarınız için şimdiden...
  11. B

Kitsiz Hunger Games [SG] Ourserver.Axitrbilisim.Com:1205

SUNUCU BİLGİLERİMİZ IP: Ourserver.Axitrbilisim.Com:1205 Sunucu sürümü: 1.7.2-1.7.5 (Yakında 1.7.x-1.8.x olması planlanıyor. Sunucu kapasitesi: 50 (Kişi sayısını arttırmak bizim için sorun olmaz.) Harita sayısı: Şuanda dört adet harita bulunmakta, istediğiniz haritada oyuna başlayabilmektesiniz...
  12. B

OurServer (1.7.x) - Enchli Elma Yok ! - || OurServer.AxitrBilisim.com:1205

IP Adresi: ourserver.axitrbilisim.com:1205 Sürüm: 1.7.x Selam millet. Uzun süre bir aradan sonra Minecraft'a tekrar başlamak istedim. Favorim olan survival serverlerin bir kısmına girdiğimde, şimdiki survival sunucuların eski faction sunuculardan bir farkı olmadığını gördüm. Bunun üzerine hemen...
  13. B

Herocraft.batihost.com rezaleti.

Sunucunun pluginleri hakkında Ustarehber ile konuştum. Ters davrandılar. Kurucu ile konuştum. Oyundan biraz konuşunca Skype üzerinden konuşmak istediler. Konuşmalar tam olarak şu şekilde: [20:27:09] Ali Boz (Herocraft Ekip): hocam [20:27:10] Ali Boz (Herocraft Ekip): bak şimdi [20:27:17] Ali...
  14. B

GamerBilisim güvenilir mi ?

http://www.gamerbilisim.com/ adresi ne kadar güvenilir ? 2 GB ramlı sunucunun 20, 4 GB ramlı sunucunun ise 25 TL olması bana pek anormal geldi. Buradan sunucu alan olduysa bana biraz yardımcı olabilir mi ? Sunuculardaki lag oranı, yetkililerin ilgisi v.b. konusunda ne kadar iyi bir şirket ?