Arama sonuçlarınız

1. Zpkn

Forge+Bukkit 1.8 Modlu ve Pluginli Server Kurmak İstiyorum Yardım...

Öncelikle başlıkta belirttiğim gibi modlu ve pluginli bir server kurmak istiyorum. KCauldron 1.7.10 denedim fakat bazı sıkıntılar var. 1.7.10 olmamalı 1.8 kurmak istiyorum çünkü yükleyeceğim modların 1.7.10 sürümlerinde sıkıntılar var ve çözmek uzun zamanımı alıyor... Fakat 1.8 Cauldron kurmayı...
  2. Zpkn

Sunucumuz KAPANMIŞTIR

SUNUCUMUZ KAPANMIŞTIR!
  3. Zpkn

Flans Mod yüklü Survival ve TDM Server CraftWorld.batihost.com Forge 1.7.10 Cauldron(Forge+Bukkit)

:notch: BÖYLE SUNUCU GÖRMEDİNİZ! GERÇEKÇİ SİLAH VE ARAÇLARLA SURVİVAL VE TEAM DEATHMATCH HEYECANI BAŞLIYOR!!! :sıkarım: YAKLAŞIK 3 AYDIR SUNUCUMUZ FAALDİR DESTEK BULAMADIĞIMIZ İÇİN KAPATMAYI DÜŞÜNÜYORUZ! Sunucumuz Hakkında Bilgiler :rank: :notch: IP: Craftworld.batihost.com :notch: Sitemiz...
  4. Zpkn

CraftWorld KCauldron 1.7.10 Survival & TeamDeathmatch Server... Gerçekçi silah ve araçlar burada...

:notch: BÖYLE SUNUCU GÖRMEDİNİZ! GERÇEKÇİ SİLAH VE ARAÇLARLA SURVİVAL VE TEAM DEATHMATCH HEYECANI BAŞLIYOR!!! :sıkarım: Sunucumuz Hakkında Bilgiler :rank: :notch: IP: Craftworld.batihost.com :notch: Sitemiz: Craftworldtr.enjin.com :notch: 1.7.10 KCauldron(Forge+Bukkit) Türündedir. :se: :notch...
  5. Zpkn

Konunun kapanmasını istiyorum taşıdım...

Sunucu adı: CraftWorld.batihost.com Ip: 85.95.252.190 Sitemiz: www.CraftWorld.enjin.com Arkadaşlar Sunucumuz Flan's Mod yüklü 1.7.10 Cauldron türündedir. GTA dünyası oynanmaya hazır durumdadır, geliştirilmeye devam edilecektir. Team Deathmatch türü 4 adet haritamız eklenmiştir. CraftWorld e...